Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 409kg

Cena

Cena

 • 1 090,00 zł - 14 990,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Urządzenia wielofunkcyjne

Filtry aktywne

 • KINETIC SYSTEM - MODUŁ 1 - PODWÓJNY WYCIĄG LINOWY / 7714-610 kurier gratis!!

  KINETIC SYSTEM - MODUŁ 1 - PODWÓJNY WYCIĄG LINOWY / 7714-610 kurier gratis!!

  1 090,00 zł
  Uwaga przedmiotem sprzedaży jest sam wyciąg linowy (moduł nr. 1) do stacji bazowej a nie kpl. atlas
 • SUWNICA ATLAS X3 HMS
  • Obecnie brak na stanie

  SUWNICA ATLAS X3 HMS kurier gratis

  1 530,00 zł

  Atlas X3 HMS, to klasyczna suwnica Smitha, która dodatkowo posiada elementy, pozwalające wzbogacić trening.

  Przy użyciu suwnicy, możliwe jest wykonanie ćwiczeń zarówno na dolne, jak i górne partie mięśniowe, ponieważ sprzęt nadaje się również, do treningu z ławką. Klasyczne przysiady, przysiady wykroczne, wyciskanie leżąc lub siedząc na ławce i wiele innych, jednak w przypadku modelu X3, to nie wszystko. Urządzenie, posiada dodatkowo zamontowane podpórki do pompek oraz specjalny uchwyt na nogi, który umożliwi wykonywanie skłonów z leżenia. Takie rozwiązanie, pozwoli uwzględnić w treningu mięśnie brzucha oraz klatki piersiowej, przy obciążeniu własnego ciała.

 • PYT01 OPONA TRENINGOWA 40KG HMS PREMIUM

  PYT01 OPONA TRENINGOWA 40KG HMS PREMIUM

  2 330,00 zł

  PYT01 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa.

  Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny, to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również, utrzymać materiał w czystości.

  Opona PYT01, gwarantuje niezliczone możliwości treningowe. Przy jej wykorzystaniu, możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową. Różnicowanie ćwiczeń, ułatwi 8 uchwytów, w które wyposażona jest opona. Uchwyty przeznaczone są nie tylko do przenoszenia, ale są również przystosowane do przypięcia taśm treningowych lub przywiązanialiny

 • PYT02 OPONA TRENINGOWA 60KG HMS PREMIUM

  PYT02 OPONA TRENINGOWA 60KG HMS PREMIUM

  2 899,00 zł

  PYT02 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa. Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny, to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również, utrzymać materiał w czystości.

  Opona PYT02, gwarantuje niezliczone możliwości treningowe. Przy jej wykorzystaniu, możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową. Różnicowanie ćwiczeń, ułatwi 8 uchwytów, w które wyposażona jest opona. Uchwyty przeznaczone są nie tylko do przenoszenia, ale są również przystosowane do przypięcia taśm treningowych lub przywiązania liny.

 • PROFORM BRAMA TRENINGOWA SKŁADANA CARBON STRENGTH

  PROFORM BRAMA TRENINGOWA SKŁADANA CARBON STRENGTH kurier gratis !! negocjuj cenę !!

  2 900,00 zł
  Brama treningowa składana Carbon Strength marki Proform to specjalistyczny sprzęt do treningu siłowego, za pomocą którego wykonasz każde ćwiczenie ze sztangą. Dzięki temu możesz wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, barków, nóg oraz pleców. Podczas ćwiczeń możesz swobodnie poruszać się w pełnym zakresie, dzięki czemu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny. Solidna konstrukcja, jakość wykonania i ogromna wytrzymałość sprzętu gwarantują, że będzie on służył Ci przez wiele lat, bez względu na intensywność Twoich treningów.
 • SUWNICA ATLAS X1 HMS
  • Obecnie brak na stanie

  SUWNICA ATLAS X1 HMS kurier gratis

  2 960,00 zł

  Atlas X1 HMS jest nowoczesną suwnicą Smitha przystosowaną do kompleksowego treningu całego ciała. Jej wszechstronne wyposażenie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przyrząd posiada wyciąg dolny i górny, modlitewnik oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni nóg i motylków. Tak szeroki wachlarz oferuje użytkownikowi dużą gamę możliwości treningu. Produkt dysponuje płynną regulacją wysokości położenia sztangi. Kolejny atut atlasu marki HMS, to opcja odłączenia ławki, dzięki czemu można ćwiczyć w pozycji stojącej.. Atlas X1 wykonano z materiałów najwyższej jakości

