Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Rozmiar

Rozmiar

Waga

Waga

 • 0kg - 229kg

Cena

Cena

 • 52,00 zł - 18 900,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Pozostałe

Filtry aktywne

 • HAKI DO MARTWEGO CIĄGU
  • Obecnie brak na stanie

  HAKI DO MARTWEGO CIĄGU

  52,00 zł

  Haki do martwego ciągu Allright to produkt zapewniający pewny chwyt w czasie wykonywania ćwiczeń.
  Materiał: skóra naturalna, hak metalowy, pasek parciany z zapięciem na rzep

 • REEBOK OPASKI KOMPRESYJNE BIAŁE S/M RASL-11314WH

  REEBOK OPASKI KOMPRESYJNE BIAŁE S/M RASL-11314WH

  55,00 zł
  Opaski kompresyjne Reebok stymulują krążenie krwi i poprawiają wydajność treningu. Założone po treningu przyspieszają proces regeneracji. Dzięki opaskom do mięśni dostaje się więcej tlenu, co sprawia, że nie są obolałe, a organizm jest mniej zmęczony.
 • REEBOK OPASKI KOMPRESYJNE CZERWONE M RASL-11314RD

  REEBOK OPASKI KOMPRESYJNE CZERWONE M RASL-11314RD

  55,00 zł
  Opaski kompresyjne Reebok stymulują krążenie krwi i poprawiają wydajność treningu. Założone po treningu przyspieszają proces regeneracji. Dzięki opaskom do mięśni dostaje się więcej tlenu, co sprawia, że nie są obolałe, a organizm jest mniej zmęczony.
 • POJEDYŃCZY UCHWYT DO ATLASU A1776

  POJEDYŃCZY UCHWYT DO ATLASU A1776

  60,00 zł
  UCHWYT DO ATLASU
 • RĘKAWICZKI FITNESS ROZMIAR M/L SCHILDKROT

  RĘKAWICZKI FITNESS ROZMIAR M/L SCHILDKROT

  65,00 zł
  Rękawiczki renomowanej niemieckiej firmy Schildkröt Fitness.
 • REEBOK RĘKAWY KOMPRESYJNE CZERWONE L RASL-11015RD

  REEBOK RĘKAWY KOMPRESYJNE CZERWONE L RASL-11015RD

  69,00 zł
  Rękawy kompresyjne Reebok stymulują krążenie krwi i poprawiają wydajność treningu. Założone po treningu przyspieszają proces regeneracji. Dzięki rękawom do mięśni (bicepsów, tricepsów) dostaje się więcej tlenu, co sprawia, że nie są obolałe, a organizm jest mniej zmęczony.
 • REEBOK RĘKAWY KOMPRESYJNE CZERWONE XL RASL-11016RD

  REEBOK RĘKAWY KOMPRESYJNE CZERWONE XL RASL-11016RD

  69,00 zł

  Rękawy kompresyjne Reebok stymulują krążenie krwi i poprawiają wydajność treningu. Założone po treningu przyspieszają proces regeneracji. Dzięki rękawom do mięśni (bicepsów, tricepsów) dostaje się więcej tlenu, co sprawia, że nie są obolałe, a organizm jest mniej zmęczony.

 • REEBOK RĘKAWY KOMPRESYJNE BIAŁE XL RASL-11016WH

  REEBOK RĘKAWY KOMPRESYJNE BIAŁE XL RASL-11016WH

  69,00 zł
  Rękawy kompresyjne Reebok stymulują krążenie krwi i poprawiają wydajność treningu. Założone po treningu przyspieszają proces regeneracji. Dzięki rękawom do mięśni (bicepsów, tricepsów) dostaje się więcej tlenu, co sprawia, że nie są obolałe, a organizm jest mniej zmęczony.
 • SKR06 SIATKA KOORDYNACYJNA HMS

  SKR06 SIATKA KOORDYNACYJNA HMS

  79,00 zł

  Siatka koordynacyjna SKR06 HMS umożliwia wykonywanie wielu ćwiczeń poprawiających szybkość, gibkość, refleks, zwinność, moc i koordynację ruchową. Dowolne konfiguracje gwarantują bogaty wachlarz możliwości. Sprawdzi się w każdej dziedzinie sportu jako dodatkowy element treningu, bądź jako rozgrzewka przed kolejnymi ćwiczeniami.

