Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek Schwinn

 • SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 510U

  SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 510U kurier gratis !!

  2 399,00 zł

  Dzięki 13 zróżnicowanym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower zadowoli zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Elegancki i stylowy 510U jest sprzętem właśnie dla Ciebie. Rower łączy się z aplikacjami Explore the World oraz Zwift. Dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi. Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego wygodnie wyciągniesz butelkę w trakcie jazdy. Rower został wyposażony także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym.

 • SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 510R
  • Obecnie brak na stanie

  SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 510R negocjuj cenę:-)

  3 299,00 zł

  Rower Poziomy Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyposażony między innymi w 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od tradycyjnych rowerów treningowych odróżnia go elegancki i stylowy wygląd. ANE TECHNICZNE: Wyświetlacz: Wysokiej rozdzielczości 5,5" wyświetlacz LCD pozwala na śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy gwarantuje pełną widoczność

 • SCHWINN ROWER SPINNINGOWY IC7

  SCHWINN ROWER SPINNINGOWY IC7 pytaj o rabat, negocjuj cenę

  3 299,00 zł

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to propozycja roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i produkt ten to naprawdę ciekawa oraz konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników domowych. Tym co wyróżnia model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest przede wszystkim 18 kilogramowe koło zamachowe z napędem łańcuchowym, nieograniczona liczba poziomów oporu oraz wygodne siodełko regulowane w pionie i poziomie.

 • SCHWINN ORBITREK PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  SCHWINN ORBITREK PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E negocjuj cenę

  3 599,00 zł

  Orbitrek Programowany 510E to najbardziej popularny orbitrek marki  Schwinn. kompaktowych rozmiarów propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej marki Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego oraz elegancki i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która umożliwia np. połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna podczas treningu.

 • SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD6i
  • Obecnie brak na stanie

  SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD6i kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 000,00 zł

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD6 to rower powietrzny amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Produkt ten posiada opatentowany system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest przez sprzęt. Umożliwia równoczesny trening górnych i dolnych partii ciała bądź tylko górnych, co odbywa się poprzez nieangażowanie nóg w trening.

 • SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 430i

  SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 430i kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 499,00 zł

  Orbitrek Programowany Schwinn 430i to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 22 zróżnicowane programy treningowe, aż 20 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową i 6 poziomową ręczną regulację nachylenia oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • SCHWINN BIEŻNIA ELEKTRYCZNA 510T
  • Obecnie brak na stanie

  SCHWINN BIEŻNIA ELEKTRYCZNA 510T pytaj o rabaty, negocjuj cenę

  5 000,00 zł
  Bieżnia elektryczna 510T marki Schwinn to solidny sprzęt do użytku domowego. Jest chętnie wybierana przez klientów, dzięki silnikowi o mocy szczytowej  2.6 HP, 16 zróżnicowanym programom treningowym, regulacji nachylenia bieżni w zakresie 0-10%, oraz przede wszystkim przystępnej cenie. 510T jest odpowiednim wyborem dla każdego, kto poszukuje sprawdzonej, dobrej jakości bieżni, na której przeprowadzi swoje domowe treningi.
 • SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 570E

  SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 570E kurier gratis! negocjuj cenę!

  5 799,00 zł

  Orbitrek Programowany Schwinn 570E to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 29 zróżnicowanych programów treningowych, aż 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 590R

  SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 590R negocjuj cenę

  6 000,00 zł
  Rower Poziomy Programowany Schwinn 590R to najnowszy model marki Schwinn. Sprzęt został wyposażony między innymi w 13 zróżnicowanych, wgranych na stałe programów treningowych oraz ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY. Spośród innych rowerów wyróżnia się nowoczesnym, stylowym designem.
 • SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD8

  SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD8 kurier gratis! negocjuj cenę!

  6 499,00 zł

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD8 to rower powietrzny amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Produkt ten posiada opatentowany system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest przez sprzęt. Umożliwia równoczesny trening górnych i dolnych partii ciała bądź tylko górnych, co odbywa się poprzez nieangażowanie nóg w trening.

 • SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 590E

  SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 590E negocjuj cenę, pytaj o rabaty

  7 900,00 zł

  Kompaktowy Orbitrek Programowany Schwinn 590E to najnowszy i najlepiej dostosowany do użytkownika model marki Schwinn. Projektanci połączyli kompaktowy rozmiar ze wszystkimi cechami najlepszego roweru eliptycznego. 590E to aż 51 cm długości kroku, dwustopniowa, elektroniczna regulacja nachylenia, solidne, podwójne rolki, kompatybilność z aplikacjami, 25 poziomów oporu magnetycznego, oraz elegancki i stylowy wygląd.

  Model 590E jest aż 28% krótszy od innych rowerów eliptycznych. Dzięki temu zgrabnie wpasuje się w wystrój Twojego mieszkania.