Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 172kg

Cena

Cena

 • 1 190,00 zł - 9 900,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Orbitreki

Orbitreki magnetyczne i mechaniczne

W ofercie posiadamy orbitreki magnetyczne i mechaniczne, które będą odpowiednie do ćwiczeń w domu. Sprawdzą się również na siłowni.

Filtry aktywne

 • BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY E1660 V2

  BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY E1660 V2

  1 190,00 zł

  Magnetyczny orbitrek BE 1660 marki Body Sculpture jest doskonałym sprzętem, który pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Nie musisz już tracić czasu na wyjście, dojazd i karnet do siłowni. Orbitrek  to urządzenie, dzięki któremu wykonasz trening całego ciała, a tkanka tłuszczowa będzie spalała się równomiernie. Idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję, a także wygląd sylwetki.

 • H6996 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H6996 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS kurier gratis!!

  1 280,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6996 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer, jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt posiada duże koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów, zapewni długie, a zarazem bezawaryjne użytkowanie.

 • Trenażer Spokey LOTUS+

  Trenażer Spokey LOTUS+

  1 360,00 zł
  koło zamachowe przeniesione do przedniej części trenażera maksymalnie bezpieczny trening: nie obciąża stawów i posiada sensory pulsu 7-kilogramowe ko
 • BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY BE 6792

  BODY SCULPTURE ROWER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY BE 6792 kurier gratis

  1 495,00 zł

  Magnetyczny orbitrek BE 6792 marki Body Sculpture  pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Dzięki niemu wykonasz trening całego ciała, a tkanka tłuszczowa będzie spalała się równomiernie. Przyda się przede wszystkim osobom, które chcą poprawić swoją kondycję, a także wygląd sylwetki. Stabilna konstrukcja urządzenia gwarantuje bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Antypoślizgowe płozy sprawiają, że ruch ciała jest naturalny i swobodny.

 • H0601 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  H0601 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM kurier gratis !!!

  1 799,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H0601 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt posiada duże koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

 • H6504 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY SKŁADANY (8KG) HMS

  H6504 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY SKŁADANY (8KG) HMS

  1 849,00 zł

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6504 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt posiada duże koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Wygodne pokrętło pozwala dostosować jego wartość do potrzeb użytkownika.

 • H6191W WHITE TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H6191W WHITE TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  1 899,00 zł

  H6191W HMS to trenażer eliptyczny magnetyczny wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia smartfona lub tabletu działających w systemie Android lub iOS. Konsola może połączyć się z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do najnowszych technologii - aplikacji iConsole+ training.

 • H1708-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H1708-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!!

  2 180,00 zł

  H1708i HMS to wysokiej klasy przyrząd do ćwiczeń. Produkt marki HMS charakteryzuje się sportowym i niezwykle dynamicznym designem, najwyższą jakością oraz szeregiem udogodnień. Przyrząd umożliwia sterowanie komputerem za pomocą specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Funkcjonalny oraz nowoczesny wyświetlacz prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu.

 • H1830-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  H1830-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  2 280,00 zł

  H1830i HMS to trenażer eliptyczny magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+training. Software gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu.

 • Eliptyk Syros Pro

  Orbitrek Magnetyczny Syros Pro 100690 Horizon Fitness kurier gratis !!!

  2 299,00 zł

  Ulepszona wersja orbitreka Syros z rozbudowanym komputerem oferującym jeszcze szersze możliwości dzięki większej liczbie programów treningowych.
  Orbitrek, który przekracza Twoje oczekiwania

  Mocna i masywna konstrukcja zapewnia stabilność podczas ćwiczeń, a magnetyczny system oporu z elektroniczną regulacją gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Masywne koło zamachowe oraz szeroki zakres płynnej regulacji sterowanej z panelu komputera sprawiają, że orbitrek Syros z łatwością spełni oczekiwania wymagających odbiorców niezależnie od stopnia ich zaawansowania.
  Komputer, który monitoruje każdy trening

 • H1833-i TRENAŻER ELIPTYCZNY ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  H1833-i TRENAŻER ELIPTYCZNY ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM

  2 779,00 zł

  H1833i HMS to wysokiej klasy trenażer eliptyczny. Jego system hamowania sterowany jest za pomocą elektromagnesu, który wytwarza pole o większej bądź mniejszej mocy. Dzięki temu skala oporu jak również szybkość odczuwalności jego zmiany jest dużo większa, niż w pozostałych urządzeniach tego typu.

  Eliptyk E21 Skyline DS kurier gratis !!! negocjuj cenę !!

  2 980,00 zł

  Spalaj kalorie i osiągnij wymarzoną wagę oraz szczupłą sylwetkę. Osiągniesz to korzystając z orbitreka,
  który nie obciążając stawów pozwoli równomiernie rozwijać całe ciało.

 • H5813-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  H5813-i TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNY HMS

  2 999,00 zł

  renażer eliptyczny został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+training. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych, iBiking oraz iRuning, co oznacza, że jest kompatybilna z różnymi urządzeniami

 • Eliptyk Crystal 2.0 Dual

  Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual (G2383N) BH Fitness ) BH Fitness

  3 150,00 zł

  Rower eliptyczny Crystal z magnetycznym systemem oporu, kołem zamachowym o wadze 16 kg w inercji i dużymi pedałami. Kółka transportowe umieszczone na przedniej podstawie sprawiają, że przemieszczanie urządzenia z miejsca na miejsce nie wymaga żadnego wysiłku, a stopki na tylnej pozwalają na jego dokładne wypoziomowanie.

