Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

1. Strony transakcji

 

Właścicielem sklepu jest firma:

m-concept Małgorzata Wilińska,

ul. Arbuzowa 17

60-185 Skórzewo

NIP: 788-115-47-63 

Regon: 300580293

Wpis do ewidencji: 2973/91/2007

 

Zamówienie w sklepie internetowym może złożyć każda pełnoletnia  osoba fizyczna, posiadająca zdolność do czynności prawnych lub każda  osoba prawna.

 

2. Przedmioty transakcji

Przedmiotami transakcji są towary przedstawione w ofercie sklepu internetowego www.magero.pl

Wszystkie ceny widniejąca na stronach internetowych sklepu
www.magero.pl są wyrażone w polskich złotych i są cenami brutto zawierającymi podatek VAT.

Wszystkie towary są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, objęte gwarancją producenta lub dystrybutora oraz wolne od wad fabrycznych i prawnych. Towary przeznaczone są tylko i wyłącznie do użytku domowego, chyba, że opis towaru stanowi inaczej.

Oferta i cenniki znajdujące się na stronie internetowej sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

Sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia, opisy i dane techniczne umieszczonych w Sklepie produktów, były najbardziej jak to możliwe, zgodnie z rzeczywistością. W przypadku niewykluczonej zmiany niektórych parametrów technicznych przez producenta lub zmiany ceny produktu, pracownik obsługi jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania Klienta o tym fakcie, za pomocą poczty elektronicznej, telefonu lub komunikatora, i umożliwienia wycofania Zamówienia.

 

3. Zamówienia

Zamówienia w sklepie internetowym www.magero.pl można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu korzystając ze strony internetowej sklepu lub poczty elektronicznej zakupy@magero.pl

Do złożenia zamówienia nie jest potrzebne posiadanie konta klienta w sklepie internetowym www.magero.pl, wystarczy prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia bez rejestracji konta w sklepie internetowym lub złożenie zamówienia w innej formie wymienionej w regulaminie z podaniem wszystkich niezbędnych informacji.

Zamówienia i dostępność towarów potwierdzane są klientowi w ciągu jednego dnia roboczego przy pomocy poczty elektronicznej. W przypadku trudności z potwierdzeniem zamówienia - ( nieprawidłowe dane kontaktowe, brak przelewu ) zamówienie po 5 dniach zostaje anulowane.

W przypadku braku dostępności towaru klient jest niezwłocznie powiadamiany o tym fakcie drogą mailową, a w przypadku zapłaty przelewem, środki niezwłocznie cofane na konto, z którego wpłynęły.

Zamówienia zostają przekazane do realizacji w dniu potwierdzenia do godziny 10:00 i realizowane są do 72 godzin roboczych od momentu potwierdzenia przez klienta.

Towary powyżej 50 kg dostarczane są na palecie pod wskazany numer posesji bez wniesienia do mieszkania przez kuriera. Ewentualną pomoc kuriera przy wniesieniu należy omówić indywidualnie z kurierem dostarczającym przesyłkę.


4. Formy płatności i koszty dostawy

W sklepie dostępne są następujące formy płatności:

 a/ za pobraniem - płatność gotówką kurierowi 

- koszt dostawy do 600 zł - 19,00 zł

- koszt dostawy powyżej 600 zł - 0,00 zł

b/ przelew bankowy rachunek bankowy Sprzedawcy

- koszt dostawy do 600 zł - 12,00 zł

- koszt dostawy powyzej 600 zł - 0,00 zł

c/ płatność on-line poprzez zewnętrzny system płatności Dotpay.pl

- koszt dostawy do 600 zł - 15 zł

- koszt dostawy powyżej 600 zł - 0,00 zł

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

d/ system płatności ratalnych "eRaty Santander Consumer Bank" - realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu od Santander Consumer Bank S.A. płatności za zamówiony Towar. Płatność ratalna realizowana przez Santander Consumer Bank SA. mozliwa dla zamówień powyżej 100,00 zł .

https://www.eraty.pl/do-pobrania/landing-page/proces-online/

e/ karty debetowe - Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

koszt wymiany produkty na inny ( inny rozmiar ) wynosi 15 zł.


Wyjątki:

1.Obsługa Jednostek Budżetowych:   Placówki Oświatowe, Urzędy Gmin, Świetlice Środowiskowe, Jednostki Policji, Straży Pożarnej, Stowarzyszenia - możliwa płatność przelewem z terminem płatności do 14 dni.

2.Niektóre produkty gabarytowe np. bieżnie, stoły tenisowe, bilardowe, cymbergaje, piłkarzyki są objęte dodatkowym kosztem dostawy. Koszt dostawy jest wyliczany wówczas indywidualnie przez system dla takiego produktu.

