Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek BH Fitness

 • Rower Pionowy Open&Go

  Rower Treningowy Magnetyczny Open&Go Evo B YF90/YF1000 BH Fitness kurier gratis !!

  729,00 zł

  Niezawodny magnetyczny system oporu

  Urządzenie korzysta z magnetycznego systemu oporu i ma koło zamachowe o wadze 8 kilogramów. 8-stopniowej regulacji obciążenia dokonuje się z użyciem pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą na kolumnie.

 • Ławka Treningowa Regulowana Optima G320 BH Fitness
  • Obecnie brak na stanie

  Ławka Treningowa Regulowana Optima G320 BH Fitness kurier gratis !!!

  749,00 zł

  Wielofunkcyjna ławka treningowa BH Fitness. Ma mocna stalową konstrukcję, która zapewnia jej stabilność. Doskonale sprawdzi się w treningach z użyciem hantli lub do ćwiczeń mięśni brzucha lub grzbietu. Regulacja oparcia, siedziska i podpór pod nogi pozwalają ćwiczyć pod różnym kątem i angażować w różnym stopniu różne partie mięśniowe. Optymalnie twarde i wytrzymałe obicie siedziska i oparcia gwarantuje komfort.

 • Rotor Mini Bike
  • Obecnie brak na stanie

  Rotor Treningowy Elektryczny Mini Bike YF612 BH Fitness kurier gratis !!!

  799,00 zł

  Rotor z silnikiem to Idealne rozwiązanie dla rehabilitacji oraz osób starszych Rotor to rowerek pomocny do prowadzenia domowej rehabilitacji, za sprawą własnego silnika z 12-sto stopniową regulacją prędkości oraz czteroma zdefiniowanymi programami. Pilot sterujący urządzeniem, dzięki czemu nie musimy się pochylać, aby zmienić ustawienia. Ergonomiczne pedały, umożliwiające wykonywanie ćwiczeń także przy pomocy rąk. Małe gabaryty 49x41x29cm oraz niska waga 9,5kg i Wiele możliwości.

 • Wiosła i.Thames R311 FTMS

  Wiosła i.Thames R311 FTMS

  2 390,00 zł

  Dzięki FTMS połączysz  urządzenie z aplikacjami treningowymi.

  CENTRALNIE USTAWIONY UCHWYT Prawidłowa pozycja treningowa

  MONITOR LED Mały intuicyjny monitor LED

  MAGNETYCZYNY  SYSTEM OPORU  Magnetyczny system  oporu zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

  Max. waga Użytkownika: 120kg
  Waga: 25kg
  Wymiary: 162x48x61cm

 • Rower Pionowy Carbon Bike BH Fitness KURIER GRATIS !! NEGOCJUJ CENĘ !! RATY ! LEASING!

  Rower Pionowy Carbon Bike BH Fitness KURIER GRATIS !! RATY !!

  2 790,00 zł
  To najprostszy model w rodzinie Carbon Bike, bez programów z manualną regulacją oporu. 8 stopniowa ręczna regulacja oporu sprawia, że urządzenie jest niezwyk
 • Bieżnia Nyman BH Fitness

  Bieżnia Nyman BH Fitness składana kurier gratis!

  2 989,99 zł

  Chcesz być aktywny, ale dopiero pracujesz nad formą? Pioneer R2 to świetna bieżnia przeznaczona dla osób chcących szybko maszerować i spacerować!

 • Eliptyk Crystal 2.0 Dual

  Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual Orbitrek Magnetyczny Crystal 2.0 Dual (G2383N) BH Fitness ) BH Fitness

  3 150,00 zł

  Rower eliptyczny Crystal z magnetycznym systemem oporu, kołem zamachowym o wadze 16 kg w inercji i dużymi pedałami. Kółka transportowe umieszczone na przedniej podstawie sprawiają, że przemieszczanie urządzenia z miejsca na miejsce nie wymaga żadnego wysiłku, a stopki na tylnej pozwalają na jego dokładne wypoziomowanie.

 • Bieżnia Run Lab Składana

  Bieżnia Run Lab Składana G6310 BH Fitness kurier gratis !!

