Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek DONIC

  Piłeczki do ping ponga Donic Jade pomarańczowe

  19,00 zł

  40 mm pomarańczowe pakowane w pudełko po 6 sztuk. Do gry w czasie wolnym.

  Piłeczka Donic Champion *** 3 szt.

  22,00 zł

  Piłki do tenisa stołowego 3* Champion Polly 40+ 3szt marki Domic Schildkrot to najwyższa jakość dostępna dla każdego miłośnika tego pięknego sportu, który szuka produktów najwyższej jakości.

  Piłeczki te sprawdzą się zarówno w trakcie gier rekreacyjnych, jak i podczas intensywnego treningu oraz wszystkich oficjalnych turniejów. Posiadają atest turniejowy ITTF (Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego) i zostały wykonane z ekologicznego plastiku. Zgodnie z zaleceniami ITTF, w większości lig tenisa stołowego tego typu plastikowe piłki (z charakterystycznym nadrukiem Poly 40+) są już używane przez profesjonalnych graczy od 2014 r.

  Piłki są niezwykle trwałe, solidne i precyzyjnie wykonane, dzięki czemu gwarantują bezproblemową grę na najwyższym poziomie!
    

 • Pokrowiec na rakietkę Donic Trendline zielony

  Pokrowiec na rakietkę Donic Trendline zielony

  29,90 zł
  Pokrowiec na rakietkę Donic Trendline zapinany na zamek błyskawiczny. Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego poliestru. Z tyłu znajduje się kieszeń do przechowy
 • Pokrowiec na rakietkę Donic Trendline czerwony

  Pokrowiec na rakietkę Donic Trendline czerwony

  29,90 zł
  Pokrowiec na rakietkę Donic Trendline zapinany na zamek błyskawiczny. Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego poliestru. Z tyłu znajduje się kieszeń do przechowy

  Rakietka do tenisa stołowego Donic Waldner 400 713062

  33,00 zł

  Rakietka do tenisa stołowego Donic Waldner 400 713062

   

  Rakietka do ping ponga Donic przeznaczona dla początkujących graczy, którzy chcą szlifować swoje umiejętności i nauczyć się nowych technik. Produkt wykonany z drewna i obustronnej gumowej okładziny. Model oferuje optymalna kontrolę nad piłką w czasie rozgrywki.

   

 • Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Team 808311

  Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Team 808311

  62,00 zł
  nylonowa, wodoodporna siatka do tenisa stołowego, - regulacja wysokości, - składane słupki.

  Zestaw do ping ponga Donic Schildkrot Flex Net siatka z pokrowcem 808334

  112,00 zł

  Zestaw do ping ponga Donic Schildkrot Flex Net siatka z pokrowcem  808334

   

  Siatka do tenisa stołowego renomowanej niemieckiej firmy Donic Schildkröt, FLEX. Szybki montaż za pomocą systemu zaciskowego, bez żadnych śrub. Siatka przeznaczona dla grubości blatów do maks 4,5cm. Samonapinająca siatka nylonowa z mechanizmem do rozwijania dla każdej szerokości stołu do maks 165cm. Wysokość siatki 15,5cm. Oszczędność miejsca dzięki przechowywaniu   w specjalnym worku. Obudowa twardy plastik ABS, siatka nylon.

 • Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Clipmatic

  Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Clipmatic

  142,00 zł
  Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Clipmatic Wodoodporna siatka nylonowa, z regulacją napięcia z mocowaniem typu clip i podkładkami gumowymi dla ochrony po

  Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Ralley 808341

  166,00 zł

  Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Ralley 808341

   

  Siatka do tenisa stołowego Donic to produkt wysokiej jakości. Mocowanie za pomocą śrub z gumowymi podkładkami, które nie niszczą powierzchni, do której zostały zamontowane. Regulowana wysokość oraz naprężenie. Siatka składa się z bawełnianych i nylonowych włókien co zapewnia trwałość.

  Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Clipmatic 808335

  169,00 zł

  Uchwyt do tenisa stołowego z siatką Donic Clipmatic Wodoodporna siatka nylonowa, z regulacją napięcia z mocowaniem typu clip i podkładkami gumowymi dla ochrony powierzchni stołu.

  Piłeczki do ping ponga Donic Color 90szt

  229,00 zł

  PIŁECZKA DO PING PONGA DONIC COLOR /90szt/

   

  Color Popps - w opakowaniu zbiorczym po 90 sztuk Niemiecka marka Donic-Schildkrot jako jedna z pierwszych, wychodząc na przeciw ekologii, wprowadziła do swojej oferty piłeczki z polypropylenu zastępując łatwopalny celuloid. Piłeczki technicznie niczym się nie różnią, są natomiast BEZPIECZNE. Piłki zatwierdzone zgodnością ITTF - Światowej Federacji Tenisa Stołowego