Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 120kg

Cena

Cena

 • 789,00 zł - 12 999,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Orbitreki

Orbitreki magnetyczne i mechaniczne

W ofercie posiadamy orbitreki magnetyczne i mechaniczne, które będą odpowiednie do ćwiczeń w domu. Sprawdzą się również na siłowni.

Filtry aktywne

 • H6512 TRENAŻER ELIPTYCZNY HMS

  H6512 TRENAŻER ELIPTYCZNY HMS

  789,00 zł

  Trenażer eliptyczny H6512 - umożliwi komfortowy trening nawet w małym mieszkaniu . To idealne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca.

  H6512 marki HMS umożliwi skuteczną poprawę kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie . Trening na trenażerze eliptycznym sprawia, że podczas ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało.

  System oporu działa na zasadzie mechanizmu dociskowego, polegającego na dociśnięciu filcowego klocka oporowego. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są bardzo ciche , więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

 • BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY E1660 V2

  BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY E1660 V2

  799,00 zł

  Magnetyczny orbitrek BE 1660 marki Body Sculpture jest doskonałym sprzętem, który pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Nie musisz już tracić czasu na wyjście, dojazd i karnet do siłowni. Orbitrek  to urządzenie, dzięki któremu wykonasz trening całego ciała, a tkanka tłuszczowa będzie spalała się równomiernie. Idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję, a także wygląd sylwetki.

 • H9249V PURPLE TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H9249V PURPLE TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  898,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H9249V - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Sztandarowy produkt w ofercie marki HMS, zyskał uznanie w oczach tysięcy zadowolonych klientów

 • H9249* TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H9249* TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!!

  898,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H9249 - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Sztandarowy produkt w ofercie marki HMS, zyskał uznanie w oczach tysięcy zadowolonych klientów. Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzet posiada duże koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję.

 • H2205 BIAŁY TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H2205 BIAŁY TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!!

  1 090,00 zł

  Trenażer eliptyczny H2205 - pozwoli na komfortowy trening nawet w małym mieszkaniu. To idealne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca. Jego ciekawe, innowacyjne wzornictwo, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi, treningu w domu.

  H2205 marki HMS umożliwi skuteczną poprawę kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie.

  Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są bardzo ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze dane dotyczące prowadzonej sesji treningowej, między innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach.

 • BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY BE 6792

  BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY BE 6792 kurier gratis

  1 099,00 zł

  Magnetyczny orbitrek BE 6792 marki Body Sculpture  pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Dzięki niemu wykonasz trening całego ciała, a tkanka tłuszczowa będzie spalała się równomiernie. Przyda się przede wszystkim osobom, które chcą poprawić swoją kondycję, a także wygląd sylwetki. Stabilna konstrukcja urządzenia gwarantuje bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Antypoślizgowe płozy sprawiają, że ruch ciała jest naturalny i swobodny.

 • H2205 GRAY TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H2205 GRAY TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!!

  1 099,00 zł

  Trenażer eliptyczny H2205 - pozwoli na komfortowy trening nawet w małym mieszkaniu. To idealne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca. Jego ciekawe, innowacyjne wzornictwo, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi, treningu w domu.

 • Trenażer Spokey LOTUS+

  Trenażer Spokey LOTUS+

  1 360,00 zł
  koło zamachowe przeniesione do przedniej części trenażera maksymalnie bezpieczny trening: nie obciąża stawów i posiada sensory pulsu 7-kilogramowe ko
 • H6996 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H6996 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS kurier gratis!!

  1 529,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6996 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer, jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt posiada duże koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów, zapewni długie, a zarazem bezawaryjne użytkowanie.

 • H1708-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H1708-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!! Black Week

  1 999,00 zł

  H1708i HMS to wysokiej klasy przyrząd do ćwiczeń. Produkt marki HMS charakteryzuje się sportowym i niezwykle dynamicznym designem, najwyższą jakością oraz szeregiem udogodnień. Przyrząd umożliwia sterowanie komputerem za pomocą specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Funkcjonalny oraz nowoczesny wyświetlacz prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu.

 • H1830-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  H1830-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  1 999,00 zł

  H1830i HMS to trenażer eliptyczny magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+training. Software gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu.

 • H6504 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY SKŁADANY (8KG) HMS

  H6504 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY SKŁADANY (8KG) HMS

  2 099,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6504 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt posiada duże koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Wygodne pokrętło pozwala dostosować jego wartość do potrzeb użytkownika.

 • H6191W WHITE TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H6191W WHITE TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  2 099,00 zł

  H6191W HMS to trenażer eliptyczny magnetyczny wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia smartfona lub tabletu działających w systemie Android lub iOS. Konsola może połączyć się z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do najnowszych technologii - aplikacji iConsole+ training.

