Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 409kg

Cena

Cena

 • 1 499,00 zł - 14 990,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Urządzenia wielofunkcyjne

Filtry aktywne

 • SUWNICA ATLAS X3 HMS
  • Obecnie brak na stanie

  SUWNICA ATLAS X3 HMS kurier gratis

  1 499,00 zł

  Atlas X3 HMS, to klasyczna suwnica Smitha, która dodatkowo posiada elementy, pozwalające wzbogacić trening.

  Przy użyciu suwnicy, możliwe jest wykonanie ćwiczeń zarówno na dolne, jak i górne partie mięśniowe, ponieważ sprzęt nadaje się również, do treningu z ławką. Klasyczne przysiady, przysiady wykroczne, wyciskanie leżąc lub siedząc na ławce i wiele innych, jednak w przypadku modelu X3, to nie wszystko. Urządzenie, posiada dodatkowo zamontowane podpórki do pompek oraz specjalny uchwyt na nogi, który umożliwi wykonywanie skłonów z leżenia. Takie rozwiązanie, pozwoli uwzględnić w treningu mięśnie brzucha oraz klatki piersiowej, przy obciążeniu własnego ciała.

 • PYT01 OPONA TRENINGOWA 40KG HMS PREMIUM

  PYT01 OPONA TRENINGOWA 40KG HMS PREMIUM

  2 330,00 zł

  PYT01 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa.

  Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny, to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również, utrzymać materiał w czystości.

  Opona PYT01, gwarantuje niezliczone możliwości treningowe. Przy jej wykorzystaniu, możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową. Różnicowanie ćwiczeń, ułatwi 8 uchwytów, w które wyposażona jest opona. Uchwyty przeznaczone są nie tylko do przenoszenia, ale są również przystosowane do przypięcia taśm treningowych lub przywiązanialiny

 • PROFORM BRAMA TRENINGOWA SKŁADANA CARBON STRENGTH

  PROFORM BRAMA TRENINGOWA SKŁADANA CARBON STRENGTH kurier gratis !! negocjuj cenę !!

  2 490,00 zł
  Brama treningowa składana Carbon Strength marki Proform to specjalistyczny sprzęt do treningu siłowego, za pomocą którego wykonasz każde ćwiczenie ze sztangą. Dzięki temu możesz wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, barków, nóg oraz pleców. Podczas ćwiczeń możesz swobodnie poruszać się w pełnym zakresie, dzięki czemu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny. Solidna konstrukcja, jakość wykonania i ogromna wytrzymałość sprzętu gwarantują, że będzie on służył Ci przez wiele lat, bez względu na intensywność Twoich treningów.
 • PYT02 OPONA TRENINGOWA 60KG HMS PREMIUM

  PYT02 OPONA TRENINGOWA 60KG HMS PREMIUM

  2 899,00 zł

  PYT02 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa. Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny, to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również, utrzymać materiał w czystości.

  Opona PYT02, gwarantuje niezliczone możliwości treningowe. Przy jej wykorzystaniu, możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową. Różnicowanie ćwiczeń, ułatwi 8 uchwytów, w które wyposażona jest opona. Uchwyty przeznaczone są nie tylko do przenoszenia, ale są również przystosowane do przypięcia taśm treningowych lub przywiązania liny.

 • SUWNICA ATLAS X1 HMS
  • Obecnie brak na stanie

  SUWNICA ATLAS X1 HMS kurier gratis

  2 999,00 zł

  Atlas X1 HMS jest nowoczesną suwnicą Smitha przystosowaną do kompleksowego treningu całego ciała. Jej wszechstronne wyposażenie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przyrząd posiada wyciąg dolny i górny, modlitewnik oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni nóg i motylków. Tak szeroki wachlarz oferuje użytkownikowi dużą gamę możliwości treningu. Produkt dysponuje płynną regulacją wysokości położenia sztangi. Kolejny atut atlasu marki HMS, to opcja odłączenia ławki, dzięki czemu można ćwiczyć w pozycji stojącej.. Atlas X1 wykonano z materiałów najwyższej jakości

 • PROFORM KLATKA TRENINGOWA CARBON STRENGTH
  • Obecnie brak na stanie

  PROFORM KLATKA TRENINGOWA CARBON STRENGTH

  3 000,00 zł

  Klatka treningowa Carbon Strength marki Proform to specjalistyczny sprzęt do treningu siłowego, za pomocą którego wykonasz każde ćwiczenie ze sztangą. Dzięki temu możesz wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, barków, nóg oraz pleców. Podczas ćwiczeń możesz swobodnie poruszać się w pełnym zakresie, dzięki czemu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny. Solidna konstrukcja, jakość wykonania i ogromna wytrzymałość sprzętu gwarantują, że będzie on służył Ci przez wiele lat, bez względu na intensywność Twoich treningów.

