Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek HARROWS

 • Tarcza elektroniczna Harrows Electro 3

  Tarcza elektroniczna Harrows Electro 3

  161,00 zł
  Tarcza elektroniczna. 26 gier, 185 wariantów. Wyświetlacz LCD. 6 rzutek w zestawie. Zasilana na 3 baterie AA (brak w zestawie), możliwość podł

  Tarcza Harrows Lets Play Darts Game Set

  185,00 zł

  Zestaw Harrows Lets Play Darts Game Set to doskonały pomysł na towarzyski wieczór ze znajomymi. Sizalowa tarcza o turniejowej specyfikacji jest wyjątkowo trwała i odporna na odkształcenia. Sprężysty materiał utrzymuje rzucony grot. Dwa komplety wysokiej jakości rzutek. Zestaw idealny do użytku domowego oraz znakomicie sprawdzi się w pubach i klubach.

  • Nowy

  Tarcza Harrows Pro MatchPlay sizal

  278,00 zł

  Tablica do gry w darta Match Play, sygnowana nazwiskiem przez Wayna Mardleya - jednej z największych gwiazd profesjonalnej gry w darta.

  Tarcza wyprodukowana jest ze sprężystego włókna sizalowego, pozwala ono na wbicie się rzutki, a po jej wyjęciu swobodnie wraca do pierwotnego kształtu, tym samym przedłużając żywotność tarczy.

  Poszczególne pola punktowe tarczy oddzielone są od siebie bardzo cienkim drutem (o 93 % cieńszy od standardowego) co eliminuje niechciane odbijanie się rzutki od tarczy.

  Ponadto cieńszy drut oznacza, że gracz widzi więcej pola punktowego.

  W zestawie znajduje się wieszak do zawieszenia tarczy na ścianie.

 • Tarcza elektroniczna Harrows Masters Choice 3 Harrows

  Tarcza elektroniczna Harrows Masters Choice 3 Harrows

  309,00 zł
  Tarcza Harrows to produkt topowego producenta rzutek. Tarcza elektroniczna wykonana z wyskiej jakości plastiku. Zestaw posiada podświetlenia LED, efekty dźwięko
  • Nowy

  Zestaw w szafce Harrows Pro’s Choice / tarcza Official Competition + rzutki

  440,00 zł

  Oryginalny zestaw Harrows Pro’s Choice.

  W jego skład wchodzą:

  • Tarcza do gry w rzutki firmy Harrows Official Competition Bristle Dartboard – tablica do gry spełniająca wszystkie międzynarodowe standardy. Wyprodukowana została w Kenii z włókna Sizalowego, okucie oraz złączenia między poszczególnymi strefami wykonane są z bardzo cienkiego drutu, zaś środek tarczy tzw. „bullseye” nie posiada żadnych zszywek.
  • Stylowa drewniana szafka mieszcząca w sobie tarczę, oraz dwie tablice wraz z kredą i ściereczką do zapisywania wyników
  • Zestaw sześciu mosiężnych rzutek

   

  W zestawie tym znajduje się wszystko czego potrzebujesz do zorganizowania profesjonalnego turnieju w rzutki.