Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek BH Fitness

 • Rower Pionowy Open&Go

  Rower Treningowy Magnetyczny Open&Go Evo B YF90/YF1000 BH Fitness kurier gratis !!

  729,00 zł

  Niezawodny magnetyczny system oporu

  Urządzenie korzysta z magnetycznego systemu oporu i ma koło zamachowe o wadze 8 kilogramów. 8-stopniowej regulacji obciążenia dokonuje się z użyciem pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą na kolumnie.

 • Rotor Mini Bike

  Rotor Treningowy Elektryczny Mini Bike YF612 BH Fitness kurier gratis !!!

  799,00 zł

  Rotor z silnikiem to Idealne rozwiązanie dla rehabilitacji oraz osób starszych Rotor to rowerek pomocny do prowadzenia domowej rehabilitacji, za sprawą własnego silnika z 12-sto stopniową regulacją prędkości oraz czteroma zdefiniowanymi programami. Pilot sterujący urządzeniem, dzięki czemu nie musimy się pochylać, aby zmienić ustawienia. Ergonomiczne pedały, umożliwiające wykonywanie ćwiczeń także przy pomocy rąk. Małe gabaryty 49x41x29cm oraz niska waga 9,5kg i Wiele możliwości.

 • Rower Pionowy Carbon Bike BH Fitness KURIER GRATIS !! NEGOCJUJ CENĘ !! RATY ! LEASING!

  Rower Pionowy Carbon Bike BH Fitness KURIER GRATIS !! NEGOCJUJ CENĘ !! RATY ! LEASING!

  2 490,00 zł
  To najprostszy model w rodzinie Carbon Bike, bez programów z manualną regulacją oporu. 8 stopniowa ręczna regulacja oporu sprawia, że urządzenie jest niezwyk
 • Eliptyk Crystal 2.0 Dual

  Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual (G2383N) BH Fitness ) BH Fitness

  3 150,00 zł

  Rower eliptyczny Crystal z magnetycznym systemem oporu, kołem zamachowym o wadze 16 kg w inercji i dużymi pedałami. Kółka transportowe umieszczone na przedniej podstawie sprawiają, że przemieszczanie urządzenia z miejsca na miejsce nie wymaga żadnego wysiłku, a stopki na tylnej pozwalają na jego dokładne wypoziomowanie.

  Bieżnia Treningowa i F1 Bluetooth G6414I BH Fitness kurier gratis !!!

  3 889,00 zł

  Czysta przyjemność każdego treningu

  Bieżnia BH Fitness i.F1 Bluetooth swoimi parametrami sprawia, że każdy trening jest czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Bieżnia umożliwia solidne przygotowanie się do sezonu i pozwala w warunkach domowych realizować i osiągać założone cele.

  Dla początkujących i zaawanowanych

  Wydajny i energooszczędny silnik posiada moc szczytową 2,75KM i stałą 1,5KM. Pozwala na chód, marsszobieg, lekki trucht, i sprint z prędkością maksymalną 18 km/h. Regulacja kąta nachylenia do 12% umożliwia imitować wniesienia i podbiegi.

  Rower Spiningowy Airmag H9120 BH Fitness kurier gratis !!!

  4 299,00 zł

  Rower spinningowych z serii Airmag charakteryzujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Ciekawa i atrakcyjna konstrukcja uzupełni domową lub komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy kolor przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  Rower Treningowy Magnetyczny i. TFB Bluetooth H862I BH Fitness kurier gratis !!!

  4 700,00 zł

  Pionowy rower treningowy BH Fitness przystosowany do wykorzystania półkomercyjnego na siłowniach, w klubach, ośrodkach zdrowia i rehabilitacji itp. I.TFB Bluetooth pozwala szybko i skutecznie poprawiać swoją sylwetkę i gubić nadmiar kilogramów oraz tkanki tłuszczowej. Regularny trening ułatwia budować lub poprawiać kondycję i ogólną sprawność organizmu.

  Platforma Wibracyjna Combo Duo

  4 800,00 zł


  Platforma 2w1 z masażerem

  Combo Duo to dwa urządzenia w jednym. To sprzęt projektowany specjalnie dla kobiet pragnących osiągnąć lub utrzymać zgrabne ciało. Combo Duo BH Fitness jest platformą wibracyjną z funkcjami masażera. 3 pasy przeznaczone do różnego rodzaju masażu umożliwiają jego ukierunkowanie na rozluźnienie, pozbywanie się cellulitu oraz modelowanie.
  3 płaszczyzny wibracji

  Wibracje emitowane przez platformę rozchodzą się w 3 płaszczyznach. Taki ich rodzaj skutecznie eliminuje cellulit, pomaga szybko spalać kalorie, ujędrnia ciało i pozytywnie wpływa na krążenie. Ponadto platforma wibracyjna redukuje bóle mięśniowe oraz przyspiesza i wspomaga rehabilitację.
  Miej ją w zasięgu ręki

  Rower Spiningowy i. Spada II Bluetooth H9355I BH Fitness kurier gratis !!!

  4 990,00 zł

  Rower spinningowy z podwójnym system oporu dla wymagających użytkowników. Zdobywca prestiżowej nagrody ECC (European Consumer Choice) z oceną 9,5/10. Wyposażony w masywne koło zamachowe ze stali chromowanej o całkowitej masie 20 kilogramów.

