Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 60kg

Cena

Cena

 • 965,00 zł - 8 699,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Wioślarze

Filtry aktywne

 • WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R401-2 EB FIT kurier gratis !!!

  WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R401-2 EB FIT kurier gratis !!!

  965,00 zł
  Unikalna konstrukcja wioślarza doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie powodujący żadnych urazów pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu
 • ZM1801 WIOŚLARZ MAGNETYCZNY HMS

  ZM1801 WIOŚLARZ MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!!

  1 157,00 zł

  Wioślarz ZM1801 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Produkt posiada magnetyczny system oporu oraz 8 – stopniową regulację obciążenia. ZM1801 wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania.

 • WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R402 EB FIT

  WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R402 EB FIT

  1 180,00 zł
  Produkt ten cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość umożliwiające ciągły trening w warunkach domowych.
 • REEBOK WIOŚLARZ ZJET

  REEBOK WIOŚLARZ ZJET

  2 649,00 zł

  Nowy wioślarz ZJET marki Reebok to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować idealną sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Wioślarz posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Sprzęt wyposażony jest w 16 poziomów oporu regulowanych przez komputer z wyświetlaczem LCD.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  4 999,00 zł
  Wioślarz RW 700 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.

  Wioślarz powietrzny RWX Air Cross TOORX

  4 999,00 zł

  Opór powietrzny / Monitor zasilany na baterie

  Opór powietrzny gwarantuje płynną, sprawną oraz naturalną pracę urządzenia.

  Urządzenie opracowane, by dawać w 100% rzeczywiste wrażenia z wiosłowania

  Programy: Game, Czas, Dystans, 3 interwały (1/99 cykli), Użytkownika, Watt

 • FLOW FITNESS WIOŚLARZ DRIVER DWR2500i

  FLOW FITNESS WIOŚLARZ DRIVER DWR2500i

  6 199,00 zł

  Wioślarz Driver DWR2500i marki Flow Fitness to idealny wybór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną sprawność, ale też dla zaawansowanych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało, przez co pomaga Ci wypracować idealną sylwetkę. Trening na ergometrze angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Sprawia, że stają się one mocniejsze, a Ty poprawiasz jednocześnie siłę i wydolność. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkownika o wadze nawet 150 kg, dlatego masz dodatkową gwarancję na solidność i świetną jakość jego wykonania. Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, że poczujesz się jak w trakcie treningu w wodzie.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900, pytaj o rabat

  7 999,00 zł
  Wioślarz RW 900 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 22" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.
 • Wiosła Movemia

  Wioślarz Treningowy Movemia RW1000 BH Fitness

  8 699,00 zł

  Wysokiej jakości wiosła treningowe przeznaczone do zastosowań w klubach, siłowniach, centrach SPA i innych obiektach komercyjnych. Trenażer korzysta z magnetyczno-powietrznego systemu oporu z 20-stopniową regulacją sterowaną cyfrowo za pomocą komputera. Jedyny na rynku trenażer wioślarski, który posiada przyciski do regulacji oporu na drążku.