Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek Butterfly

  Rakietka do ping ponga Butterfly Easy

  82,00 zł

  Rakietka do ping ponga Butterfly Easy

   

  Rakietka do gry w tenisa stołowego przeznaczona jest do rekreacyjnej gry. Wysoki poziom kontroli nad piłą 100/100. Składa się z drewnianej deski oraz okładziny o grubości 1,5 mm. Wklęsły uchwyt.

   

  Dane techniczne:

  · szybkość: 40/100

  · rotacja: 40/100

  · kontrola: 100/100

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Sapphire 85222

  119,00 zł

  Rakietka do tenisa stołowego Butterfly będzie niezbędna podczas treningów. Model to najlepszy wybór dla doświadczonych zawodników. Kilkuwarstwowa konstrukcja z okładziną Addoy i podkładem o grubości 1,5 milimetra jest niezwykle wytrzymała.

  Technologia Ergo Grip czyli ergonomiczny kształt rączki pewnie układa się w dłoni umożliwiając maksymalne przeniesienie siły uderzenia. Uchwyt wyposażono w dwie warstwy pianki EVA, które tłumią wibracje.

  Takie rozwiązanie odpowiadające za bardzo dobre czucie piłki, precyzję i lepszą kontrolę piłki sprawdzi się podczas gry ofensywnej i defensywnej. Kod QR w dolnej części rączki jest dowodem autentyczności rakietki.

   

  Rakietka do ping ponga Butterfly Sapphire

  124,00 zł

  Rakietka do ping ponga Butterfly Sapphire

   

  Rakietka do tenisa stołowego Butterfly będzie niezbędna podczas rekreacyjnych i towarzyskich rozgrywek ze znajomymi. Model to najlepszy wybór dla początkujących zawodników. Kilkuwarstwowa konstrukcja z okładziną Addoy i podkładem o grubości 1,7 milimetra jest niezwykle wytrzymała. Technologia Ergo Grip czyli ergonomiczny kształt rączki pewnie układa się w dłoni umożliwiając maksymalne przeniesienie siły uderzenia. Kod QR w dolnej części rączki jest dowodem autentyczności rakietki.

   

 • Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Gold 85221

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Gold 85221

  127,00 zł

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Gold 85221

   

  Rakietka treningowa przeznaczona dla zaawansowanych graczy. Wytrzymała konstrukcja z drewna. Okładzina Addoy przystosowana zarówno do defensywnej jak i ofensywnej rozgrywki. Wklęsły uchwyt poprawiający chwyt. Model sygnowany nazwiskiem Dimitrija Ovtcharova.

   

  Dane techniczne:

  · okładzina: Addoy 1,5 mm

  · uchwyt: FL, wklęsły

  · szybkość: 70

  · rotacja: 70

  · kontrola: 100

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ruby

  149,00 zł

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ruby

   

  Rakietka do tenisa stołowego Butterfly zapewni odpowiedni poziom szybkości, rotacji i kontroli. Najczęściej wybierana przez zaawansowanych zawodników, którzy opanowali taktykę i technikę gry. Konstrukcja z okładziną Pan Asia i podkładem o grubości 1,8 milimetra zapewnia długą żywotność. Technologia Ergo Grip czyli ergonomiczny kształt rączki pewnie układa się w dłoni umożliwiając maksymalne przeniesienie siły uderzenia. System Hollow Handle czyli pusta przestrzeń w rączce odpowiada za lekkość, co pozwala uzyskać szybszą reakcję i zwinność w trakcie gry. Kod QR w dolnej części rączki jest dowodem autentyczności rakietki.

   

 • Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Ruby 25726

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Ruby 25726

  149,00 zł

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Ruby 25726

   

  Rakietka do tenisa stołowego Butterfly polecana jest dla średnio-zaawansowanych zawodników, którzy doskonalą technikę. Konstrukcja z okładziną Panasia i podkładem o grubości 2,0 milimetrów zapewnia długą żywotność. Technologia Ergo Grip czyli ergonomiczny kształt rączki pewnie układa się w dłoni umożliwiając maksymalne przeniesienie siły uderzenia. System EVA Layer czyli dwie warstwy pianki EVA znajdujące się wewnątrz uchwytu efektywniej tłumią wibracje, co umożliwia grę topspinową, zagrania blokiem i kontrą. Kod QR w dolnej części rączki zawierający informacje o marce, graczach i asortymencie jest dowodem autentyczności rakietki.

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Platin 85226

  162,00 zł

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Platin 85226

   

  Rakietka do tenisa stołowego Butterfly sygnowana nazwiskiem medalisty Olimpijskiego - Dimitrija Ovtcharova wybierana jest przez regularnie trenujących zawodników, którym zależy na większej szybkości. Certyfikowane drewno pokryto okładziną Panasia o grubości 2 milimetrów. Technologia EVA w postaci 2 warstw pianki znajdujących się wewnątrz uchwytu amortyzuje wstrząsy oraz pozwala w kontrolowany sposób przyjąć piłkę. Dodatkowo zmniejsza wagę rakietki. Ergonomiczny uchwyt o anatomicznym kształcie doskonale leży w dłoni.

   

  Dane techniczne:

  · materiał rakietki: drewno, guma, gąbka

  · okładzina: Panasia 2,0 mm

  · szybkość: 90/100

  · rotacja: 90/100

  · kontrola: 95/100

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Black 85231

  182,00 zł

  Rakietka do ping ponga Butterfly Ovtcharov Black 85231

   

  Rakietka treningowa przeznaczona dla zaawansowanych graczy, pozwalająca uzyskać większą szybkość i przyczepność w czasie gry. Wytrzymała konstrukcja z drewna. Okładzina Addoy przystosowana zarówno do defensywnej jak i ofensywnej rozgrywki. Wklęsły uchwyt o parabolicznym kształcie poprawiający chwyt. Model sygnowany nazwiskiem Dimitrija Ovtcharova.

   

  Dane techniczne:

  · okładzina: Wakaba 2,1 mm

  · uchwyt: FL, wklęsły

  · szybkość: 100

  · rotacja: 100

  · kontrola: 90

 • Rakietka Butterfly Timo Boll Black 85031

  Rakietka Butterfly Timo Boll Black 85031

  189,00 zł
  Rakietka do tenisa stołowego do gry sportowej. Umożliwia doskonałą rotację oraz szybkość. Zapewnia dobrą kontrolę oraz szybkość. Okładzina WAKABA 2,0 mm. Rakie