Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 34,6kg

Cena

Cena

 • 34,00 zł - 929,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Poręcze, uchwyty

Filtry aktywne

 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT plastikowy /DK 3204

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT plastikowy /DK 3204

  35,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przyrząd do robienia pompek.
 • UCHWYTY DO POMPEK PVC

  UCHWYTY DO POMPEK PVC ALLRIGHT

  42,00 zł

  Materiał: PVC
  Ergonomiczne rączki pokryte szarą pianką.
  Kolor czarny.

 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3203 metalowy

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3203 metalowy

  43,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przerząd do robienia pompek.
 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 634

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 634

  49,00 zł
  Uchwyty do pompek BB 634 firmy Body Sculpture idealnie sprawdzają się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować i utrzymać swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.
 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 632

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 632

  52,00 zł
  Uchwyty do pompek BB 632 marki Body Sculpture idealnie sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.
 • UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3201

  UCHWYTY DO POMPEK PROFIT /DK 3201

  54,00 zł
  Bardzo starannie wykonany, nowoczesny przyrząd do robienia pompek.
 • UCHWYTY DO POMPEK METALOWE

  UCHWYTY DO POMPEK METALOWE ALLRIGHT

  58,00 zł

  Uchwyty do pompek pomagają wzmocnić muskulaturę ramion, ud i tułowia. Uchwyty mają stabilny kształt, więc stanowią idealne podparcie i równomiernie rozprowadzają ciężar ciała podczas wykonywania ćwiczeń w wybranej pozycji. Uchwyty minimalizują ucisk dłoni, nadgarstków i łokci podczas wykonywania ćwiczeń. Pozwalają wykonywać popularne pompki znacznie głębiej niż opierając się tylko na dłoniach czy pięściach.
  Materiał: profil stalowy

 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 6331

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 6331

  59,00 zł

  Uchwyty do pompek BB 6331 marki Body Sculpture idealnie sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. To lepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha niż wiele rodzajów brzuszków.

 • BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 718

  BODY SCULPTURE UCHWYTY DO POMPEK BB 718

  69,00 zł

  Uchwyty do pompek BB 718 firmy Body Sculpture doskonale sprawdzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię, żeby skutecznie zwiększyć siłę i wytrzymałość swoich mięśni. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch a nawet uda. Wykonywanie tego ćwiczenia na uchwytach gwarantuje, że mięśnie będą pracować jeszcze mocniej, ponieważ masz możliwość zejść niżej niż linia dłoni.

 • ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK ADAC-12231

  ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK ADAC-12231

  95,00 zł
  Wysokiej jakości uchwyty do pompek marki adidas Training Hardware zaprojektowane został tak, aby wzmocnić Twoje mięśnie i zmusić je do wykonywania większej pracy podczas ćwiczenia pompek. Pogłębisz każde powtórzenie, a Twój trening będzie bardziej efektywny. Uchwyty umożliwiają rozszerzenie zarkesu ruchu podczas wykonywania ćwiczeń. Przydadzą się każdemu, kto chce udoskonalać i rozwijać swoje umiejętności w treningu funkcjonalnym.
 • ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PERFORMANCE ADAC-12232

  ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PERFORMANCE ADAC-12232

  96,00 zł
  Uchwyty do pompek Performance ADAC-12232 marki adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i zwiększyć ich intensywność. Idealnie przydadzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. Wykonywanie ich przy pomocy uchwytów zwiększa intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy.
 • MULTI TRENER DO POMPEK BB 710

  MULTI TRENER DO POMPEK BB 710

  99,00 zł
  Multi trener pomaga w wykonywaniu klasycznych pompek, ale również ćwiczeń tonujących, ćwiczeń zewnętrznych i wewnętrznych partii ud oraz rozciągania całego ciała
 • REEBOK UCHWYTY DO POMPEK RAAC-12231

  REEBOK UCHWYTY DO POMPEK RAAC-12231

  110,00 zł

  Uchwyty do pompek marki Reebok stworzone zostały po to, aby wzmocnić Twoje mięśnie i zmusić je do wykonywania większej pracy podczas ćwiczenia pompek. Przydadzą się każdemu, kto chce udoskonalać i rozwijać swoje umiejętności w treningu funkcjonalnym. Uchwyty umożliwiają rozszerzenie zakresu ruchu podczas wykonywania ćwiczeń. Podczas każdego powtórzenia możesz opuścić się o dodatkowe 11,5 cm.

 • UW11 UCHWYT HMS

  UW11 UCHWYT HMS

  114,00 zł

  UW11 HMS to uchwyt przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Głównie wykorzystuję się go do ćwiczenia najszerszych mięśni grzbietu, a przy odpowiednim ułożeniu również do ćwiczenia mięśni brzucha. Wewnętrzne rękojeści umożliwiają trening bicepsów oraz tricepsów. Kształt uchwytu pozwala na bardziej obszerny zakres ruchu niż w przypadku prostego czy też wąskiego uchwytu.

 • ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PREMIUM ADAC-12233

  ADIDAS UCHWYTY DO POMPEK PREMIUM ADAC-12233

  168,00 zł

  Uchwyty do pompek Premium ADAC-12233 marki adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i zwiększyć ich intensywność. Idealnie przydadzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda.

 • PWL8306 PORĘCZ WIELOFUNKCYJNA HMS PREMIUM

  PWL8306 PORĘCZ WIELOFUNKCYJNA HMS PREMIUM

  252,00 zł

  PWL8306 HMS PREMIUM to poręcz wielofunkcyjna. Jej zastosowanie, skupia się na wykonywaniu pompek na poręczach, czyli tzw. dipów oraz pompek klasycznych. Zarówno dipy, jak i klasyczne ugięcia ramion w podporze, bardzo mocno angażują mięśnie klatki piersiowej, tricepsy oraz przedni akton mięśni naramiennych. Dzięki dolnym uchwytom, możliwe jest wykonanie, bardzo mocnego ugięcia ramion w trakcie wykonywania pompki. Dzięki temu, dużo mocniej rozciągamy mięsień w trakcie każdego ruchu, co w rezultacie wpływa na jego szybszy wzrost. Na górnych poręczach, od ułożenia ciała zależy, czy mocniej zaangażujemy do pracy klatkę piersiową, czy triceps

 • ADIDAS OBROTOWE UCHWYTY DO POMPEK ADAC-11401

  ADIDAS OBROTOWE UCHWYTY DO POMPEK ADAC-11401

  489,00 zł
  Innowacyjne uchwyty do pompek posiadające unikalny system umożliwiający wykonywanie pompek z rotacją dla zwiększenia intensywności ćwiczeń. Uchwyty zaprojektowane tak, by zapewniać maksimum stabilności podczas wykonywania ćwiczeń Podstawy uchwytów powleczone antypoślizgowym materiałem Średnica uchwytu: 22 cm Wysokość uchwytu: 11,5 cm Kolor: czarny/czerwony
 • PWS08 (2 części) STOJAK WIELOFUNKCYJNY HMS

  PWS08 (2 części) STOJAK WIELOFUNKCYJNY HMS

  929,00 zł

  tojak Wielofunkcyjny  PWS08  to wielofunkcyjne stanowisko do treningu firmy HMS. Stojak został wyposażony w uchwyt na sztangę oraz haki do asekuracji, dzięki którym możesz bezpiecznie i samodzielnie wykonywać   trening siłowy  z dodatkowym obciążeniem