Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

DUTCH MOUNTAINS MATA ANTYKONDENSACYJNA DO NAMIOTU

329,00 zł
Brutto do 2 dni
Kondensacja w namiocie dachowym jest spowodowana różnicą temperatury na zewnątrz i wewnątrz namiotu. Gdy temperatura na zewnątrz namiotu spada, ciepłe, wilgotne powietrze, które wydychamy, zmienia się z pary w ciecz, która osadza się na materiale. Kondensacji nie da się całkowicie zatrzymać. Jest to naturalny proces, który może stać się uciążliwy. Aby zwiększyć swój komfort, wystarczy, że wyposażysz swój namiot dachowy w matę antykondensacyjną. Umieść ją pod materacem, a skraplająca się woda przestanie być problemem.
Ilość

 

Kondensacja w namiocie dachowym jest spowodowana różnicą temperatury na zewnątrz i wewnątrz namiotu. Gdy temperatura na zewnątrz namiotu spada, ciepłe, wilgotne powietrze, które wydychamy, z pary zmienia się w ciecz, która osadza się na materiale.

Kondensacji nie da się całkowicie zapobiec. Jest to naturalny proces, który może stać się uciążliwy. Aby zwiększyć swój komfort, wystarczy, że wyposażysz swój namiot dachowy w matę antykondensacyjną. Umieść ją pod materacem, a skraplająca się woda przestanie być problemem. Mata dodaje także kolejną warstwę izolacji.

 

Dane techniczne:

Wymiary maty: 200 x 220 cm (dł. x szer.)

Kolor: czarny

 

 

O marce:

Kemping jest dla Holendrów drugą naturą. Właśnie to zainspirowało ich do stworzenia marki Dutch Mountains opartej na wieloletnim doświadczeniu, opracowywaniu materiałów i nowych możliwościach produkcyjnych- marki która za gwarantuje nowy poziom komfortu na kempingu.

Dutch Mountains oferuje szeroką gamę niezbędnych akcesoriów kempingowych. Doskonały stosunek jakości do ceny. Namioty, śpiwory, plecaki wykonane z mocnych i lekkich materiałów – wszystko w jednym miejscu.

MATA
5 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: