Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek NordicTrack

NordicTrack to znany producent sprzętu do ćwiczeń. W ofercie sklepu Magero znajdziesz orbitreki, rowerki i bieżnie elektryczne tej marki. Posiadamy urządzenia do użytku domowego oraz idealne na siłownie. Zapraszamy!
 • NORDICTRACK ROWER PROGRAMOWANY GX 4.5 PRO

  NORDICTRACK ROWER PROGRAMOWANY GX 4.5 PRO

  3 299,00 zł

  Rower programowany GX 4.5 Pro marki NordicTrack to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu w domu. Przyda się każdemu, kto chce na stałe wprowadzić aktywność fizyczną do życia codziennego. Ćwicząc na rowerze stacjonarnym, wzmacniamy mięśnie nóg, ale też możemy poprawić kondycję, a co za tym idzie swoje samopoczucie.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RX 800
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RX 800 negocjuj cenę :-)

  4 299,00 zł

  Wioślarz RX 800 to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Wyświetlacz LCD dokładnie pokazuje czas treningu, jak i ilość powtórzeń. Przyrząd można łatwo składać i przechowywać na niewielkiej powierzchni. Wioślarz to doskonałe urządzenie do treningu przede wszystkim mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, a także urządzenie spalające tkankę tłuszczową, poprawiające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

 • NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY C 5.5

  NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY C 5.5

  5 555,00 zł

  Orbitrek programowany NordicTrack® C 5.5 to solidny i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, zaprojektowany dla użytkowników ceniących nie tylko najważniejsze parametry ale także estetykę wykonania i design. Wyposażenie orbitreka to m.in.: 20 poziomów oporu magnetycznego, regulacja kąta nachylenia rampy, antypoślizgowe płozy oraz wygodne, wyprofilowane uchwyty, odpowiednie również dla wysokich użytkowników.

 • NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY C 7.5
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY C 7.5

  5 999,00 zł

  Orbitrek programowany C 7.5 marki NordicTrack to solidny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, przeznaczony do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie parametry i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia zróżnicowanego treningu. Posiada 22 poziomy oporu magnetycznego, szerokie antypoślizgowe płozy oraz wygodne, wyprofilowane uchwyty.

 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S15i
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S15i negocjuj cenę :-)

  7 499,00 zł

  Rower spinningowy Commercial S15i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Rower posiada 14 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.

 • NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY COMMERCIAL 9.9

  NORDICTRACK ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY COMMERCIAL 9.9 negocjuj cenę:-)

  7 777,00 zł

  Orbitrek programowany Commercial 9.9 marki NordicTrack to solidny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, przeznaczony do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie parametry i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia zróżnicowanego treningu. Użytkownik na pewno zwróci uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®. Orbitrek posiada 22 poziomy oporu magnetycznego, szerokie antypoślizgowe płozy oraz wygodne, wyprofilowane uchwyty. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność sprzętu na lata. 

 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA INCLINE TRAINER X22i

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA INCLINE TRAINER X22i + roczne członkostwo iFIT kurier gratis !! negocjuj cenę !!

  16 999,00 zł
  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial X22i to zaawansowana technologicznie bieżnia najwyższej jakości o unikalnym designie, parametrach i funkcjach, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających biegaczy. Cechą, która wyróżnia bieżnię wśród innych dostępnych na polskim rynku jest regulacja kąta nachylenia bieżni w dwóch płaszczyznach, w górę w zakresie aż do 40% oraz w dół do -6%. Dzięki ćwiczeniom przy kącie nachylenia 40% spalamy 5 razy więcej kalorii tylko chodząc!
 • NORDICTRACK LUSTRO FITNESS VAULT Z AKCESORIAMI
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK LUSTRO FITNESS VAULT Z AKCESORIAMI

  18 900,00 zł

  Lustro fitness Vault to całkowicie nowe spojrzenie na ćwiczenia. Vault nie tylko pomaga w prawidłowym wykonaniu treningu, ale jest też miejscem, w którym możesz schować swoje akcesoria fitness takie jak mata, kettlebell, ciężarki czy kostki do jogi. Dzięki temu zachowasz porządek w swojej przestrzeni treningowej. 32" kolorowy ekran dotykowy umożliwia użytkownikowi wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®. 

 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL X32i

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL X32i kurier gratis !! negocjuj cenę !!

  19 999,00 zł
  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial X32i to zaawansowana technologicznie bieżnia najwyższej jakości o unikalnym designie, parametrach i funkcjach, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających biegaczy. Cechą, która wyróżnia bieżnię wśród innych dostępnych na polskim rynku jest regulacja kąta nachylenia bieżni w dwóch płaszczyznach, w górę w zakresie aż do 40% oraz w dół do -6%. Dzięki ćwiczeniom przy kącie nachylenia 40% spalamy 5 razy więcej kalorii tylko chodząc!