Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 60kg

Cena

Cena

 • 965,00 zł - 8 699,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Wioślarze

Filtry aktywne

 • WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R401-2 EB FIT kurier gratis !!!

  WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R401-2 EB FIT kurier gratis !!!

  965,00 zł
  Unikalna konstrukcja wioślarza doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie powodujący żadnych urazów pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu
 • ZM1502 WIOŚLARZ MAGNETYCZNY HMS

  ZM1502 WIOŚLARZ MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!!

  1 049,00 zł

  Wioślarz ZM1502 HMS jest nowoczesnym przyrządem do kompleksowego rozwijania górnych i dolnych partii mięśniowych. Produkt został wyposażony w magnetyczny system oporu oraz 8 – stopniową regulację obciążenia. ZM1502 HMS wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Masywna stalowa konstrukcja i wytrzymały system linowy to idealne połączenie.

 • ZM1801 WIOŚLARZ MAGNETYCZNY HMS

  ZM1801 WIOŚLARZ MAGNETYCZNY HMS kurier gratis !!!

  1 157,00 zł

  Wioślarz ZM1801 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Produkt posiada magnetyczny system oporu oraz 8 – stopniową regulację obciążenia. ZM1801 wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania.

 • WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R402 EB FIT

  WIOŚLARZ MAGNETYCZNY R402 EB FIT

  1 180,00 zł
  Produkt ten cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość umożliwiające ciągły trening w warunkach domowych.
 • Wiosła i.Thames R311 FTMS

  Wiosła i.Thames R311 FTMS

  2 390,00 zł

  Dzięki FTMS połączysz  urządzenie z aplikacjami treningowymi.

  CENTRALNIE USTAWIONY UCHWYT Prawidłowa pozycja treningowa

  MONITOR LED Mały intuicyjny monitor LED

  MAGNETYCZYNY  SYSTEM OPORU  Magnetyczny system  oporu zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

  Max. waga Użytkownika: 120kg
  Waga: 25kg
  Wymiary: 162x48x61cm

 • ZW1600 (2 CZĘŚCI) WIOŚLARZ WODNY HMS PREMIUM SEMI COMMERCIAL
  • Obecnie brak na stanie

  ZW1600 (2 CZĘŚCI) WIOŚLARZ WODNY HMS PREMIUM SEMI COMMERCIAL

  2 590,00 zł

  ZW1600 wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Aluminiowa prowadnica i wygodne siedzisko gwarantują wysoki komfort i płynność treningu. Solidna konstrukcja zadowala nośnością, która wynosi aż 150 kg. Dzięki kółkom transportowym, przemieszczanie sprzętu nie sprawi trudności nawet przy pełnym zbiorniku, co w połączeniu z wygodnym systemem składania ułatwi przechowywanie.

 • REEBOK WIOŚLARZ ZJET
  • Obecnie brak na stanie

  REEBOK WIOŚLARZ ZJET

  2 649,00 zł

  Nowy wioślarz ZJET marki Reebok to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować idealną sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Wioślarz posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Sprzęt wyposażony jest w 16 poziomów oporu regulowanych przez komputer z wyświetlaczem LCD.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RX 800
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RX 800 negocjuj cenę :-)

  4 299,00 zł

  Wioślarz RX 800 to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Wyświetlacz LCD dokładnie pokazuje czas treningu, jak i ilość powtórzeń. Przyrząd można łatwo składać i przechowywać na niewielkiej powierzchni. Wioślarz to doskonałe urządzenie do treningu przede wszystkim mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, a także urządzenie spalające tkankę tłuszczową, poprawiające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ MAGNETYCZNY RW300

  NORDICTRACK WIOŚLARZ MAGNETYCZNY RW300

  4 400,00 zł

  Wioślarz RW 300 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  4 999,00 zł
  Wioślarz RW 700 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.

  Wioślarz powietrzny RWX Air Cross TOORX

  4 999,00 zł

  Opór powietrzny / Monitor zasilany na baterie

  Opór powietrzny gwarantuje płynną, sprawną oraz naturalną pracę urządzenia.

  Urządzenie opracowane, by dawać w 100% rzeczywiste wrażenia z wiosłowania

  Programy: Game, Czas, Dystans, 3 interwały (1/99 cykli), Użytkownika, Watt

 • FLOW FITNESS WIOŚLARZ DRIVER DWR2500i
  • Obecnie brak na stanie

  FLOW FITNESS WIOŚLARZ DRIVER DWR2500i

  6 199,00 zł

  Wioślarz Driver DWR2500i marki Flow Fitness to idealny wybór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną sprawność, ale też dla zaawansowanych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało, przez co pomaga Ci wypracować idealną sylwetkę. Trening na ergometrze angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Sprawia, że stają się one mocniejsze, a Ty poprawiasz jednocześnie siłę i wydolność. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkownika o wadze nawet 150 kg, dlatego masz dodatkową gwarancję na solidność i świetną jakość jego wykonania. Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, że poczujesz się jak w trakcie treningu w wodzie.

 • FLOW FITNESS WIOŚLARZ PERFORM W7i
  • Obecnie brak na stanie

  FLOW FITNESS WIOŚLARZ PERFORM W7i

  6 700,00 zł

  Wioślarz PERFORM W7i marki Flow Fitness to idealny wybór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną sprawność, ale też dla zaawansowanych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało, przez co pomaga Ci wypracować idealną sylwetkę. Trening na ergometrze angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Sprawia, że stają się one mocniejsze, a Ty poprawiasz jednocześnie siłę i wydolność. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkownika o wadze nawet 160 kg, dlatego masz dodatkową gwarancję na solidność i świetną jakość jego wykonania. Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, że poczujesz się jak w trakcie treningu w wodzie.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900, pytaj o rabat

  7 999,00 zł
  Wioślarz RW 900 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 22" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.
 • Wiosła Movemia

  Wioślarz Treningowy Movemia RW1000 BH Fitness

  8 699,00 zł

  Wysokiej jakości wiosła treningowe przeznaczone do zastosowań w klubach, siłowniach, centrach SPA i innych obiektach komercyjnych. Trenażer korzysta z magnetyczno-powietrznego systemu oporu z 20-stopniową regulacją sterowaną cyfrowo za pomocą komputera. Jedyny na rynku trenażer wioślarski, który posiada przyciski do regulacji oporu na drążku.