Kategorie

Strona główna

Filtruj wg

Waga

Waga

 • 0kg - 0,3kg

Cena

Cena

 • 33,00 zł - 280,00 zł

Marka

Marka

Lewy baner

Lewy baner1

Joga i pilates

akcesoria do jogi i piletesu

Filtry aktywne

 • HULA HOP PROFIT 90cm / 38461

  HULA HOP PROFIT 90cm / 38461

  34,00 zł
  Urządzenie do treningu mięśni brzucha.Trenuje siłę, wytrwałość i ruchliwość.
 • ECOWELLNESS KOSTKA DO JOGI QB 022

  ECOWELLNESS KOSTKA DO JOGI QB 022

  35,00 zł

  Kostka do jogi QB 022 firmy Ecowellness idealnie pomaga w ćwiczeniach, do których potrzebne jest znaczne rozciągnięcie. Stosując ją unikniesz kontuzji z powodu naciągnięcia mięśni, a także łatwiej będzie Ci wykonać niektóre pozycje. Wykorzystując kostkę do niektórych ćwiczeń, poprawisz swoją sylwetkę, a także wzmocnisz mięśnie.

 • GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63518

  GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63518

  49,00 zł

  Kostka do jogi z pianki Kostka do jogi Gaiam Essentials to jedno z akcesoriów do jogi, które przyda się każdemu. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy jeszcze nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje. Pozwala podeprzeć się i ćwiczyć przy zachowaniu odpowiedniej techniki. Dzięki niemu możesz stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń bez ryzyka kontuzji. Z bloku mogą również korzystać zaawansowani jogini

 • ADIDAS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI SZARA ADYG-20100FOAM

  ADIDAS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI SZARA ADYG-20100FOAM

  49,00 zł

  Kostka do jogi marki adidas ma skośną krawędź i subtelną teksturę, która zapewnia pewny chwyt i bardziej naturalny, ergonomiczny wygląd. Wykonana została w 100% z lekkiej pianki EVA o dużej gęstości. Blok zapewnia wytrzymałość i stabilność, abyś Ty mogła utrzymać spokój ducha i skupić się na sesji.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI VIVID BLUE 61714

  GAIAM KOSTKA DO JOGI VIVID BLUE 61714

  59,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort, a żywy turkusowy kolor napełnia energią. Kolorystyka kostki doskonale pasuje do innych akcesoriów Gaiam. Pozwala to skompletować indywidualny zestaw.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI JASNOZIELONA 59186

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI JASNOZIELONA 59186

  59,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • ADIDAS PIERŚCIEŃ DO JOGI ADYG-20190

  ADIDAS PIERŚCIEŃ DO JOGI ADYG-20190

  60,00 zł

  Ergonomicznie zaprojektowany, aby pomóc w utrzymaniu pozycji, pierścień do jogi adidas zapewnia wsparcie w trudniejszych pozycjach dla wszystkich poziomów umiejętności. Pierścień do jogi adidas zapewnia dodatkową przyczepność i stabilność potrzebną zarówno podczas rozgrzewek ze stretchem, jak i technik progresywnych pozycji. Wszechstronny w działaniu pierścień do jogi pomaga rozwijać stabilność mięśni i siłę, a zakrzywiona struktura służy alternatywnie jako masażer, co zapewnia lepszą regenerację.

 • BODY SCULPTURE KÓŁKO PILATES BB 6321

  BODY SCULPTURE KÓŁKO PILATES BB 6321

  63,00 zł
  Kółko Pilates BB 6321 marki Body Sculpture pomaga oddziaływać na mięśnie głębokie w trakcie treningu. Jest wykonane z najwyższej jakości lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Piankowe  wykończenie zapewnia pewny i bezpieczny chwyt. Obręcz jest idealnym narzędziem pomagającym oddziaływać na mięśnie głębokie. Kółko jest łatwe w użyciu. Korzystać z niego mogą wszyscy, niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej.
 • GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63516

  GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63516

  67,00 zł

  Kostka do jogi GAIAM ESSENTIALS to jedno z akcesoriów do jogi, które przyda się każdemu. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy jeszcze nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje. Pozwala podeprzeć się i ćwiczyć przy zachowaniu odpowiedniej techniki. Dzięki niemu możesz stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń bez ryzyka kontuzji. Z bloku mogą również korzystać zaawansowani jogini.

 • GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI FIOLETOWA 63517

  GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI FIOLETOWA 63517

  68,00 zł
  Kostka do jogi Gaiam Essentials to jedno z akcesoriów do jogi, które przyda się każdemu. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy jeszcze nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje. Pozwala podeprzeć się i ćwiczyć przy zachowaniu odpowiedniej techniki. Dzięki niemu możesz stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń bez ryzyka kontuzji.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI SANDSTONE 64974

  GAIAM KOSTKA DO JOGI SANDSTONE 64974

  72,00 zł
  Kostka do jogi z pianki SANDSTONE jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI VINTAGE GREEN 64972

  GAIAM KOSTKA DO JOGI VINTAGE GREEN 64972

  72,00 zł
  Kostka do jogi z pianki VINTAGE GREEN jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI BLUE TEAL 59181

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI BLUE TEAL 59181

  73,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI NAVAJO HERON 63682

  GAIAM KOSTKA DO JOGI NAVAJO HERON 63682

  74,00 zł

  Kostka do jogi z pianki NAVAJO HERON Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI BLUE SHADOW POINT 63680

  GAIAM KOSTKA DO JOGI BLUE SHADOW POINT 63680

  74,00 zł

  Kostka do jogi z pianki BLUE SHADOW POINT Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI BATTLESHIP POINT 63681

  GAIAM KOSTKA DO JOGI BATTLESHIP POINT 63681

  74,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • REEBOK KOSTKA DO JOGI FIOLETOWA RAYG-10035PL

  REEBOK KOSTKA DO JOGI FIOLETOWA RAYG-10035PL

  74,00 zł

  Fioletowa kostka do jogi RAYG-10035PL marki Reebok to doskonały przyrząd pomagający pogłębić ćwiczenia. Dzięki niemu możesz czuć się stabilniej podczas treningu. Kostka zrobiona jest z lekkiej, gęstej pianki EVA, dzięki czemu jest wytrzymała i nie zmienia kształtu w wyniku częstych ćwiczeń. Maksymalna waga użytkownika to aż 250 kg, więc możesz czuć się bezpiecznie, opierając na niej swój ciężar.

 • OBRĘCZ PILATES SCHILDKROT

  OBRĘCZ PILATES SCHILDKROT

  75,00 zł
  Zestaw renomowanej niemieckiej firmy Schildkröt Fitness.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI DOVETAIL 64975

  GAIAM KOSTKA DO JOGI DOVETAIL 64975

  78,00 zł

  Kostka do jogi z pianki DOVETAIL jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI CELERY POINT 64973

  GAIAM KOSTKA DO JOGI CELERY POINT 64973

  78,00 zł
  Kostka do jogi z pianki CELERY POINT jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI CANTALOUPE POINT 64967

  GAIAM KOSTKA DO JOGI CANTALOUPE POINT 64967

  78,00 zł
  Kostka do jogi z pianki CANTALOUPE POINT jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI LILAC POINT 63748

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI LILAC POINT 63748

  78,00 zł

  Kostka do jogi z pianki Lilac Point Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI SKYLINE TRI 62912

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI SKYLINE TRI 62912

  79,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • KOŁO DO YOGI ALLRIGHT

  KOŁO DO YOGI ALLRIGHT

  82,00 zł

  • Likwiduje napięcie mięśni.
  • Pomaga w rozciąganiu różnych partii ciała, m.in.: pleców, ramion, bioder i klatki piersiowej.
  • Może być używane do łagodzenia bólu pleców i kręgosłupa oraz w rehabilitacji.
  • Świetnie się sprawdza w gimnastyce, akrobatyce, jodze czy pilates.
  • Dla początkujących jak i doświadczonych osób.

  Wymiary: 33x13 cm