  Lina treningowa SMJ sport EX100 Battling Rope

  149,00 zł

  Wzmocnij mięśnie brzucha, ramiona, ręce, nogi i zrób intensywny trening koordynacyjny.

  Popraw swoje ciało i zbuduj siłę.

  Zyskaj beztłuszczową masę mięśniową i spal tłuszcz.

  Używanie lib bojowych przez zaledwie 10 minut można uznać za energiczny trening.

  Lina może być używana w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

   

 • RP05 LINA DO WSPINACZKI HMS

  RP05 LINA DO WSPINACZKI HMS

  177,00 zł

  RP05 to lina do wspinaczki. Ten rodzaj wysiłku jest świetnym uzupełnieniem każdego rodzaju treningu. W trakcie wspinaczki pracujemy jednocześnie nad siłą, wytrzymałością a także koordynacją angażując przy tym wszystkie górne partie mięśniowe naszego ciała. Splot liny, którego średnica wynosi 38 mm, daje możliwość pewnego, mocnego uchwytu. Materiał jutowy z którego została wykonana, jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne, co w połączeniu z hakiem, przymocowanym do jednego końca liny, daje wiele miejsc treningowych do wyboru. Do każdego treningu mięśnie się adaptują, jeśli nie jest on różnicowany, będzie przynosił mniejsze efekty. Wspinaczka na linie, będzie idealnym przełamaniem rutyny i sposobem na dodatkową aktywacje mięśni.

 • Opaska iFit Act / IFACTV115

  Opaska iFit Act / IFACTV115

  199,00 zł
  iFit® Act jest łatwym w użyciu urządzeniem do śledzenia codziennej aktywności, które zmieni Twoje funkcjonowanie i stosunek do zdrowego trybu życia.
 • RP03 LINA DO ĆWICZEŃ W OSŁONIE HMS

  RP03 LINA DO ĆWICZEŃ W OSŁONIE HMS

  319,00 zł

  RP03 HMS - lina. Produkt posiada zespolone z końcami osłony, zapewniające pewny chwyt. Wysoka jakość, trwałość i gęsty splot liny są gwarantem udanego treningu w każdych warunkach.

  Model RP03 HMS to elegancki sposób na wysportowaną sylwetkę. Jego prostota i duża skuteczność sprawia, że warto włączyć go na stałe do swojego programu treningowego. W porównaniu do tradycyjnego treningu, lina RP03 HMS pozwala zaktywizować całe ciało. W ten sposób uzyskujemy o wiele lepsze efekty, a w rezultacie większą motywację i zadowolenie z ćwiczeń.

  Nowatorską cechą ćwiczeń z liną RP03 HMS, jest połączenie elementów treningu siłowego i wytrzymałościowego.

 • LINA TRENINGOWA ALLRIGHT 12m

  LINA TRENINGOWA ALLRIGHT 12m

  369,00 zł

  Lina treningowa używana do ćwiczeń siłowych na górne partie mięśni oraz do wzmocnienia brzucha i nóg.

  Ćwiczenia z liną treningową są świetnym sposobem spalania kalorii i zwiększenia wytrzymałości.

  Końce liny zabezpieczone przed strzępieniem.

  Wykorzystywane w Crossfit.

 • LINA DO PRZECIĄGANIA JUTOWA NETEX 25m

  LINA DO PRZECIĄGANIA JUTOWA NETEX 25m

  429,00 zł
  Lina do przeciągania wykonana z włókien jutowych o długości 25 m. Zaślepione końce zapobiegają rozkręceniu liny.
 • IFIT ROCZNE CZŁONKOSTWO IFIT PREMIUM

  IFIT ROCZNE CZŁONKOSTWO IFIT PREMIUM

  450,00 zł

  Kupując roczne członkostwo iFit Premium, otrzymujesz kod aktywujący konto Premium na platformie iFit dostępnej pod adresem www.ifit.com. Zalety i korzyści posiadania konta Premium przedstawiamy poniżej.


 • Opaska iFit Vue Black/Blue / IFACT115

  Opaska iFit Vue Black/Blue / IFACT115

  474,00 zł
  Rozumiemy Cię i wiemy, że fitness może być ciężki. Na szczęście, możemy Ci zaproponować opaskę iFit Vue, dzięki któremu spojrzysz na fitness z innej perspektywy
 • PYB01 SKRZYNIA PLYOMETRYCZNA SOFT 750x600x500MM HMS PREMIUM

  PYB01 SKRZYNIA PLYOMETRYCZNA SOFT 750x600x500MM HMS PREMIUM

  769,00 zł
  Skrzynia PYB01 HMS, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Przewracając skrzynie, otrzymujemy trzy różne wysokości, a jednocześnie inną powierzchnie treningową. Skrzynia wytrzyma nawet najbardziej intensywne treningi, jest również odporna na pot i wilgoć.

