Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 34,6kg

Cena

Cena

 • 34,00 zł - 929,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Poręcze, uchwyty

Filtry aktywne

 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT plastikowy /DK 3204

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT plastikowy /DK 3204

  35,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przyrząd do robienia pompek.
 • UCHWYTY DO POMPEK PVC

  UCHWYTY DO POMPEK PVC ALLRIGHT

  42,00 zł

  Materiał: PVC
  Ergonomiczne rączki pokryte szarą pianką.
  Kolor czarny.

 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3203 metalowy

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3203 metalowy

  43,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przerząd do robienia pompek.
 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 634

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 634

  49,00 zł
  Uchwyty do pompek BB 634 firmy Body Sculpture idealnie sprawdzają się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować i utrzymać swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.
 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 632

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 632

  52,00 zł
  Uchwyty do pompek BB 632 marki Body Sculpture idealnie sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.
 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3201

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3201

  54,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przyrząd do robienia pompek.
 • UCHWYTY DO POMPEK METALOWE

  UCHWYTY DO POMPEK METALOWE ALLRIGHT

  58,00 zł

  Uchwyty do pompek pomagają wzmocnić muskulaturę ramion, ud i tułowia. Uchwyty mają stabilny kształt, więc stanowią idealne podparcie i równomiernie rozprowadzają ciężar ciała podczas wykonywania ćwiczeń w wybranej pozycji. Uchwyty minimalizują ucisk dłoni, nadgarstków i łokci podczas wykonywania ćwiczeń. Pozwalają wykonywać popularne pompki znacznie głębiej niż opierając się tylko na dłoniach czy pięściach.
  Materiał: profil stalowy

 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 6331

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 6331

  59,00 zł

  Uchwyty do pompek BB 6331 marki Body Sculpture idealnie sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.

 • PU10 BLACK WIELOFUNKCYJNA DESKA DO POMPEK HMS

  PU10 BLACK WIELOFUNKCYJNA DESKA DO POMPEK HMS

  72,00 zł

  PU10 MULTI marki HMS, to innowacyjna i wielofunkcyjna deska, służąca do wykonywania ugięć ramion w podporze przodem, czyli tzw. pompek.

  Przy jej użyciu, możliwe jest wykonanie treningu, niemalże całej górnej części ciała. Odbywa się to, przez zmianę kąta ułożenia podpórek. Każda taka zmiana, pozwala zaangażować inną grupę mięśniową, bądź ten sam mięsień, który będzie pracował nieco inaczej, przez co jego rozwój będzie kompleksowy. Deska, umożliwia ćwiczenia rozwijające mięśnie klatki piersiowej, tricepsa, barków oraz pleców. Każda grupa mięśniowa, jest zaznaczona na desce innym kolorem, a kolor opisany, tak by w trakcie treningu zmiana ustawienia, była szybka i łatwa.

 • REEBOK UCHWYTY DO POMPEK RAAC-12231

  REEBOK UCHWYTY DO POMPEK RAAC-12231

  132,00 zł

  Uchwyty do pompek marki Reebok stworzone zostały po to, aby wzmocnić Twoje mięśnie i zmusić je do wykonywania większej pracy podczas ćwiczenia pompek. Przydadzą się każdemu, kto chce udoskonalać i rozwijać swoje umiejętności w treningu funkcjonalnym. Uchwyty umożliwiają rozszerzenie zakresu ruchu podczas wykonywania ćwiczeń. Podczas każdego powtórzenia możesz opuścić się o dodatkowe 11,5 cm.

 • ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK ADAC-12231

  ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK ADAC-12231

  132,00 zł
  Wysokiej jakości uchwyty do pompek marki adidas Training Hardware zaprojektowane został tak, aby wzmocnić Twoje mięśnie i zmusić je do wykonywania większej pracy podczas ćwiczenia pompek. Pogłębisz każde powtórzenie, a Twój trening będzie bardziej efektywny. Uchwyty umożliwiają rozszerzenie zarkesu ruchu podczas wykonywania ćwiczeń. Przydadzą się każdemu, kto chce udoskonalać i rozwijać swoje umiejętności w treningu funkcjonalnym.
 • ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PREMIUM ADAC-12233

  ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PREMIUM ADAC-12233

  178,00 zł

  Uchwyty do pompek Premium ADAC-12233 marki adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i zwiększyć ich intensywność. Idealnie przydadzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda.

 • ADIDAS OBROTOWE UCHWYTY DO POMPEK ADAC-11401

  ADIDAS OBROTOWE UCHWYTY DO POMPEK ADAC-11401

  379,00 zł
  Innowacyjne uchwyty do pompek posiadające unikalny system umożliwiający wykonywanie pompek z rotacją dla zwiększenia intensywności ćwiczeń. Uchwyty zaprojektowane tak, by zapewniać maksimum stabilności podczas wykonywania ćwiczeń Podstawy uchwytów powleczone antypoślizgowym materiałem Średnica uchwytu: 22 cm Wysokość uchwytu: 11,5 cm Kolor: czarny/czerwony
 • PWL8324 PORĘCZ WIELOFUNKCYJNA HMS

  PWL8324 PORĘCZ WIELOFUNKCYJNA HMS

  690,00 zł

  PWL8324 HMS, to wielofunkcyjna poręcz z ławeczką. Pozwoli wykonać solidny trening, górnych partii mięśniowych.

  Solidne materiały

  Poręcz została wykonana z materiałów najwyższej jakości co bezpośrednio przekłada się na jej stabilność i wytrzymałość. Wszystkie oparcia zostały obite nowoczesną antypoślizgową tapicerką, odporną na wilgoć. Połączenie wyśmienitej tapicerki z miękką, grubą gąbką skutkuje wysokim komfortem podczas ćwiczeń. Na rękojeściach została zastosowana pianka, umożliwiająca pewny chwyt, zapewniając tym samym bezpieczeństwo.

 • PWS08 (2 części) STOJAK WIELOFUNKCYJNY HMS

  PWS08 (2 części) STOJAK WIELOFUNKCYJNY HMS

  929,00 zł

  tojak Wielofunkcyjny  PWS08  to wielofunkcyjne stanowisko do treningu firmy HMS. Stojak został wyposażony w uchwyt na sztangę oraz haki do asekuracji, dzięki którym możesz bezpiecznie i samodzielnie wykonywać   trening siłowy  z dodatkowym obciążeniem