 • Rower Pionowy Carbon Bike Generator

  Rower Treningowy Elektromagnetyczny Carbon Bike Generator H872L BH Fitness

  4 999,00 zł

  Wyposażony w generator, który sam wytwarza prąd potrzebny do pracy, dlatego urządzenie nie wymaga zasilania zewnętrznego. Elektromagnetyczny system oporu z regulacją w szerokim zakresie pozwala wygodnie i precyzyjnie zarządzać poziomem obciążenia w trakcie treningu.

  Rower Spiningowy i.Spada II Race Bluetoo H9356I BH Fitness kurier gratis !!!

  5 290,00 zł

  Tylko dla najlepszych

  Jeden z najchętniej kupowanych rowerów spinningowych przystosowanych do domowych siłowni i intensywnego treningu. System oporu charakteryzuję się podwójnym systemem hamowania – magnetycznym i powietrznym. W zależności od sytuacji możliwy jest dobór jednego z nich, albo dwóch jednocześnie.

  Bieżnia i.F4 Bluetooth

  5 599,00 zł

  Najlepszy wybór do treningów domowych

  Wysokiej klasy bieżnia BH Fitness dobrze przystosowana do prowadzenia treningów domowych. Ma składaną konstrukcję, kółka transportowe i jest modelem iConcept, który sprawia, że bieżnia łączy się poprzez Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem.

  Znakomite parametry i wydajność pracy

  Bieżnia została wyposażona w silnik o mocy stałej 2KM i szczytowej 3,5KM. Pas rozpędza się do maksymalnej prędkości 20 km/h, co pozwala w zależności od planu treningowego prowadzić zarówno marsz, lekki trucht, jak i szybki bieg zwiększający wytrzymałość. 6 elastomerów i system Run+ dbają o doskonałą amortyzację i sprawiają, że bieżnia oszczędza stawy osoby ćwiczącej.

  Orbitrek Elektromagnetyczny i. Super Khronos G2487I BH Fitness kurier gratis !!!

  5 890,00 zł

  Khronos - rodzina orbitreków premium

  Super Khronos to eliptyk, który należy do linii wysokiej jakości sprzętu przeznaczonego do wykorzystania prywatnego w warunkach domowych. Ma tylny napęd, magnetyczny system oporu i potężne koło zamachowe o wadze 35kg w inercji.

 • Rower AirBike HIIT

  Rower Treningowy Powietrzny BikeHIIT H889 BH Fitness kurier gratis !!!

  6 290,00 zł
  Sposób użytkowania: zastosowanie komercyjne
  Wymiary: 121,9x59,7x127 cm
  Maksymalna waga użytkownika: 160 kg
  System oporu: powietrzny Air Flow
  Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie

  Atlas Treningowy Global Gym G152X BH Fitness kurier gratis !!!

  6 399,00 zł

  Jedne z najbardziej wszechstronnych i wielofunkcyjnych atlasów treningowych w ofercie BH.

  Stanowiska: suwnica na nogi, czworogłowy uda, wypychanie ciężaru, wyciąg z góry, stojak do podciągania i do brzuszków

  Bieżnia Treningowa i. F9R Bluetooth G6520I BH Fitness kurier gratis !!!

  6 599,00 zł

  Marzenie biegacza

  Bieżnia BH iF9R to przyrząd, który doceni każdy biegacz. Jest połączeniem wysokiej mocy, doskonałych parametrów i rozwiązań mających na celu doskonalenie umiejętności podczas treningu domowego, Posiada silnik o mocy szczytowej 4,0KM i stałej 2,25KM, pozwala biegać z prękością do 22 km/h i z ustawieniem nachylenia pasa 0-12%.

 • Platforma Wibracyjna VibroGS

  Platforma Wibracyjna VibroGS YV20RS BH Fitness komercyjna !! kurier gratis !!

  7 899,00 zł

  Vibro GS SE to platforma wibracyjna przeznaczona do wykorzystań komercyjnych w klubach fitness, siłowniach, centrach SPA, ośrodkach rehabilitacyjnych, klubach sportowych, jednostkach służb mundurowych itp. Jest doskonale przystosowana do intensywnego użytkowania przez wiele godzin dziennie i charakteryzuje się znakomitą jakością wykonania.

 • Wiosła Movemia

  Wioślarz Treningowy Movemia RW1000 BH Fitness

  8 699,00 zł

  Wysokiej jakości wiosła treningowe przeznaczone do zastosowań w klubach, siłowniach, centrach SPA i innych obiektach komercyjnych. Trenażer korzysta z magnetyczno-powietrznego systemu oporu z 20-stopniową regulacją sterowaną cyfrowo za pomocą komputera. Jedyny na rynku trenażer wioślarski, który posiada przyciski do regulacji oporu na drążku.

  Atlas Treningowy TT Pro G156 BH Fitness kurier gratis !!

  11 999,00 zł

  Półkomercyjny atlas do ćwiczeń przeznaczony do domu, ale również do siłowni hotelowej, do klubu dla Pań, pensjonatów czy niewielkich siłowni..itd. Stanowiska: suwnica na nogi, czworogłowy uda, wypychanie ciężaru, wyciąg z góry/z dołu/boczne Na ramie rysunki z przykładowymi ćwiczeniami (15 przykładowych ćwiczeń)