 • H0601 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  H0601 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM kurier gratis !!!

  2 149,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H0601 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt posiada duże koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

 • Eliptyk Syros Pro
  • Obecnie brak na stanie

  Orbitrek Magnetyczny Syros Pro 100690 Horizon Fitness kurier gratis !!!

  2 299,00 zł

  Ulepszona wersja orbitreka Syros z rozbudowanym komputerem oferującym jeszcze szersze możliwości dzięki większej liczbie programów treningowych.
  Orbitrek, który przekracza Twoje oczekiwania

  Mocna i masywna konstrukcja zapewnia stabilność podczas ćwiczeń, a magnetyczny system oporu z elektroniczną regulacją gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Masywne koło zamachowe oraz szeroki zakres płynnej regulacji sterowanej z panelu komputera sprawiają, że orbitrek Syros z łatwością spełni oczekiwania wymagających odbiorców niezależnie od stopnia ich zaawansowania.
  Komputer, który monitoruje każdy trening

 • H5813-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H5813-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  2 699,00 zł

  renażer eliptyczny został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+training. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych, iBiking oraz iRuning, co oznacza, że jest kompatybilna z różnymi urządzeniami

 • H1833-i TRENAŻER ELIPTYCZNY ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  H1833-i TRENAŻER ELIPTYCZNY ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  2 779,00 zł

  H1833i HMS to wysokiej klasy trenażer eliptyczny. Jego system hamowania sterowany jest za pomocą elektromagnesu, który wytwarza pole o większej bądź mniejszej mocy. Dzięki temu skala oporu jak również szybkość odczuwalności jego zmiany jest dużo większa, niż w pozostałych urządzeniach tego typu.

  Eliptyk E21 Skyline DS kurier gratis !!! negocjuj cenę !!

  2 980,00 zł

  Spalaj kalorie i osiągnij wymarzoną wagę oraz szczupłą sylwetkę. Osiągniesz to korzystając z orbitreka,
  który nie obciążając stawów pozwoli równomiernie rozwijać całe ciało.

 • Eliptyk Crystal 2.0 Dual

  Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual (G2383N) BH Fitness ) BH Fitness

  3 150,00 zł

  Rower eliptyczny Crystal z magnetycznym systemem oporu, kołem zamachowym o wadze 16 kg w inercji i dużymi pedałami. Kółka transportowe umieszczone na przedniej podstawie sprawiają, że przemieszczanie urządzenia z miejsca na miejsce nie wymaga żadnego wysiłku, a stopki na tylnej pozwalają na jego dokładne wypoziomowanie.

 • SCHWINN ORBITREK PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  SCHWINN ORBITREK PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E negocjuj cenę

  3 599,00 zł

  Orbitrek Programowany 510E to najbardziej popularny orbitrek marki  Schwinn. kompaktowych rozmiarów propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej marki Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego oraz elegancki i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która umożliwia np. połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna podczas treningu.

 • SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 430i

  SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 430i kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 499,00 zł

  Orbitrek Programowany Schwinn 430i to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 22 zróżnicowane programy treningowe, aż 20 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową i 6 poziomową ręczną regulację nachylenia oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • REEBOK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY SL 8.0 RVSL-10811
  • Obecnie brak na stanie

  REEBOK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY SL 8.0 RVSL-10811

  4 650,00 zł

  Orbitrek programowany SL 8.0 to innowacyjny sprzęt marki Reebok. Napędzany jest umieszczonym z przodu kołem zamachowym o wadze 9 kg. Dzięki temu zapewnia większą stabilność wszystkim trenującym. W porównaniu do orbitreków napędzanych tylnym kołem zamachowym, SL 8.0 spłyca i wydłuża krok. Gwarantuje to bardziej płynny ruch w trakcie ćwiczeń.

 • H5815 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNO-POWIETRZNY SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM

  H5815 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNO-POWIETRZNY SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM

  5 270,00 zł

  Jego największym atutem jest system oporu, który w tym przypadku jest magnetyczno-powietrzny. Takie rozwiązanie zapewnia płynność ruchów, która w przypadku zwykłych trenażerów eliptycznych nie jest możliwa. Dodatkowo dzięki połączeniu oporu powietrznego, w którym im szybciej wykonywane ruchy, tym większy opór, z klasycznym oporem magnetycznym, zyskujemy niekończące się możliwości, w dopasowaniu sprzętu do swojego poziomu zaawansowania.

  • Klasa użytkowania: SEMI COMMERCIAL
  • Rodzaj oporu: magnetyczno-powietrzny
  • Rodzaj regulacji oporu: automatyczny
  • Ilość poziomów regulacji oporu: 1-24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8