 • PROFORM KLATKA TRENINGOWA XL CARBON STRENGTH
  • Obecnie brak na stanie

  PROFORM KLATKA TRENINGOWA XL CARBON STRENGTH

  3 099,00 zł

  Klatka treningowa XL Carbon Strength marki Proform to specjalistyczny sprzęt do treningu siłowego, za pomocą którego wykonasz każde ćwiczenie ze sztangą. Dzięki temu możesz wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, barków, nóg oraz pleców. Podczas ćwiczeń możesz swobodnie poruszać się w pełnym zakresie, dzięki czemu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny. Solidna konstrukcja, jakość wykonania i ogromna wytrzymałość sprzętu gwarantują, że będzie on służył Ci przez wiele lat, bez względu na intensywność Twoich treningów.

 • PYT03 OPONA TRENINGOWA 80KG HMS PREMIUM

  PYT03 OPONA TRENINGOWA 80KG HMS PREMIUM

  3 379,00 zł

  PYT03 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa.

  Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny, to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również, utrzymać materiał w czystości.

 • KLT3110 KLATKA TRENINGOWA Z WYPOSAŻENIEM COMMERCIAL HMS

  KLT3110 KLATKA TRENINGOWA Z WYPOSAŻENIEM COMMERCIAL HMS kurier gratis !

  3 999,00 zł

  KLT3111 to klatka treningowa z dodatkowym wyposażeniem od HMS, przeznaczona do użytku komercyjnego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą trenować siłowo i funkcjonalnie na jednym urządzeniu. Klatka jest wytrzymała i stabilna, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali i solidnych spawów.

  Dostosuj trening do swoich celów

  Klatka posiada wiele funkcji i możliwości regulacji, które sprawiają, że jest uniwersalna i dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Możesz wykonywać na niej różne ćwiczenia, takie jak podciąganie, przysiady, wyciskanie, martwy ciąg, i wiele innych. Klatka umożliwia także dodawanie oporu lub asysty do ćwiczeń, dzięki gumom rozporowym, które można zamocować do specjalnych prętów.

 • SUWNICA ATLAS ATOM HMS PREMIUM

  SUWNICA ATLAS ATOM HMS PREMIUM kurier gratis

  4 520,00 zł

  Urządzenie ATOM marki HMS, to połączenie atlasu z suwnicą smitha. To solidne urządzenie, które sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Precyzyjnie wykonane profile z wytrzymałej stali, dają gwarancję stabilności i bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Mocna, dopracowana pod każdym szczegółem konstrukcja, pozwala na trening dwóm osobom w jednym czasie.

  ATOM daje użytkownikowi do dyspozycji suwnicę smitha, dwa wyciągi z regulowaną wysokością, ramie wyciskowe, które łatwo przekształcić w butterflya, miejsce do wyciskania nogami, a także drążek do podciągania. Wszystkie składowe umożliwiają wykonanie ćwiczeń na każdą partię mięśniową, tworząc z ATOMA naprawdę kompleksowe urządzenie.

 • SUWNICA ATLAS X2 HMS

  SUWNICA ATLAS X2 HMS kurier grartis

  4 899,00 zł

  Atlas X2 HMS to najwyższy model suwnicy Smitha w ofercie marki. Jej nowoczesna i wielofunkcyjna konstrukcja usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Suwnica Atlas X2 HMS to urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała. Jego wszechstronne wyposażenie pozwala harmonijnie rozwijać zarówno górne, jak i dolne partie mięśniowe.

  Tylko od użytkownika zależy, jak zbuduje swój zestaw ćwiczeń w poszukiwaniu optymalnej formuły treningu. Atlas X2 HMS zawiera suwnicę Smitha, wyciąg dolny, przyrząd do motylków oraz do ćwiczenia mięśni nóg.

