Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 56kg

Cena

Cena

 • 1 490,00 zł - 9 500,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Rowery spiningowe

Rowery spiningowe – trening Indoor cycling

Jazda na rowerze to jeden z popularniejszych sportów w naszym kraju. Polacy wybierają go ze względu na brak konieczności posiadania specjalnych umiejętności, a także na niewielkie koszty z nim związane. Rower można kupić już za kilkaset złotych, lepszy oczywiście będzie nas kosztować więcej. Nie każda pogoda sprzyja jednak jeździe na rowerze – deszcz, porywisty wiatr, niskie temperatury bardzo często uniemożliwiają nam wykonanie treningu. Jeżeli nie chcesz rezygnować z jazdy na rowerze zimą i przy niesprzyjającej pogodzie, wybierz rower spinningowy!

Jak zbudowane są rowery spinningowe?

To alternatywa dla tradycyjnych rowerów, możemy je spotkać w klubach fitness i na siłowni, ale też w domach osób aktywnych oraz w miejscach, w których trenują zawodowi kolarze. Rower spinningowy wyposażony jest w koło zamachowe, które powinno być małe, ale ciężkie, co ma wpływ na płynność jazdy i bezpieczeństwo stawów. Triatlonowa kierownica jest regulowana, co umożliwia dopasowanie jej wysokości do swojego wzrostu. Rowery spinningowe mają siodełka, które są takie same jak w rowerach szosowych. Pedały są stabilne i mają powierzchnię antypoślizgową oraz paski, które stabilizują stopę.

Zalety spinningu

Rower spinningowy sprzyja naszej kondycji i formie. Jest doskonałym wsparciem dla osób, które chcą spalić kalorie i pozbyć się nadmiernych kilogramów. Trening fantastycznie modeluje dolne partie ciała, wzmaga redukcję cellulitu, wzmacnia i uelastycznia mięśnie, a także pozytywnie wpływa na stan mięśni oraz stawów.

Proponujemy kilka wariantów rowerów spinningowych wyposażonych w różne funkcje. Na uwagę zasługuje rower spinningowy Kettler, od producenta, który jest jednym z wiodących w branży rowerowej. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o swoją sylwetkę, formę oraz dobre samopoczucie. Oferta skierowana jest zarówno do profesjonalnych kolarzy, właścicieli siłowni i studio fitness, jak też do klientów indywidualnych.

Filtry aktywne

 • BODY SCULPTURE ROWER SPINNINGOWY C4604

  BODY SCULPTURE ROWER SPINNINGOWY...

  1 490,00 zł

  Rower spinningowy C4604 marki Body Sculpture to nowoczesny sprzęt treningowy do użytku domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy przez co jest idealną propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na proces odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu. Dane techniczne: Wymiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. x szer. x wys.)

 • PROFORM ROWER SPINNINGOWY 500 SPX

  PROFORM ROWER SPINNINGOWY 500...

  2 199,00 zł

  Rower spinningowy 500 SPX marki Proform wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia solidnego treningu kolarskiego.  Największą zaletą roweru jest 18 kg koło zamachowe napędzane paskiem. Dzięki takiej wadze sprzęt jest stabilny i produkuje duży opór, a napęd paskowy gwarantuje cichą pracę. Opór ustawia się manualnie za pomocą umieszczonej na ramie korby. Dzięki łatwej regulacji, każdy użytkownik wykona dopasowany do siebie trening, bez względu na swój poziom zaawansowania.

 • ROWER SPINNINGOWY IC7 SCHWINN KURIER GRATIS !! NEGOCJUJ CENĘ !! RATY ! LEASING!

  ROWER SPINNINGOWY IC7 SCHWINN...

  2 999,00 zł
  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to propozycja roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów ryn
 • PROFORM ROWER SPINNINGOWY TDF CBC

  PROFORM ROWER SPINNINGOWY TDF...

  2 999,00 zł

  Rower spinningowy TDF CBC to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego.

 • BOWFLEX ROWER SPINNINGOWY C7  !! NEGOCJUJ CENĘ !! RABATY NA TELEFON !!

  BOWFLEX ROWER SPINNINGOWY C7...

  5 999,00 zł
  Rower Spinningowy C7 to wyjątkowy sprzęt amerykańskiej marki Bowflex. Został on dopracowany do perfekcji i posiada wszystko, czego oczekujemy od solidnego i nowoc
 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S10i

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY...

  6 499,00 zł

  Rower spinningowy Commercial S10i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Rower posiada 10 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.

 • PROFORM ROWER SPINNINGOWY TDF 10.0.

  PROFORM ROWER SPINNINGOWY TDF 10.0.

  7 999,00 zł

  Rower spinningowy TDF 10.0 marki ProForm® to solidny rower spinningowy zaprojektowany do użytku domowego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Dodatkowo, rower posiada 10 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas treningu. Na wyświetlaczu skontrolujesz parametry treningu i wybierzesz program treningowy z biblioteki iFit®.

 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S15i

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY...

  9 500,00 zł

  Rower spinningowy Commercial S15i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Rower posiada 14 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.