  3 590,00 zł

  RunLab najbardziej kompaktowa bieżnia z modeli BH Fitness

  Wyątkowy design połączony z nowinkami technologicznymi (głośniki Bluetooth oraz aplikacja G-FIT) sprawiają, że jest to idealne urządzenie do
  domowych treningów.

  Wysokiej klasy bieżnia BH Fitness dobrze przystosowana do prowadzenia treningów domowych. Ma składaną konstrukcję, kółka transportowe i jest modelem iConcept, który sprawia, że bieżnia łączy się poprzez Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem.

  Możliwość złożenia w pionie i w poziomie

  Bieżnia Treningowa i F1 Bluetooth G6414I BH Fitness kurier gratis !!!

  3 889,00 zł

  Czysta przyjemność każdego treningu

  Bieżnia BH Fitness i.F1 Bluetooth swoimi parametrami sprawia, że każdy trening jest czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Bieżnia umożliwia solidne przygotowanie się do sezonu i pozwala w warunkach domowych realizować i osiągać założone cele.

  Dla początkujących i zaawanowanych

  Wydajny i energooszczędny silnik posiada moc szczytową 2,75KM i stałą 1,5KM. Pozwala na chód, marsszobieg, lekki trucht, i sprint z prędkością maksymalną 18 km/h. Regulacja kąta nachylenia do 12% umożliwia imitować wniesienia i podbiegi.

  • Obecnie brak na stanie

  Rower Spiningowy Airmag H9120 BH Fitness kurier gratis !!!

  4 299,00 zł

  Rower spinningowych z serii Airmag charakteryzujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Ciekawa i atrakcyjna konstrukcja uzupełni domową lub komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy kolor przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  • Obecnie brak na stanie

  Platforma Wibracyjna Combo Duo

  4 800,00 zł


  Platforma 2w1 z masażerem

  Combo Duo to dwa urządzenia w jednym. To sprzęt projektowany specjalnie dla kobiet pragnących osiągnąć lub utrzymać zgrabne ciało. Combo Duo BH Fitness jest platformą wibracyjną z funkcjami masażera. 3 pasy przeznaczone do różnego rodzaju masażu umożliwiają jego ukierunkowanie na rozluźnienie, pozbywanie się cellulitu oraz modelowanie.
  3 płaszczyzny wibracji

  Wibracje emitowane przez platformę rozchodzą się w 3 płaszczyznach. Taki ich rodzaj skutecznie eliminuje cellulit, pomaga szybko spalać kalorie, ujędrnia ciało i pozytywnie wpływa na krążenie. Ponadto platforma wibracyjna redukuje bóle mięśniowe oraz przyspiesza i wspomaga rehabilitację.
  Miej ją w zasięgu ręki

  • Obecnie brak na stanie

  Rower Treningowy Magnetyczny Poziomy i.TFR Ergo Bluetooth H650I BH Fitness kurier gratis !!!

  4 849,00 zł

  Najmocniejszy w rodzinie BH Fitness

  W całęj rodzinie rowerów poziomych BH Fitness, model I.TFR Ergo Bluetooth nie ma sobie równych. Jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem w swojej kategorii, dlatego jako narzędzie do ćwiczeń cardio jest bezdyskusyjnie niezawodne.

  Profesjonalny rower poziomy

  Rower jest przeznaczony do zastosowań półkomercyjnych. Intensywna praca przez wiele godzin dziennie na siłowniach, w klubach, salach gimnastycznych, jednostkach wojskowych, policyjnych lub innych służb mundurowych to jego środowisko naturalne. Potężna konstrukcja zapewnia stabilność i pełne bezpieczeństwo, a mimo to łatwo można zmienić miejsce położenie roweru dzięki kółkom transportowym.

  Rower Spiningowy i. Spada II Bluetooth H9355I BH Fitness kurier gratis !!!

  4 990,00 zł

  Rower spinningowy z podwójnym system oporu dla wymagających użytkowników. Zdobywca prestiżowej nagrody ECC (European Consumer Choice) z oceną 9,5/10. Wyposażony w masywne koło zamachowe ze stali chromowanej o całkowitej masie 20 kilogramów.

