Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 12,5kg - 350kg

Cena

Cena

 • 1 399,00 zł - 12 990,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Atlasy

Filtry aktywne

 • HEKTOR 3 ATLAS 100 LBS (45 KG) ONE FITNESS

  HEKTOR 3 ATLAS 100 LBS (45 KG) ONE FITNESS

  1 399,00 zł

  Atlas HEKTOR 3, to wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń w warunkach domowych. Atlas umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni, tak jak w profesjonalnej siłowni. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla pań, jak i panów chcących poprawić ogólną kondycję, poprawić wygląd sylwetki, zwiększyć i wzmocnić masę mięśniową oraz kształtować jej rzeźbę. Atlas pozwala na kształtowanie wszystkich grup mięśni: najszerszych grzbietu, piersiowych, bicepsów, przedramion, tricepsów, naramiennych oraz mięśni nóg.

  BODY SCULPTURE ATLAS JEDNOSTANOWISKOWY MULTIGYM BMG 4303, STOS 66 KG kurier gratis , negocjuj cenę

  2 149,00 zł

  Atlas jednostanowiskowy Multigym BMG 4303 marki Body Sculpture jest stabilnym sprzętem do intensywnych ćwiczeń w domu. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas, poświęcony na dojazd do siłowni czy oczekiwanie na zwolnienie się sprzętu. Jeden przyrząd pozwala ćwiczyć wszystkie ważniejsze grupy mięśni, zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Sprawia, że nie musisz już gromadzić w domu większej ilości sprzętu, hantli, gryfów czy ciężarów. Dzięki temu, że obciążenia w atlasie są odpowiednio zabezpieczone, trening na nim jest bezpieczny.  Atlas marki Body Sculpture przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją kondycję, wygląd sylwetki, zwiększyć siłę, lub rozbudować masę mięśniową.  

 • CYBORG 1 ATLAS DO ĆWICZEŃ HMS

  CYBORG 1 ATLAS DO ĆWICZEŃ HMS

  2 699,00 zł

  Atlas wykonano z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wysoką stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Cyborg posiada wygodne siedzisko z 4 - stopniową regulacją.

  Sprzęt pozwala na kształtowanie wszystkich grup mięśni: najszerszych grzbietu, piersiowych, trapezowych, posturalnych, pośladków, przedramion, naramiennych, tricepsu oraz nóg.

  Ćwiczenia:

  • wyciskanie na ławeczce siedząc
  • wyciskanie na ławeczce leżąc
  • motylek
  • przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg
  • wyciąg górny
  • modlitewnik
  • Do produktu dołączono zestaw ćwiczeń

 • SUWNICA ATLAS X1 HMS

  SUWNICA ATLAS X1 HMS kurier gratis

  2 960,00 zł

  Atlas X1 HMS jest nowoczesną suwnicą Smitha przystosowaną do kompleksowego treningu całego ciała. Jej wszechstronne wyposażenie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przyrząd posiada wyciąg dolny i górny, modlitewnik oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni nóg i motylków. Tak szeroki wachlarz oferuje użytkownikowi dużą gamę możliwości treningu. Produkt dysponuje płynną regulacją wysokości położenia sztangi. Kolejny atut atlasu marki HMS, to opcja odłączenia ławki, dzięki czemu można ćwiczyć w pozycji stojącej.. Atlas X1 wykonano z materiałów najwyższej jakości

 • TYTAN 10R ATLAS 200 LBS (90 KG) HMS

  TYTAN 10R ATLAS 200 LBS (90 KG) HMS kurier gratis !!!

  2 999,00 zł

  TYTAN 10R HMS to profesjonalny przyrząd do ćwiczeń w warunkach domowych. Sprzęt został wykonany z materiałów najwyższej jakości gwarantujących wysoką stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. W zestawie znajdziemy drążek zaczepowy i obrotowy, uchwyt pojedynczy, a takżę opaskę na kostkę.

  Atlas posiada wygodne siedzisko z 3 – stopniową regulacją. Komfort zapenia wytrzymała gąbka oraz nowoczesna tkanina obiciowa o karbonowym wzorze i podwyższonej trwałości. Specjalnie wyprofilowana konstrukcja stabilizuje pozycję.

