Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek GAIAM

 • GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63518

  GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63518

  49,00 zł

  Kostka do jogi z pianki Kostka do jogi Gaiam Essentials to jedno z akcesoriów do jogi, które przyda się każdemu. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy jeszcze nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje. Pozwala podeprzeć się i ćwiczyć przy zachowaniu odpowiedniej techniki. Dzięki niemu możesz stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń bez ryzyka kontuzji. Z bloku mogą również korzystać zaawansowani jogini

 • GAIAM SKAKANKA 62219

  GAIAM SKAKANKA 62219

  58,00 zł

  Regulowana skakanka o długości 3 m pokryta została winylem jest idealnym dodatkiem do ćwiczeń fitnes. Elastyczna, nie zaginająca się konstrukcja i wyprofilowane piankowe uchwyty zapewniają bezproblemowy trening z wygodnym i bezpiecznym uchwytem. Skakanka jest również regulowana, dzięki czemu można ją dostosować do swojego wzrostu i rutyny treningowej. Idealny produkt do treningu cardio.

 • GAIAM PASEK NA MATĘ DO JOGI RÓŻOWY 61711P

  GAIAM PASEK NA MATĘ DO JOGI RÓŻOWY 61711P

  59,00 zł

  Pasek na matę do jogi 61711 Do uprawiania jogi nie trzeba wiele akcesoriów – najważniejszą i najpotrzebniejszą rzeczą jest mata. Dlatego warto o nią należycie zadbać. Pasek na matę ułatwia przechowywanie maty, utrzymanie jej w czystości i transportowanie. Jeśli założysz pasek na matę po zwinięciu jej, możesz mieć pewność, że nie rozwinie się ona, gdy schowasz ją na miejsce. Z

 • GAIAM MASAŻER PIŁKA DO STÓP I RĄK 61356

  GAIAM MASAŻER PIŁKA DO STÓP I RĄK 61356

  59,00 zł

  Masażer w kształcie kulki z wypustkami doskonale nadaje się do masażu podeszw stóp, ale również rąk i nóg. Wystarczająco mały, aby zmieścić się w dłoni. Kompaktowy rozmiar sprawia, że używać go można praktycznie wszędzie. Łagodzi ból spowodowany zapaleniem powięzi podeszwy, ostrogą piętową i codziennymi bólami.

 • GAIAM PASEK NA MATĘ DO JOGI NIEBIESKI 61711BL

  GAIAM PASEK NA MATĘ DO JOGI NIEBIESKI 61711BL

  59,00 zł

  Do uprawiania jogi nie trzeba wiele akcesoriów – najważniejszą i najpotrzebniejszą rzeczą jest mata. Dlatego warto o nią należycie zadbać. Pasek na matę ułatwia przechowywanie maty, utrzymanie jej w czystości i transportowanie. Jeśli założysz pasek na matę po zwinięciu jej, możesz mieć pewność, że nie rozwinie się ona, gdy schowasz ją na miejsce. Zabezpieczysz ją także przed dziećmi, które w trakcie zabawy będą wyrzucać wszystko z szafy.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI VIVID BLUE 61714

  GAIAM KOSTKA DO JOGI VIVID BLUE 61714

  59,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort, a żywy turkusowy kolor napełnia energią. Kolorystyka kostki doskonale pasuje do innych akcesoriów Gaiam. Pozwala to skompletować indywidualny zestaw.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI JASNOZIELONA 59186

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI JASNOZIELONA 59186

  59,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63516

  GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI 63516

  67,00 zł

  Kostka do jogi GAIAM ESSENTIALS to jedno z akcesoriów do jogi, które przyda się każdemu. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy jeszcze nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje. Pozwala podeprzeć się i ćwiczyć przy zachowaniu odpowiedniej techniki. Dzięki niemu możesz stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń bez ryzyka kontuzji. Z bloku mogą również korzystać zaawansowani jogini.

 • GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI FIOLETOWA 63517

  GAIAM ESSENTIALS KOSTKA DO JOGI Z PIANKI FIOLETOWA 63517

  68,00 zł
  Kostka do jogi Gaiam Essentials to jedno z akcesoriów do jogi, które przyda się każdemu. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy jeszcze nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje. Pozwala podeprzeć się i ćwiczyć przy zachowaniu odpowiedniej techniki. Dzięki niemu możesz stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń bez ryzyka kontuzji.
 • GAIAM MINI ROLLER 62133
  • Obecnie brak na stanie

  GAIAM MINI ROLLER 62133

  72,00 zł

  Uzyskaj ulgę dzięki mini rollerowi z serii RESTORE. Mały rozmiar czyni go idelanym do wzięcia w podróż lub do użytku w pracy.  Mocna faktura zapewnia doskonałą stymulację mięśni i głębokie rozluźnienie tkanek, a twardy wewnętrzny rdzeń gwarantuje zachowanie kształtu i  wytrzymałość rollera.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI SANDSTONE 64974

  GAIAM KOSTKA DO JOGI SANDSTONE 64974

  72,00 zł
  Kostka do jogi z pianki SANDSTONE jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI VINTAGE GREEN 64972

  GAIAM KOSTKA DO JOGI VINTAGE GREEN 64972

  72,00 zł
  Kostka do jogi z pianki VINTAGE GREEN jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI BLUE TEAL 59181

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI BLUE TEAL 59181

  73,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI BATTLESHIP POINT 63681

  GAIAM KOSTKA DO JOGI BATTLESHIP POINT 63681

  74,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI BLUE SHADOW POINT 63680

  GAIAM KOSTKA DO JOGI BLUE SHADOW POINT 63680

  74,00 zł

  Kostka do jogi z pianki BLUE SHADOW POINT Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI NAVAJO HERON 63682

  GAIAM KOSTKA DO JOGI NAVAJO HERON 63682

  74,00 zł

  Kostka do jogi z pianki NAVAJO HERON Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM DREWNIANY MASAŻER DO CIAŁA Z RUCHOMYMI WYPUSTKAMI 62258
  • Obecnie brak na stanie

  GAIAM DREWNIANY MASAŻER DO CIAŁA Z RUCHOMYMI WYPUSTKAMI 62258

  75,00 zł

  Za pomocą tego drewnianego wałka do masażu Gaiam, pobudzisz krążenie i złagodzisz ból mięśni. Wałek ma 41 cm długości, wyposażony został w ergonomiczne, wygodne uchwyty i 9 niezależnych pierścieni masujących. Drewniane elementy obracają się swobodnie, zapewniając maksymalną stymulację mięśni. Możesz komfortowo masować plecy, uda i łydki.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI LILAC POINT 63748

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI LILAC POINT 63748

  78,00 zł

  Kostka do jogi z pianki Lilac Point Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI CELERY POINT 64973

  GAIAM KOSTKA DO JOGI CELERY POINT 64973

  78,00 zł
  Kostka do jogi z pianki CELERY POINT jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI CANTALOUPE POINT 64967

  GAIAM KOSTKA DO JOGI CANTALOUPE POINT 64967

  78,00 zł
  Kostka do jogi z pianki CANTALOUPE POINT jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.
 • GAIAM KOSTKA DO JOGI DOVETAIL 64975

  GAIAM KOSTKA DO JOGI DOVETAIL 64975

  78,00 zł

  Kostka do jogi z pianki DOVETAIL jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI SKYLINE TRI 62912

  GAIAM KOSTKA DO JOGI Z PIANKI SKYLINE TRI 62912

  79,00 zł

  Kostka do jogi jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie czują się wystarczająco elastyczni, aby ukończyć niektóre pozycje jogi. Kostki można również wykorzystać do przedłużenia niektórych poz dla zaawansowanych joginów. Miękka i miła w dotyku pianka. Zaokrąglone krawędzie zapewniają dodatkowy komfort.

 • GAIAM ZESTAW TAŚM OPOROWYCH

  GAIAM ZESTAW TAŚM OPOROWYCH

  82,00 zł

  Stań się silniejszy i bardziej elastyczny dzięki taśmom oporowym marki Gaiam. Trening z nimi jest zalecany przez trenerów na całym świecie. Zwiększ elastyczność  i zakres ruchu ramion, wzmocnij mięśnie górnej części pleców, popraw postawę i kondycję mięśni kręgosłupa dzięki wszechstronnemu zestawowi taśm oporowych. Zestaw pozwoli Ci urozmaicić treningi poprzez trzy różne poziomy oporu, dzięki którym dopasujesz poziom ćwiczeń idealnie do swoich potrzeb.

 • GAIAM PIŁKA PODWÓJNA POMPOWANA DO MASAŻU 58273

  GAIAM PIŁKA PODWÓJNA POMPOWANA DO MASAŻU 58273

  83,00 zł
  Dbaj o kręgosłup, wspomagaj ruchliwość kręgosłupa i wzmacniaj mięśnie pleców. Piłka pompowania jest za pomoca dołączonej pompki z igłą, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujemy jej twardość do wykonywanej aktywności fizycznej.