 • SCHWINN ORBITREK PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  SCHWINN ORBITREK PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E negocjuj cenę

  3 599,00 zł

  Orbitrek Programowany 510E to najbardziej popularny orbitrek marki  Schwinn. kompaktowych rozmiarów propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej marki Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego oraz elegancki i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która umożliwia np. połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna podczas treningu.

 • SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 570E

  SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 570E kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 999,00 zł

  Orbitrek Programowany Schwinn 570E to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 29 zróżnicowanych programów treningowych, aż 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • Eliptyk Andes 5 Viewfit

  Orbitrek Magnetyczny Andes 5 Viewfit 100823 Horizon Fitness kurier gratis !!!

  5 210,00 zł

  Zacznij przygodę z fitnessem z Andes 3. Prosty montaż, szybki sposób składania sprawia, że urządzenie jest łatwe do przechowywania w domu, a ergonomia ruchu i długi krok sprawiają, że Andes 3 jest doskonały w użyciu. Magnetyczny system oporu zapewnia płynną i cichą pracę. Urządzenie wyposażone jest w tryb oszczędzający energię. Duża ilość programów zapewnia różnorodny i ciekawy trening, a HR Wheel – wyświetlacz pulsu – umożliwia pełną kontrolę nad tętnem w trakcie ćwiczenia.

 • H5815 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNO-POWIETRZNY SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM

  H5815 TRENAŻER ELIPTYCZNY MAGNETYCZNO-POWIETRZNY SEMI COMMERCIAL HMS PREMIUM

  5 270,00 zł

  Jego największym atutem jest system oporu, który w tym przypadku jest magnetyczno-powietrzny. Takie rozwiązanie zapewnia płynność ruchów, która w przypadku zwykłych trenażerów eliptycznych nie jest możliwa. Dodatkowo dzięki połączeniu oporu powietrznego, w którym im szybciej wykonywane ruchy, tym większy opór, z klasycznym oporem magnetycznym, zyskujemy niekończące się możliwości, w dopasowaniu sprzętu do swojego poziomu zaawansowania.

  • Klasa użytkowania: SEMI COMMERCIAL
  • Rodzaj oporu: magnetyczno-powietrzny
  • Rodzaj regulacji oporu: automatyczny
  • Ilość poziomów regulacji oporu: 1-24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8

  Orbitrek Elektromagnetyczny i. Super Khronos G2487I BH Fitness kurier gratis !!!

  5 890,00 zł

  Khronos - rodzina orbitreków premium

  Super Khronos to eliptyk, który należy do linii wysokiej jakości sprzętu przeznaczonego do wykorzystania prywatnego w warunkach domowych. Ma tylny napęd, magnetyczny system oporu i potężne koło zamachowe o wadze 35kg w inercji.

 • NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY C 7.5

  NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY C 7.5

  5 999,00 zł

  Orbitrek programowany C 7.5 marki NordicTrack to solidny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, przeznaczony do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie parametry i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia zróżnicowanego treningu. Posiada 22 poziomy oporu magnetycznego, szerokie antypoślizgowe płozy oraz wygodne, wyprofilowane uchwyty.

  Orbitrek Magnetyczny Luce E20 LED Gymost kurier gratis !!

  6 790,00 zł

  Sposób użytkowania:  zastosowanie komercyjne

  Wymiary:  214x66x174 cm

  Waga:  112 kg

  Maksymalna waga użytkownika:  150 kg

  Regulacja oporu:  elektroniczna

  Zakres oporu:  32 poziomów

  Stepper komercyjny Endurance J22 LED kurier gratis

  7 690,00 zł

  STEPPER J22 GYMOST

  Sposób użytkowania
  Komercyjne
  Koło zamachowe
  8kg
  System oporu
  Magnetyczny + Powietrzny
  Poziomy oporu
  24
  Regulacja kąta nachylenia
  TAK, Zakres 1- 15, 75mm
  Długość kroku
  264mm
  Wyświetlacz
  LED
  Funkcje
  Czas, Dystans, Kalorie, Puls, Prędkość, Watt, Poziom oporu, Kąt nachylenia
  Programy
  12 programów treningowych, Manual, Program Użytkownika, HRC, Fit Test, a
  także rozgrzewka i rozluźnienie

  Puls
  Pomiar pulsu za pomocą czujników pomiaru tętna na uchwytach
  Zasilanie
  Sieciowe
  Inne
  Kółka transportowe, uchwyt na bidon oraz na smartphone
  WYMIARY

  Wymiary
  166 x 88 x 178cm
  Waga
  115,6kg
  Max waga Użytkownika
  150kg

 • NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY COMMERCIAL 9.9

  NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY COMMERCIAL 9.9 negocjuj cenę:-)

  7 777,00 zł

  Orbitrek programowany Commercial 9.9 marki NordicTrack to solidny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, przeznaczony do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie parametry i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia zróżnicowanego treningu. Użytkownik na pewno zwróci uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®. Orbitrek posiada 22 poziomy oporu magnetycznego, szerokie antypoślizgowe płozy oraz wygodne, wyprofilowane uchwyty. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność sprzętu na lata.