Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek Schwinn

 • SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 510U

  SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 510U kurier gratis !!

  1 799,00 zł

  Dzięki 13 zróżnicowanym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower zadowoli zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Elegancki i stylowy 510U jest sprzętem właśnie dla Ciebie. Rower łączy się z aplikacjami Explore the World oraz Zwift. Dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi. Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego wygodnie wyciągniesz butelkę w trakcie jazdy. Rower został wyposażony także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym.

 • SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 510U negocjuj cenę! RATY !

  SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 510U negocjuj cenę! RATY !

  1 899,00 zł
  Dzięki 13 zróżnicowanym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower zadowoli zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.
 • SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 570U

  SCHWINN ROWER PROGRAMOWANY 570U kurier gratis! pytaj o rabat!

  2 798,00 zł

  Rower Programowany Schwinn 570U to najwyższej klasy rower amerykańskiej marki Schwinn, będącej liderem rynku fitness w USA. Tym co wyróżnia model wśród innych tego typu sprzętów jest przede wszystkim duża liczba, aż 29, zróżnicowanych programów treningowych. Dzięki temu nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na przeprowadzenie treningu. Rower posiada aż 25 poziomów oporu magnetycznego. To sprawia, że bez względu na Twój poziom zaawansowania, elegancki i stylowy 570U jest sprzętem właśnie dla Ciebie.

 • SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 510R

  SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 510R negocjuj cenę:-)

  2 900,00 zł

  Rower Poziomy Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyposażony między innymi w 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od tradycyjnych rowerów treningowych odróżnia go elegancki i stylowy wygląd. ANE TECHNICZNE: Wyświetlacz: Wysokiej rozdzielczości 5,5" wyświetlacz LCD pozwala na śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy gwarantuje pełną widoczność

 • ROWER SPINNINGOWY IC7 SCHWINN KURIER GRATIS !! NEGOCJUJ CENĘ !! RATY ! LEASING!

  ROWER SPINNINGOWY IC7 SCHWINN KURIER GRATIS !! NEGOCJUJ CENĘ !! RATY ! LEASING!

  3 300,00 zł
  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to propozycja roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów ryn
 • SCHWINN ROWER SPINNINGOWY IC7
  • Nowy

  SCHWINN ROWER SPINNINGOWY IC7 pytaj o rabat, negocjuj cenę

  3 300,00 zł

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to propozycja roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i produkt ten to naprawdę ciekawa oraz konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników domowych. Tym co wyróżnia model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest przede wszystkim 18 kilogramowe koło zamachowe z napędem łańcuchowym, nieograniczona liczba poziomów oporu oraz wygodne siodełko regulowane w pionie i poziomie.

 • SCHWINN WIOŚLARZ PROGRAMOWANY

  SCHWINN WIOŚLARZ PROGRAMOWANY kurier gratis! pytaj o rabat!

  3 499,00 zł

  Wioślarz Schwinn to idealny wybór dla osób początkujących, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną sprawność, ale też dla zaawansowanych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować idealną sylwetkę. Ergometr angażuje do pracy aż do 95% mięśni.

 • SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD6i

  SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD6i kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 000,00 zł

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD6 to rower powietrzny amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Produkt ten posiada opatentowany system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest przez sprzęt. Umożliwia równoczesny trening górnych i dolnych partii ciała bądź tylko górnych, co odbywa się poprzez nieangażowanie nóg w trening.

 • SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 570R
  • Obecnie brak na stanie

  SCHWINN ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY 570R kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 200,00 zł

  Rower Poziomy Programowany Schwinn 570R to najwyższej klasy rower poziomy amerykańskiej firmy Schwinn, będącej jednym z liderów rynku fitness w USA. Tym co wyróżnia model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest przede wszystkim duża liczba, aż 29 zróżnicowanych programów treningowych, 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 kg koło zamachowe oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • SCHWINN BIEŻNIA ELEKTRYCZNA 510T

  SCHWINN BIEŻNIA ELEKTRYCZNA 510T

  4 498,99 zł
  Bieżnia elektryczna 510T marki Schwinn to solidny sprzęt do użytku domowego. Jest chętnie wybierana przez klientów, dzięki silnikowi o mocy szczytowej  2.6 HP, 16 zróżnicowanym programom treningowym, regulacji nachylenia bieżni w zakresie 0-10%, oraz przede wszystkim przystępnej cenie. 510T jest odpowiednim wyborem dla każdego, kto poszukuje sprawdzonej, dobrej jakości bieżni, na której przeprowadzi swoje domowe treningi.
 • SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 430i

  SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 430i kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 499,00 zł

  Orbitrek Programowany Schwinn 430i to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 22 zróżnicowane programy treningowe, aż 20 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową i 6 poziomową ręczną regulację nachylenia oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 570E
  • Obecnie brak na stanie

  SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY 570E kurier gratis! negocjuj cenę!

  4 999,00 zł

  Orbitrek Programowany Schwinn 570E to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 29 zróżnicowanych programów treningowych, aż 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD8

  SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD8 kurier gratis! negocjuj cenę!

  7 500,00 zł

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD8 to rower powietrzny amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Produkt ten posiada opatentowany system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest przez sprzęt. Umożliwia równoczesny trening górnych i dolnych partii ciała bądź tylko górnych, co odbywa się poprzez nieangażowanie nóg w trening.