 • PROFORM KLATKA TRENINGOWA CARBON STRENGTH
  • Obecnie brak na stanie

  PROFORM KLATKA TRENINGOWA CARBON STRENGTH

  3 000,00 zł

  Klatka treningowa Carbon Strength marki Proform to specjalistyczny sprzęt do treningu siłowego, za pomocą którego wykonasz każde ćwiczenie ze sztangą. Dzięki temu możesz wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, barków, nóg oraz pleców. Podczas ćwiczeń możesz swobodnie poruszać się w pełnym zakresie, dzięki czemu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny. Solidna konstrukcja, jakość wykonania i ogromna wytrzymałość sprzętu gwarantują, że będzie on służył Ci przez wiele lat, bez względu na intensywność Twoich treningów.

 • PROFORM KLATKA TRENINGOWA XL CARBON STRENGTH
  • Obecnie brak na stanie

  PROFORM KLATKA TRENINGOWA XL CARBON STRENGTH

  3 099,00 zł

  Klatka treningowa XL Carbon Strength marki Proform to specjalistyczny sprzęt do treningu siłowego, za pomocą którego wykonasz każde ćwiczenie ze sztangą. Dzięki temu możesz wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, barków, nóg oraz pleców. Podczas ćwiczeń możesz swobodnie poruszać się w pełnym zakresie, dzięki czemu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny. Solidna konstrukcja, jakość wykonania i ogromna wytrzymałość sprzętu gwarantują, że będzie on służył Ci przez wiele lat, bez względu na intensywność Twoich treningów.

 • PYT03 OPONA TRENINGOWA 80KG HMS PREMIUM

  PYT03 OPONA TRENINGOWA 80KG HMS PREMIUM

  3 379,00 zł

  PYT03 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa.

  Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny, to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również, utrzymać materiał w czystości.

 • SUWNICA ATLAS ATOM HMS PREMIUM
  • Obecnie brak na stanie

  SUWNICA ATLAS ATOM HMS PREMIUM kurier gratis

  4 520,00 zł

  Urządzenie ATOM marki HMS, to połączenie atlasu z suwnicą smitha. To solidne urządzenie, które sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Precyzyjnie wykonane profile z wytrzymałej stali, dają gwarancję stabilności i bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Mocna, dopracowana pod każdym szczegółem konstrukcja, pozwala na trening dwóm osobom w jednym czasie.

  ATOM daje użytkownikowi do dyspozycji suwnicę smitha, dwa wyciągi z regulowaną wysokością, ramie wyciskowe, które łatwo przekształcić w butterflya, miejsce do wyciskania nogami, a także drążek do podciągania. Wszystkie składowe umożliwiają wykonanie ćwiczeń na każdą partię mięśniową, tworząc z ATOMA naprawdę kompleksowe urządzenie.

 • SUWNICA ATLAS X2 HMS
  • Obecnie brak na stanie

  SUWNICA ATLAS X2 HMS kurier grartis

  5 490,00 zł

  Atlas X2 HMS to najwyższy model suwnicy Smitha w ofercie marki. Jej nowoczesna i wielofunkcyjna konstrukcja usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Suwnica Atlas X2 HMS to urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała. Jego wszechstronne wyposażenie pozwala harmonijnie rozwijać zarówno górne, jak i dolne partie mięśniowe.

  Tylko od użytkownika zależy, jak zbuduje swój zestaw ćwiczeń w poszukiwaniu optymalnej formuły treningu. Atlas X2 HMS zawiera suwnicę Smitha, wyciąg dolny, przyrząd do motylków oraz do ćwiczenia mięśni nóg.

 • CYKLOP 1 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS
  • Obecnie brak na stanie

  CYKLOP 1 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS

  5 749,00 zł

  CYKLOP 1 gwarantuje całą gamę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. CYKLOP 1 został wykonany z najwyższej jakości materiałów , gwarantujących bezpieczeństwo, stabilność i komfort podczas treningu.

  Nie ma drugiej takiej maszyny na której można wykonać tak mnóstwo ćwiczeń na tak niewielkiej powierzchni.