 • CYKLOP 1 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS

  CYKLOP 1 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS

  5 749,00 zł

  CYKLOP 1 gwarantuje całą gamę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. CYKLOP 1 został wykonany z najwyższej jakości materiałów , gwarantujących bezpieczeństwo, stabilność i komfort podczas treningu.

  Nie ma drugiej takiej maszyny na której można wykonać tak mnóstwo ćwiczeń na tak niewielkiej powierzchni.

  To rewolucyjne urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych:

  • Barki
  • Klatka piersiowa
  • Grzbiet
  • Biceps
  • Triceps
  • Brzuch
  • Prostownik grzbietu
  • Pośladek
  • Czworogłowy uda
  • Dwugłowy uda

 • BSP301 BRAMA PRZYŚCIENNA TRENINGOWA PNEUMATYCZNA COMMERCIAL HMS

  BSP301 BRAMA PRZYŚCIENNA TRENINGOWA PNEUMATYCZNA COMMERCIAL HMS

  6 800,00 zł

  Pneumatyczna brama treningowa od HMS to absolutny hit, który nie tylko pozwoli Ci na trening niemalże wszystkich partii mięśniowych, ale również będzie gustownie wyglądał w twoim pomieszczeniu. Ekskluzywny wygląd, wysoka jakość wykonania, regulacja wysokości linek stalowych i pneumatyczna zmiana obciążenia przeniosą Cię w zupełnie nowy wymiar ćwiczeń.

  Innowacyjne rozwiązania

  Brama treningowa przyścienna pneumatyczna to urządzenie wykorzystujące sprężony gaz do generowania oporu. Jest łatwa w obsłudze, bezpieczna i wytrzymała. BSP301 to absolutny fenomen na rynku, który trafi w gusta osób ceniących sobie wielozadaniowość i nowoczesny styl. BSP301 działa płynnie i lekko. Brama zajmuje zaledwie 20 cm od ściany, dlatego na pewno znajdziesz dla niej miejsce w swojej przestrzeni treningowej.

 • CYKLOP 3 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM

  CYKLOP 3 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM kurier gratis

  7 199,00 zł

  CYKLOP3 HMS, to suwnica klasy Semi Commercial, oznacza to, że idealnie sprawdzi się w małych klubach fitness, ale również do użytku domowego.

  CYKLOP3, to solidne urządzenie gwarantujące bezpieczny trening.

  CYKLOP3, to nie tylko suwnica. To połączenie suwnicy, drążka do podciągania, butterflya, stojaka na sztangę oraz dwóch wyciągów z regulowaną wysokością. CYKLOP3 posiada wiele udogodnień dla ćwiczącego, między innymi: ławka z regulacjami ustawień, szybka i prosta regulacja wysokości wyciągów czy łatwa blokada gryfu suwnicy.

 • Trenażer PRX3000 TOORX Single Cross

  Trenażer PRX3000 TOORX Single Cross

  7 480,00 zł

  Trenażer PRX3000 TOORX Single Cross został wykonany z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo, stabilność i komfort podczas treningu. Urządzenie jest bardzo ciche, a liniowe łożyska mechanizmie, gwarantują idealną płynność. Jego ergonomiczny kształt, pozwoli optymalnie dobrać pozycje do ćwiczeń. Rolki wyciągów, obracają się za ruchem ćwiczącego co daje ćwiczeniu jeszcze większą płynność i naturalność.

 • ARES 1 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE SEMI COMMERCIAL HMS
  • Obecnie brak na stanie

  ARES 1 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE SEMI COMMERCIAL HMS kurier gratis

  7 700,00 zł

  Wielofunkcyjne urządzenie dla klubów i domowej siłowni. Bardzo duża ilość, możliwości konfiguracji ustawień wyciągu oraz wyposażenie w postaci uchwytów, które zapewnia HMS gwarantuje nieskończone możliwości ćwiczebne. Dodatkowo, ARES 1 jest wyposażony w drążek do podciągania, z wieloma możliwościami chwytu. Uzupełni on trening mięśni pleców, ale także umożliwi wykonanie kolejnych, ćwiczeń na mięśnie brzucha. Dwa stosy obciążeniowe po 90 kg każdy gwarantują, że wykonamy mocny trening, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 • BS302 BRAMA PRZYŚCIENNA TRENINGOWA PODWÓJNA ZE STOSEM COMMERCIAL HMS

  BS302 BRAMA PRZYŚCIENNA TRENINGOWA PODWÓJNA ZE STOSEM COMMERCIAL HMS

  7 800,00 zł
  BS302 od HMS to nowoczesna i funkcjonalna brama treningowa, która pozwoli Ci wykonywać różnorodne ćwiczenia siłowe i wzmacniać całe ciało. Dwa niezależne stosy i podwójny wyciąg linowy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników.