 • BODY SCULPTURE ATLAS Z ŁAWKĄ MULTIGYM PRO BMG 4700, STOS 66KG

  BODY SCULPTURE ATLAS Z ŁAWKĄ MULTIGYM PRO BMG 4700, STOS 66KG

  3 160,00 zł

  Atlas BMG 4700 od Body Sculpture jest profesjonalnym przyrządem do intensywnych ćwiczeń w warunkach domowych. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas, poświęcony na dojazd do siłowni czy oczekiwanie na zwolnienie się sprzętu. Jeden przyrząd pozwala ćwiczyć wszystkie ważniejsze grupy mięśni, zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Sprawia, że nie musisz już gromadzić w domu większej ilości sprzętu, hantli, gryfów czy ciężarów. Dzięki temu, że obciążenia w atlasie są odpowiednio zabezpieczone, trening na nim jest bezpieczny.  Atlas przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją kondycję, wygląd sylwetki, zwiększyć siłę, lub rozbudować masę mięśniową.    

 • SUWNICA ATLAS ATOM HMS PREMIUM

  SUWNICA ATLAS ATOM HMS PREMIUM kurier gratis

  4 520,00 zł

  Urządzenie ATOM marki HMS, to połączenie atlasu z suwnicą smitha. To solidne urządzenie, które sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Precyzyjnie wykonane profile z wytrzymałej stali, dają gwarancję stabilności i bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Mocna, dopracowana pod każdym szczegółem konstrukcja, pozwala na trening dwóm osobom w jednym czasie.

  ATOM daje użytkownikowi do dyspozycji suwnicę smitha, dwa wyciągi z regulowaną wysokością, ramie wyciskowe, które łatwo przekształcić w butterflya, miejsce do wyciskania nogami, a także drążek do podciągania. Wszystkie składowe umożliwiają wykonanie ćwiczeń na każdą partię mięśniową, tworząc z ATOMA naprawdę kompleksowe urządzenie.

 • SUWNICA ATLAS X2 HMS

  SUWNICA ATLAS X2 HMS kurier grartis

  5 490,00 zł

  Atlas X2 HMS to najwyższy model suwnicy Smitha w ofercie marki. Jej nowoczesna i wielofunkcyjna konstrukcja usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Suwnica Atlas X2 HMS to urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała. Jego wszechstronne wyposażenie pozwala harmonijnie rozwijać zarówno górne, jak i dolne partie mięśniowe.

  Tylko od użytkownika zależy, jak zbuduje swój zestaw ćwiczeń w poszukiwaniu optymalnej formuły treningu. Atlas X2 HMS zawiera suwnicę Smitha, wyciąg dolny, przyrząd do motylków oraz do ćwiczenia mięśni nóg.

  Atlas Treningowy Global Gym G152X BH Fitness kurier gratis !!!

  6 399,00 zł

  Jedne z najbardziej wszechstronnych i wielofunkcyjnych atlasów treningowych w ofercie BH.

  Stanowiska: suwnica na nogi, czworogłowy uda, wypychanie ciężaru, wyciąg z góry, stojak do podciągania i do brzuszków

  Atlas Treningowy TT Pro G156 BH Fitness kurier gratis !!

  11 999,00 zł

  Półkomercyjny atlas do ćwiczeń przeznaczony do domu, ale również do siłowni hotelowej, do klubu dla Pań, pensjonatów czy niewielkich siłowni..itd. Stanowiska: suwnica na nogi, czworogłowy uda, wypychanie ciężaru, wyciąg z góry/z dołu/boczne Na ramie rysunki z przykładowymi ćwiczeniami (15 przykładowych ćwiczeń)

  Atlas Treningowy TT4 G159 BH Fitness kurit gratis !!!

  12 900,00 zł
  Sposób użytkowania:intensywny trening domowy
  Wymiary:124x49x116 cm
  Waga:49 kg
  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  Koło zamachowe:22 kg
  Regulacja oporu:manualna (pokrętło)
  Zakres oporu: płynny
  Napęd:łańcuch
  Regulacja siedziska:w pionie i w poziomie

 • Atlas MSX-3000 TOORX

  Atlas MSX-3000 TOORX kurier gratis !! Necocjuj cenę !!

  12 990,00 zł
  Solidny, stabilny atlas włoskiego pochodzenia o wadze 220 kg z maksymalnym obciążeniem do 150 kg wykonany z profili stalowych, dodatkowo wzmocniony rurami stalowymi o przekroju 50x100 mm.