3. Zamówienia powyżej 5000,00 i za produkty na zamówienie płatne tylko przelewem lub kartą lub poprzez zakup ratalny

Numer rachunku bankowego: mbank.pl 83 1140 2004 0000 3602 5454 6945

 

4. Dostawa i odbiór towaru

Wszystkie dostawy realizowane są na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej  DPD, Pekaes i RABEN ( przesyłki paletowe ). Wysyłki poza granice kraju realizowane są po uprzednim uzgodnieniu kosztów dostawy.


W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki kupujący powinien zażądać spisania przez kuriera protokołu szkody zawierający datę i godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków.

Realizacja zamówień jest do godziny 17:00, dostawy po tej godzinie, indywidualnie ustalane mogą być z firmą kurierską przez klienta.

Przesyłki paletowe i paczki powyżej 50 kg są dostarczane pod wskazany adres, nie ma mozliwości wniesienia przesyłki na piętro. Wniesienie towaru do lokalu leży w gestii kupującego lub należy umówić się indywidualnie z kurierem i zapewnić mu pomoc we wniesieniu.

W przypadku nieodebrania paczki - zgodnie z z Art. 535.

kc. składając zamówienie zostaje zawarta umowa kupna/sprzedaży między klientem, a sklepem. W związku z powyższym kupujący jest zobowiązany do zwrotu kosztów poniesionych przez sklep.

UWAGA: 

Uprawniony powinien zawsze pamiętać, iż przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń spowoduje wygaśnięcie roszczeń, których można by było dochodzić z tytułu ubytku lub uszkodzenia, chyba że zaszły wskazane poniżej okoliczności:

szkodę stwierdzono protokolarnie przed przyjęciem przesyłki przez odbiorcę, zaniechano takiego stwierdzenia z winy przewoźnika, ubytek lub uszkodzenie wynikło z winy umyślnej lub rażącego niedbalstwa przewoźnika, szkodę nie dającą się z zewnątrz zauważyć odbiorca stwierdził po przyjęciu przesyłki i w terminie 7 dni zażądał ustalenia jej stanu oraz udowodnił, że szkoda powstała w czasie między przyjęciem przesyłki do przewozu a jej wydaniem.

6. Gwarancje i reklamacje

Towary objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora. Naprawy gwarancyjne świadczone są na rzecz konsumenta w autoryzowanych punktach serwisowych zgodnie z warunkami gwarancji. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu. Lista autoryzowanych serwisów jest dołączona do gwarancji lub dostępna na stronie producenta.

Serwis nie przyjmuje paczek za pobraniem ani na koszt odbiorcy!

Uszkodzenia mechaniczne i zużycia eksploatacyjne wyłączone są z uprawnień gwarancyjnych. Produkty wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem wyłączone są z uprawnień gawarncyjnych.

W przypadku produktów sygnowanych gwarancją producenta "od drzwi do drzwi" (door to door), uszkodzony Towar zostaje nieodpłatnie odebrany przez kuriera w miejscu eksploatacji (adres podany przez Konsumenta), następnie naprawiony i doręczony w to samo miejsce. Klient zobowiązany jest spakować i zabezpieczyć towar do bezpiecznego transportu. W szczególnych przypadkach naprawa Towaru może odbyć się przez upoważnionego serwisanta na miejscu (tj. bez przewożenia). W przypadku pozostałych towarów Konsument jest proszony o odesłanie towaru wraz z opisem ustereki na adres sklepu lub serwisu producenta.

Reklamacje przyjmowane są w formie pisemnej w godzinach 7:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku na adres mailowy zakupy@magero.pl. Dla reklamacji złożonych po godzinie 16:00 ustawowy termin 14 na rozpatrzenia reklamacji rozpoczyna się w kolejnym dniu roboczym.

Reklamacja musi zawierać:

Opis usterki

Zdjęcia uszkodzenia jeżeli jest to uszkodzenie widoczne

Numer faktury

Nr seryjny produktu

Uwaga: Do złożenia reklamacji w przypadku sprzetów fitness, stołów tenisowych i dmuchańców  podanie numeru seryjnego urządzenia, który znajduje się na tabliczce znamionowej na urządzeniu jest niezbędne do podjęcia procesu reklamacji.

7. Zwroty 

Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres siedziby firmy m-concept. Warunkiem zwrotu jest dostarczenie towaru nie zniszczonego, nie noszącego śladów użytkowania, w oryginalnym i  opakowaniu.

Na odstępującym od umowy spoczywa obowiązek dostarczenia towaru wraz oświadczeniem odstąpienia od umowy i potwierdzenia otrzymania faktury korygującej.

Koszty dostarczenia oraz odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Kupujący.