  Dwukrotnie więcej możliwości

  BS302 posiada dwa niezależne stosy po 50 kg każdy, które można regulować manualnie, dostosowując obciążenie do swojego poziomu zaawansowania i celów treningowych. Każdy stos jest połączony z wyciągiem podwójnym, który umożliwia wykonywanie ćwiczeń na górne i dolne partie ciała. Możesz ćwiczyć obie ręce i nogi jednocześnie lub na przemian, co zwiększa efektywność i intensywność treningu.

 • Brama Multicrossover L802+Stojak L803

  Brama Multicrossover L802 z Podwójnym Regulowanym Wyciągiem i Stojak L803 Gymost kurier gratis

  9 799,00 zł
  Magnetyczna kontrola oporu / max. opór 25kg x 2 z poziomami regulacji
  Regulacja ramion:
  Pozioma regulacja: 0-90°, 4 poziomy
  Pionowa regulacja: 0-160°, 9 poziomów
  Regulacja Góra/Dół: 750mm, 10 poziomów
  Linki:
  Linka o długości 2000mm oraz max. obciążeniu 600kg

 • CYKLOP 2 + UWN070 SUWNICA ZE STOSEM SEMI COMERCIAL HMS
  • Obecnie brak na stanie

  CYKLOP 2 + UWN070 SUWNICA ZE STOSEM SEMI COMERCIAL HMS

  10 400,00 zł

  CYKLOP 2 gwarantuje całą gamę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe.Nie ma drugiej takiej maszyny na której można wykonać tak mnóstwo ćwiczeń na tak niewielkiej powierzchni.

  To rewolucyjne urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych:

 • Trenażer PRX3500 TOORX Dual Cross
  • Obecnie brak na stanie
 • LP3175 SUWNICA NA NOGI SEMI COMMERCIAL HMS

  LP3175 SUWNICA NA NOGI SEMI COMMERCIAL HMS

  11 999,00 zł

  Suwnica od HMS to sprzęt do treningu nóg, który zapewni Ci siłę, wytrzymałość i bezpieczeństwo. LP3175 posiada mocną konstrukcję, mogącą wytrzymać nawet największe obciążenia. Wybierz spośród dwóch możliwych konfiguracji maszyny, które umożliwiają wykonywanie przysiadów oraz wypychania.

  Komfort i stabilność treningu

  Suwnica LP3175 zapewnia Ci wygodę i stabilność podczas ćwiczeń. Maszyna posiada blachę pod nogi, która zapobiega ślizganiu się stóp i zapewnia odpowiednie ustawienie ciała. Tapicerka na siedzisku i oparciu jest wzmocniona i wygodna, co chroni Twoje plecy, barki i biodra przed urazami.

 • Brama Gymost L101
  • Obecnie brak na stanie

  Brama Gymost L101

  12 590,01 zł

  GYMOST L101 to profesjonalna brama treningowa przeznaczona dla wymagających użytkowników. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wielkości stosów oraz błyskawicznej zmianie obciążenia, brama idealnie nadaje się do ćwiczeń siłowych i treningu sportowego.

 • Brama Dual Pulley CSX3000 TOORX

  Brama Dual Pulley CSX3000 TOORX kurier gratis !! negocju cenę !!

  13 800,00 zł

  Urządzenie wielofunkcyjne, nadające się do użytku domowego, ale także w małych siłowniach i klubach fitness.

  Jego wyciągi, regulowane pod względem wysokości, dają możliwość wykonania olbrzymiej ilości ćwiczeń, na wszystkie partie mięśniowe. Jego ergonomiczny kształt, pozwala na komfortową przestrzeń do ćwiczeń, niezależnie od tego czy korzystamy z jednego wyciągu, czy z obydwu na raz. Przy odpowiednim ustawieniu, bez problemu mogą z niego korzystać dwie osoby jednocześnie.

 • Brama Dual Pulley CSX5000 TOORX