  Głównym zastosowaniem skrzyń plyometrycznych, jak sama nazwa wskazuje, był i jest trening plyometryczny. Celem tego treningu, jest zwiększenie mocy mięśniowej, a co za tym idzie zwiększenie możliwości treningowych.

 • PYBS01 (4 CZĘŚCI) SKRZYNIE PLYOMETRYCZNE SOFT ZESTAW HMS PREMIUM
  • Obecnie brak na stanie

  PYBS01 (4 CZĘŚCI) SKRZYNIE PLYOMETRYCZNE SOFT ZESTAW HMS PREMIUM

  2 549,00 zł

  Skrzynie PYBS01 HMS, wykonane są z trwałych materiałów, które czynią je solidnymi, a jednocześnie na tyle miękkimi z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Przewracając każdą ze skrzyń, otrzymujemy trzy różne wysokości, a jednocześnie inną powierzchnie treningową. Elementy można dowolnie ze sobą łączyć i ustawiać jedno na drugim, bez obaw, o możliwość przewrócenia. Daje to możliwość, ciągłego progresu umiejętności i wytrenowania. Skrzynie wytrzymają nawet najbardziej intensywne treningi, są również odporne na pot i wilgoć.

 • PYOBS01 (3 CZĘŚCI) SKRZYNIE PLYOMETRYCZNE OCTAGON SOFT ZESTAW HMS PREMIUM

  PYOBS01 (3 CZĘŚCI) SKRZYNIE PLYOMETRYCZNE OCTAGON SOFT ZESTAW HMS PREMIUM

  2 795,00 zł

  PYOBS01 HMS PREMIUM, to zestaw trzech, miękkich, oktagonalnych skrzyń plyometrycznych, o różnych wymiarach.

  Skrzynie PYBOS01 HMS, wykonane są z trwałych materiałów, które czynią je solidnymi, a jednocześnie na tyle miękkimi z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem, spowodowanym uderzeniem. Elementy można dowolnie ze sobą łączyć i ustawiać jedno na drugim, bez obaw, o możliwość przewrócenia. Oktagonalny kształt powoduje, że mają bardzo wysoką stabilność. Daje to możliwość, ciągłego progresu umiejętności i wytrenowania. Skrzynie wytrzymają nawet najbardziej intensywne treningi, są również odporne na pot i wilgoć.

 • PROFORM LUSTRO FITNESS VUE

  PROFORM LUSTRO FITNESS VUE

  9 200,00 zł

  Lustro fitness Vue to całkowicie nowe spojrzenie na ćwiczenia. Na zamontowanych z tyłu uchwytach możesz umieścić dołączone akcesoria. Dzięki temu zachowasz porządek w swojej przestrzeni treningowej. 22" kolorowy ekran dotykowy umożliwia użytkownikowi wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®.

  NORDICTRACK LUSTRO FITNESS VAULT negocjuj cenę

  11 111,00 zł
  Lustro fitness Vault to całkowicie nowe spojrzenie na ćwiczenia. Vault nie tylko pomaga w prawidłowym wykonaniu treningu, ale jest też miejscem, w którym możesz schować swoje akcesoria fitness takie jak mata, kettlebell, ciężarki czy kostki do jogi. Dzięki temu zachowasz porządek w swojej przestrzeni treningowej. 32" kolorowy ekran dotykowy umożliwia użytkownikowi wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®.
 • NORDICTRACK LUSTRO FITNESS VAULT Z AKCESORIAMI
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK LUSTRO FITNESS VAULT Z AKCESORIAMI

  18 900,00 zł

  Lustro fitness Vault to całkowicie nowe spojrzenie na ćwiczenia. Vault nie tylko pomaga w prawidłowym wykonaniu treningu, ale jest też miejscem, w którym możesz schować swoje akcesoria fitness takie jak mata, kettlebell, ciężarki czy kostki do jogi. Dzięki temu zachowasz porządek w swojej przestrzeni treningowej. 32" kolorowy ekran dotykowy umożliwia użytkownikowi wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®.