 • Rower Pionowy Carbon Bike Generator
  • Obecnie brak na stanie

  Rower Treningowy Elektromagnetyczny Carbon Bike Generator H872L BH Fitness

  4 999,00 zł

  Wyposażony w generator, który sam wytwarza prąd potrzebny do pracy, dlatego urządzenie nie wymaga zasilania zewnętrznego. Elektromagnetyczny system oporu z regulacją w szerokim zakresie pozwala wygodnie i precyzyjnie zarządzać poziomem obciążenia w trakcie treningu.

 • Rower Spiningowy i.Airmag Bluetooth

  Rower Spiningowy i.Airmag Bluetooth kurier gratis!

  5 100,00 zł

  Profesjonalny rower spinningowy z unikalnym systemem oporu

  Rower spinningowych z serii Airmag z przejrzystym wyświetlaczem oraz wsparciem dla technologii Bluetooth. Cechą charakterystyczna serii jest podwójny systemem oporu – magnetyczny i powietrzny.

  Realistycznie wrażenia z jazdy

  Podwójny system oporu sprawia, że odczucia z jazdy są realistyczniejsze i odzwierciedla jazdę na rowerze szosowym. Triatlonowa kierownica zadba o ergonomię w czasie treningu i odciąży ręce chroniąc je przed kontuzjami. Regulacja siodełka w pionie i poziomie.

  Funkcjonalny komputer z obsługą Bluetooth

  Zaawansowany komputer został wyposażony w 12 predefiniowanych programów ćwiczeniowych, a ponadto pozwala na ustawienie 5 indywidualnych programów

  Rower Spiningowy i.Spada II Race Bluetoo H9356I BH Fitness kurier gratis !!!

  5 290,00 zł

  Tylko dla najlepszych

  Jeden z najchętniej kupowanych rowerów spinningowych przystosowanych do domowych siłowni i intensywnego treningu. System oporu charakteryzuję się podwójnym systemem hamowania – magnetycznym i powietrznym. W zależności od sytuacji możliwy jest dobór jednego z nich, albo dwóch jednocześnie.

  Bieżnia i.F4 Bluetooth

  5 599,00 zł

  Najlepszy wybór do treningów domowych

  Wysokiej klasy bieżnia BH Fitness dobrze przystosowana do prowadzenia treningów domowych. Ma składaną konstrukcję, kółka transportowe i jest modelem iConcept, który sprawia, że bieżnia łączy się poprzez Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem.

  Znakomite parametry i wydajność pracy

  Bieżnia została wyposażona w silnik o mocy stałej 2KM i szczytowej 3,5KM. Pas rozpędza się do maksymalnej prędkości 20 km/h, co pozwala w zależności od planu treningowego prowadzić zarówno marsz, lekki trucht, jak i szybki bieg zwiększający wytrzymałość. 6 elastomerów i system Run+ dbają o doskonałą amortyzację i sprawiają, że bieżnia oszczędza stawy osoby ćwiczącej.

  • Obecnie brak na stanie

  Orbitrek Elektromagnetyczny i. Super Khronos G2487I BH Fitness kurier gratis !!!

  5 890,00 zł

  Khronos - rodzina orbitreków premium

  Super Khronos to eliptyk, który należy do linii wysokiej jakości sprzętu przeznaczonego do wykorzystania prywatnego w warunkach domowych. Ma tylny napęd, magnetyczny system oporu i potężne koło zamachowe o wadze 35kg w inercji.

 • Rower AirBike HIIT
  • Obecnie brak na stanie

  Rower Treningowy Powietrzny BikeHIIT H889 BH Fitness kurier gratis !!!

  6 290,00 zł
  Sposób użytkowania: zastosowanie komercyjne
  Wymiary: 121,9x59,7x127 cm
  Maksymalna waga użytkownika: 160 kg
  System oporu: powietrzny Air Flow
  Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie

 • Atlas Global Gym Plus Black G152B

  Atlas Global Gym Plus Black G152B BH Fitness kurier gratis

  6 430,00 zł

  3 stanowiska dla kompleksowego treningu siłowego

  Wielofunkcyjny atlas treningowy BH Fitness z 3 stanowiskami do ćwiczeń. Główne z wyciskaniem, wyciągiem górnym i prasą do nóg jest uzupełnione suwnicą na nogi oraz poręczami do podciągania i treningu mieśni brzucha.

  Wszechstronność kluczem wydajności każdego treningu