Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 52kg

Cena

Cena

 • 34,00 zł - 2 199,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Poręcze, uchwyty

Filtry aktywne

 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT plastikowy /DK 3204

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT...

  35,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przyrząd do robienia pompek.
 • UCHWYTY DO POMPEK PVC

  UCHWYTY DO POMPEK PVC ALLRIGHT

  42,00 zł

  Materiał: PVC
  Ergonomiczne rączki pokryte szarą pianką.
  Kolor czarny.

 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3203 metalowy

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK...

  43,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przerząd do robienia pompek.
 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 634

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK...

  49,00 zł
  Uchwyty do pompek BB 634 firmy Body Sculpture idealnie sprawdzają się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować i utrzymać swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.
 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 632

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK...

  52,00 zł
  Uchwyty do pompek BB 632 marki Body Sculpture idealnie sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.
 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3201

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3201

  54,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przyrząd do robienia pompek.
 • UCHWYTY DO POMPEK METALOWE

  UCHWYTY DO POMPEK METALOWE ALLRIGHT

  58,00 zł

  Uchwyty do pompek pomagają wzmocnić muskulaturę ramion, ud i tułowia. Uchwyty mają stabilny kształt, więc stanowią idealne podparcie i równomiernie rozprowadzają ciężar ciała podczas wykonywania ćwiczeń w wybranej pozycji. Uchwyty minimalizują ucisk dłoni, nadgarstków i łokci podczas wykonywania ćwiczeń. Pozwalają wykonywać popularne pompki znacznie głębiej niż opierając się tylko na dłoniach czy pięściach.
  Materiał: profil stalowy

 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 6331

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK...

  59,00 zł

  Uchwyty do pompek BB 6331 marki Body Sculpture idealnie sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.

 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 718

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK...

  69,00 zł

  Uchwyty do pompek BB 718 firmy Body Sculpture doskonale sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię, żeby skutecznie zwiększyć siłę i wytrzymałość swoich mięśni. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch a nawet uda. Wykonywanie tego ćwiczenia na uchwytach gwarantuje, że mięśnie będą pracować jeszcze mocniej, ponieważ masz możliwość zejść niżej niż linia dłoni.

 • MULTI TRENER DO POMPEK BB 710

  MULTI TRENER DO POMPEK BB 710

  99,00 zł
  Multi trener pomaga w wykonywaniu klasycznych pompek, ale również ćwiczeń tonujących, ćwiczeń zewnętrznych i wewnętrznych partii ud oraz rozciągania całego ciała
 • REEBOK UCHWYTY DO POMPEK RAAC-12231

  REEBOK UCHWYTY DO POMPEK RAAC-12231

  110,00 zł

  Uchwyty do pompek marki Reebok stworzone zostały po to, aby wzmocnić Twoje mięśnie i zmusić je do wykonywania większej pracy podczas ćwiczenia pompek. Przydadzą się każdemu, kto chce udoskonalać i rozwijać swoje umiejętności w treningu funkcjonalnym. Uchwyty umożliwiają rozszerzenie zakresu ruchu podczas wykonywania ćwiczeń. Podczas każdego powtórzenia możesz opuścić się o dodatkowe 11,5 cm.

 • UW11 UCHWYT HMS
  • Obecnie brak na stanie

  UW11 UCHWYT HMS

  114,00 zł

  UW11 HMS to uchwyt przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Głównie wykorzystuję się go do ćwiczenia najszerszych mięśni grzbietu, a przy odpowiednim ułożeniu również do ćwiczenia mięśni brzucha. Wewnętrzne rękojeści umożliwiają trening bicepsów oraz tricepsów. Kształt uchwytu pozwala na bardziej obszerny zakres ruchu niż w przypadku prostego czy też wąskiego uchwytu.

 • ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PREMIUM ADAC-12233
  • Obecnie brak na stanie

  ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PREMIUM...

  168,00 zł

  Uchwyty do pompek Premium ADAC-12233 marki adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i zwiększyć ich intensywność. Idealnie przydadzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda.

 • PWS08 (2 części) STOJAK WIELOFUNKCYJNY HMS

  PWS08 (2 części) STOJAK...

  929,00 zł

  tojak Wielofunkcyjny  PWS08  to wielofunkcyjne stanowisko do treningu firmy HMS. Stojak został wyposażony w uchwyt na sztangę oraz haki do asekuracji, dzięki którym możesz bezpiecznie i samodzielnie wykonywać   trening siłowy  z dodatkowym obciążeniem

 • PROFORM PORĘCZ WIELOFUNKCYJNA CARBON STRENGTH

  PROFORM PORĘCZ WIELOFUNKCYJNA...

  2 199,00 zł

  Poręcz wielofunkcyjna Carbon Strength marki Proform to sprzęt, który pozwoli Ci na wykonanie kompleksowego treningu we własnym domu. Jej solidna konstrukcja zaprojektowana została z najwyższą dbałością o szczegóły. Poręcz nie zajmuje dużo miejsca, więc zmieści się w prawie każdym pomieszczeniu o wysokości min. 2,5 m. Za pomocą tego sprzętu wypracujesz mocne i wymodelowane mięśnie brzucha, ramion i pleców. Sprzęt wyposażony jest w oparcie pod plecy, szerokie podłokietniki oraz antypoślizgowe podkładki pod nogi. Dzięki temu ćwiczenia są bardziej komfortowe i bezpieczniejsze. DANE TECHNICZNE: Wymiary: 118 x 115 x 213 cm (dł. x szer. x wys.) Waga: 52 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Rodzaj drążka: uniwersalny Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata