Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek L.A. SPORTS

 • LA SPORTS WROTKI MŁODZIEŻOWE COMFY 14174PRD #40

  LA SPORTS WROTKI MŁODZIEŻOWE COMFY 14174PRD rozmiar40

  139,00 zł

  Wygodne i modne wrotki L.A. Sports przeznaczone są do jazdy rekreacyjnej. Tradycyjny amerykański design sprawi, że będą wyróżniały się na tle innych. But wyłożony jest w środku miękką tkaniną, dzięki czemu jazda będzie komfortowa. Sznurowadła sprawiają, że wrotka dobrze dopasowuje się do każdej stopy, co dodaje wygody i zabezpiecza ją przed urazem w razie upadku. Trwała płoza z PP, kółka z PVC oraz łożyska ABEC-5 gwarantują płynność jazdy i wytrzymałość wrotek. Przedni hamulec zrobiony jest z PP. Pętla znajdująca się z tyłu buta ułatwia zakładanie i ściąganie wrotek.

 • LA SPORTS HULAJNOGA ALUMINIOWA ZE STOPKĄ 13984

  LA SPORTS HULAJNOGA ALUMINIOWA ZE STOPKĄ 13984

  209,00 zł

  Wysokiej jakości hulajnoga wykonana z wytrzymałego, lekkiego aluminium. Dzięki szerokiemu zakresowi teleskopowej regulacji wysokości kierownicy oraz dużej maksymalnej wadze użytkownika, hulajnoga może być używana zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

 • LA SPORTS HULAJNOGA ALUMINIOWA SWIFT 13871-14

  LA SPORTS HULAJNOGA ALUMINIOWA SWIFT 13871-14

  269,00 zł

  Lekka i trwała hulajnoga wykonana z aluminium. Składana konstrukcja i niska waga ułatwiają przenoszenie i przechowywanie. Teleskopowa rura kierownicy pozwala na łatwe dostosowanie hulajnogi do wzrostu użytkownika. Hulajnoga zapewnia stabilność jazdy i wspaniałą rozrywkę z zapewnieniem pełnego sterowania. Dzięki stopce hulajnogę można postawić w bezpiecznej pozycji, nie narażając na jej uszkodzenie.