Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Grille i akcesoria

grile, paleniska, grile gazowe, akcesoria grilowe

Filtry aktywne

 • SAHARA CZYŚCIK DO GRILLA

  SAHARA CZYŚCIK DO GRILLA

  48,00 zł
  Wzbogać swój domowy zestaw do grillowania o solidny czyścik marki Sahara. Posiada on mocne, druciane włosie, którym bez trudu usuniesz zaschnięte, przypalone plamy na ruszcie. Pracownicy Sahara wierzą, że doskonała jakość, wydajność i funkcjonalność to minimum, które powinien spełniać każdy z ich produktów. Jako firma rodzinna z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji, mają wszelkie narzędzia, aby dostarczać klientom światowej klasy grille.
 • SAHARA KAMIEŃ DO PIECZENIA PIZZY

  SAHARA KAMIEŃ DO PIECZENIA PIZZY

  110,00 zł
  Dojdź do perfekcji w pieczeniu pizzy, korzystając z kamienia do pieczenia pizzy marki Sahara. Jego łatwa do czyszczenia powierzchnia pochłania nadmiar wilgoci ze spodu pizzy. Kamień zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła, dzięki czemu smak będzie jeszcze intensywniejszy. Kamień do pieczenia pizzy kompatybilny jest z Sahara Grill Insert System, ale może być także używany na każdym innym grillu. Wystarczy umieścić go na ruszcie.
 • SAHARA ZESTAW AKCESORIÓW DO GRILLOWANIA

  SAHARA ZESTAW AKCESORIÓW DO GRILLOWANIA

  149,00 zł
  Uzupełnij swój domowy zestaw do grillowania o trzyczęściowy zestaw akcesoriów do grillowania marki Sahara. Zawiera on szczypce, widelec i łopatkę. Dzięki nim wygodnie przygotujesz dowolne danie z grilla. Wysokiej jakości zestaw został wykonany ze stali nierdzewnej. Pokryte gumą rączki sprawiają, że akcesoria nie ślizgają się w rękach podczas grillowania. Gdy nie używasz zestawu, możesz powiesić go na okrągłych uchwytach, którymi zakończone są akcesoria.
 • SAHARA ŻELIWNA PATELNIA DO GRILLA

  SAHARA ŻELIWNA PATELNIA DO GRILLA

  322,00 zł
  Rozszerz swoje możliwości kulinarne za pomocą żeliwnej patelni do grilla marki Sahara. Dzięki niej z łatwością przygotujesz potrawy duszone, smażone warzywa, soczyste ryby z grilla i nie tylko. Wysokiej jakości żeliwna patelnia jest trwała i łatwa do czyszczenia. Zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co gwarantuje doskonałe rezultaty gotowania i smak Twoich potraw. Patelnia kompatybilna jest z Sahara Grill Insert System, ale może być także używana na każdym innym grillu. Wystarczy umieścić ją na ruszcie.
 • DUTCH MOUNTAINS PRZENOŚNY TURBO GRILL

  DUTCH MOUNTAINS PRZENOŚNY TURBO GRILL

  349,00 zł
  Turbo grill marki Dutch Mountains  to rewolucja dla wszystkich miłośników grillowania. Idealnie sprawdzi się w trakcie wyjazdów lub odpoczynku w lesie, na działce czy nawet na balkonie. Z jego pomocą przygotujesz wyjątkowe jedzenie gdzie i kiedy tylko chcesz. Nowoczesny grill sprawi, że skutecznie pozbędziesz się kłębów dymu, zmiennej temperatury węgla i kapiącego tłuszczu. Wszystko to dzięki jego unikalnej konstrukcji. Węgiel umieszczony jest w specjalnym pojemniku i odizolowany od kapiącego z przyrządzanych potraw tłuszczu. SPECYFIKACJA: Materiał wykonania grilla: stal nierdzewna Wymiary: 36 x 24 x 35 cm Średnica powierzchni grillującej: 31,5 cm Pojemność pojemnika na węgiel: ok. 0,2 kg węgla drzewnego Sposób czyszczenia: ciepła woda z mydlem
 • SAHARA GRILL GAZOWY X350

  SAHARA GRILL GAZOWY X350

  2 029,00 zł
  Jeśli marzysz o wytrzymałym, solidnym grillu, który możesz umieścić na tarasie, balkonie czy w ogrodzie X350 marki Sahara to model dla Ciebie.   Grill idealnie nadaje się na imprezy rodzinne czy spotkania z przyjaciółmi ponieważ umożliwia Ci szybkie przygotowanie potraw dla kilku osób bez konieczności kłopotliwego i długiego rozpalania. Grill jest estetyczny i kompaktowy.  Dane techniczne: Moc: 15,75 kW Wymiary: 67 x 134 x 124 cm (długość x szerokość x wysokość) Ilość palników: 3 ze stali nierdzewnej Powierzchnia grillowania: 2646 cm2 Waga: 59,4 kg Zapłon: piezoelektryczny Materiał : Stal wstępnie ocynkowana Gwarancja: 10 lat W zestawie wąż gazowy i regulator
 • SAHARA GRILL GAZOWY 3 OAK ROASTER

  SAHARA GRILL GAZOWY 3 OAK ROASTER

  2 199,00 zł
  Jeśli marzysz o wytrzymałym, solidnym grillu, który możesz umieścić na tarasie, balkonie czy w ogrodzie 3 Oak Roaster marki Sahara to model dla Ciebie.   Grill idealnie nadaje się na imprezy rodzinne czy spotkania z przyjaciółmi ponieważ umożliwia Ci szybkie przygotowanie potraw dla kilku osób bez konieczności kłopotliwego i długiego rozpalania. Do tego jego estetyczny elegancki wygląd sprawi, że stanie się ozdobą tarasu.
 • SAHARA GRILL GAZOWY X450

  SAHARA GRILL GAZOWY X450

  2 259,00 zł
  Jeśli marzysz o wytrzymałym, solidnym grillu, który możesz umieścić na tarasie, balkonie czy w ogrodzie X450 marki Sahara to model dla Ciebie.   Grill idealnie nadaje się na imprezy rodzinne czy spotkania z przyjaciółmi ponieważ umożliwia Ci szybkie przygotowanie potraw dla kilku osób bez konieczności kłopotliwego i długiego rozpalania. Grill jest estetyczny i kompaktowy.  Dane techniczne: Moc: 20,25 kW Wymiary: 67 x 152 x 124 cm (długość x szerokość x wysokość) Ilość palników: 4 ze stali nierdzewnej Powierzchnia grillowania: 3400 cm2 Waga: 71 kg Zapłon: piezoelektryczny Materiał : Stal wstępnie ocynkowana W zestawie wąż gazowy i regulator Gwarancja: 10 lat