  To rewolucyjne urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych:

  • Barki
  • Klatka piersiowa
  • Grzbiet
  • Biceps
  • Triceps
  • Brzuch
  • Prostownik grzbietu
  • Pośladek
  • Czworogłowy uda
  • Dwugłowy uda

 • CYKLOP 3 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM

  CYKLOP 3 SUWNICA SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM kurier gratis

  7 199,00 zł

  CYKLOP3 HMS, to suwnica klasy Semi Commercial, oznacza to, że idealnie sprawdzi się w małych klubach fitness, ale również do użytku domowego.

  CYKLOP3, to solidne urządzenie gwarantujące bezpieczny trening.

  CYKLOP3, to nie tylko suwnica. To połączenie suwnicy, drążka do podciągania, butterflya, stojaka na sztangę oraz dwóch wyciągów z regulowaną wysokością. CYKLOP3 posiada wiele udogodnień dla ćwiczącego, między innymi: ławka z regulacjami ustawień, szybka i prosta regulacja wysokości wyciągów czy łatwa blokada gryfu suwnicy.

 • Trenażer PRX3000 TOORX Single Cross

  Trenażer PRX3000 TOORX Single Cross

  7 480,00 zł

  Trenażer PRX3000 TOORX Single Cross został wykonany z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo, stabilność i komfort podczas treningu. Urządzenie jest bardzo ciche, a liniowe łożyska mechanizmie, gwarantują idealną płynność. Jego ergonomiczny kształt, pozwoli optymalnie dobrać pozycje do ćwiczeń. Rolki wyciągów, obracają się za ruchem ćwiczącego co daje ćwiczeniu jeszcze większą płynność i naturalność.

 • ARES 1 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE SEMI COMMERCIAL HMS
  • Obecnie brak na stanie

  ARES 1 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE SEMI COMMERCIAL HMS kurier gratis

  7 700,00 zł

  Wielofunkcyjne urządzenie dla klubów i domowej siłowni. Bardzo duża ilość, możliwości konfiguracji ustawień wyciągu oraz wyposażenie w postaci uchwytów, które zapewnia HMS gwarantuje nieskończone możliwości ćwiczebne. Dodatkowo, ARES 1 jest wyposażony w drążek do podciągania, z wieloma możliwościami chwytu. Uzupełni on trening mięśni pleców, ale także umożliwi wykonanie kolejnych, ćwiczeń na mięśnie brzucha. Dwa stosy obciążeniowe po 90 kg każdy gwarantują, że wykonamy mocny trening, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 • CYKLOP 2 + UWN070 SUWNICA ZE STOSEM SEMI COMERCIAL HMS
  • Obecnie brak na stanie

  CYKLOP 2 + UWN070 SUWNICA ZE STOSEM SEMI COMERCIAL HMS

  10 400,00 zł

  CYKLOP 2 gwarantuje całą gamę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe.Nie ma drugiej takiej maszyny na której można wykonać tak mnóstwo ćwiczeń na tak niewielkiej powierzchni.

  To rewolucyjne urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych:

 • Trenażer PRX3500 TOORX Dual Cross
  • Obecnie brak na stanie
 • Brama Multicrossover L802+Stojak L803
 • Brama Gymost L101
  • Obecnie brak na stanie

  Brama Gymost L101

  12 590,01 zł

  GYMOST L101 to profesjonalna brama treningowa przeznaczona dla wymagających użytkowników. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wielkości stosów oraz błyskawicznej zmianie obciążenia, brama idealnie nadaje się do ćwiczeń siłowych i treningu sportowego.

 • Brama Dual Pulley CSX3000 TOORX

  Brama Dual Pulley CSX3000 TOORX kurier gratis !! negocju cenę !!

  13 800,00 zł

  Urządzenie wielofunkcyjne, nadające się do użytku domowego, ale także w małych siłowniach i klubach fitness.

  Jego wyciągi, regulowane pod względem wysokości, dają możliwość wykonania olbrzymiej ilości ćwiczeń, na wszystkie partie mięśniowe. Jego ergonomiczny kształt, pozwala na komfortową przestrzeń do ćwiczeń, niezależnie od tego czy korzystamy z jednego wyciągu, czy z obydwu na raz. Przy odpowiednim ustawieniu, bez problemu mogą z niego korzystać dwie osoby jednocześnie.

 • Brama Dual Pulley CSX5000 TOORX