Jeśli płatność była dokonana przy odbiorze zamówienia, zwrot środków nastąpi na konto bankowe wskazane w formularzu zwrotu. W przypadku dokonania płatności przelewem, zwrot środków nastąpi na konto bankowe, z którego wpłynęły pieniądze.  W przypłatności płatności przez serwis Dotpay, BLIK, lub PayPal, środki zostaną zwrócone również za pośrednictwem tych serwisów w terminie do 10 dni od dnia otrzymania zwracanego towaru.

W myśl Art 34 ustawy o prawach konsumenta

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru. Dotyczy to również uszkodzenia opakowania i zapezpieczeń. Koszt zmniejszenia wartości rzeczy jest ustalany każdorazowo indywidualnie.

8. Dokumenty sprzedaży

Dowodem zakupu w sklepie internetowym www.magero.pl jest faktura VAT. Faktury wysyłame są w formie elektronicznej. Na życzenie faktury wysyłane są dodatkowo za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 7 dniu od odebrania towaru lub dołączane do przesyłki.

Złożenie zamówienia przez kupującego jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy. 

9. Usługa Newsletter 

Z usługi Newsletter może skorzystać każdy Klient, który wprowadzi swój adres poczty elektronicznej, wykorzystując w tym celu formularz rejestracyjny udostępniony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu. Klient otrzymuje niezwłocznie, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu rejestracyjnym potwierdzenie przez Sprzedawcę. Z tą chwilą zawarta zostaje umowa o świadczenie drogą elektroniczną usługi Newsletter. 

10. Pliki cookies 

POLITYKA COOKIES DLA SKLEPU INTERNETOWEGO www.magero.pl

 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu www.magero.pl z siedzibą pod adresem m-concept Małgorzata Wilińska, ul. Arbuzowa 17, 60-185 Skórzewo, Polska

 

Pliki cookies wykorzystywane są w celu: 

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

11. Postanowienia końcowe

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.magero.pl jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie przetwarzanie danych osobowych przez firmę m-concept w oparciu o przepisy obowiązującej ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833 wraz ze zmianami.
Dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym na stronie www.magero.pl są przetwarzane przez m-concept w celach realizacji zamówienia (umowy sprzedaży) oraz w celach marketingowo-promocyjnych, zgodnie z warunkami określonymi w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) oraz w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm znajdujące się w sklepie internetowym www.magero.pl stanowią wyłączną własność firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Wszelkie dane techniczne i specyfikacje prezentowane w sklepie internetowym www.magero.pl pochodzą z oryginalnych materiałów Producentów i firma m-concept nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przez Producenta oraz zastrzega sobie prawo do błędu.

Wszystkie sprawy sporne rozstrzygane będą przez sąd właściwy dla siedziby sklepu.

„Wyrażam zgodę na przekazanie mojego adresu e - mail do Ceneo SA z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez Sklep oraz Ceneo SA moich danych osobowych,
w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).
 

12. Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 13 RODO

Administratorem danych osobowych jest właściciel sklepu magero.pl m-concept Małgorzata Wilińska mieszczący się przy ul. Arbuzowej 17, 60-185 Skórzewo

Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych należy skontaktować się pod adresem: info@magero.pl

adres pocztowy: ul. Arbuzowa 17, 60-185 Skórzewo

Państwa dane otrzymaliśmy podczas składania zamówienia i w celu jego finalizacji oraz zakładania konta w sklepie magero.pl.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych przez magero.pl

Przetwarzamy Państwa dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Państwem, w tym do:

 • realizacji umów zawartych w ramach umowy sprzedaży
 • obsługi reklamacji
 • obsługi zgłoszeń,  kierowanych poprzez przez formularz kontaktowy i e’mail
 • kontaktowania się w celach związanych ze świadczeniem usług
 • wsparcia dla usług kredytowych zakupionego towaru
 • zapewnienia obsługi usług płatniczych
 • kontaktowania się w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą przez e‘mail oraz telefon
 • organizacji programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, organizowanych przez sklep.
 • windykacji należności; prowadzenia postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych;
 • przechowywania danych dla celów archiwizacyjnych, oraz zapewnienie rozliczalności (wykazania spełnienia przez nas obowiązków wynikających z przepisów prawa podatkowego)

Dane osobowe przetwarzamy również po uzyskaniu zgody w celu:

 • zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych;

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, można wycofać w dowolnym momencie poprzez formularz kontaktowy na stronie sklepu oraz poprzez e’mail: info@magero.pl.

Dane osobowe są przechowywane przez okres obowiązywania umowy a także  przetwarzane po jej zakończeniu o ile wcześniej nie otrzymamy sprzeciwu wobec tego przetwarzania o ich wycofanie przez maksymalnie okres 5 lat w celu:

 • dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy,
 • wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych

Jakie mają Państwo uprawnienia wobec m-concept Małgorzata Wilińska w zakresie przetwarzanych danych?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z przetwarzaniem przez nas danych osobowych można wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług : usługi płatnicze, kredytowe, ubezpieczeniowe oraz firmy kurierskie.