Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek

  Piłeczka do Unihokeja Qmax

  7,50 zł

  PIŁECZKA DO UNIHOKEJA

   

  Piłka do unihokeja Qmax STAR   - certyfikat IFF

  Już nie musisz się martwić że Twoja piłka pęknie na zgrzewie. Firma Qmax zakończyła swoje prace nad piłkami do unihokeja. Uwieńczeniem tego jest najnowsza piłka Qmax Star.

  Potwierdzenie jakości i precyzji wykonania to otrzymany certyfikat IFF (Cert No.349106)

   

  Piłeczka do Unihokeja Optimus IFF

  7,90 zł

  iłeczka do Unihokeja Optimus IFF biała, czerwona

   

  Piłeczka do unihokeja Optimus to przydatne akcesorium w szkołach i ośrodkach sportowych. Wgłębienia oraz sześciokątny wzór nadają aerodynamiczność oraz precyzyjniejsze strzały. Konstrukcja wykonana z odpornych na uszkodzenia materiałów. Kolor wysyłany losowo. Certyfikat IFF potwierdza wysoką jakość wykonania.

  PIŁKA DO UNIHOKEJA MECZOWA BIAŁA

  7,90 zł

  Profesjonalna piłeczka do unihokeja Unihoc Crater, która jest oficjalną piłką podczas meczów w najlepszych unihokejowych ligach świata, takich jak liga szwajcarska czy szwedzka. Dzięki zastosowanym materiałom jest nie tylko lekka, ale też bardzo wytrzymała. Jej odporność na uderzenia została dodatkowo wzmocniona poprzez specjalne wypustki (otwory) znajdujące się na powierzchni piłki. Oprócz certyfikatu bezpieczeństwa „B”, piłka ta posiada także certyfikat Międzynarodowej Federeacji Unihokeja (certyfikat IFF) Parametry: • Kolor: biały • Waga: 23 g • Średnica: 72 mm • Ilość otworów: 26

 • SGD SET20 ZESTAW SZTANGA HANTLE REGULOWANE + GRYFY 20KG
  • Obecnie brak na stanie

  SGD SET20 ZESTAW SZTANGA HANTLE REGULOWANE + GRYFY 20KG

  159,00 zł

  Sztangielka z wymiennym obciążeniem, to klasyka, a zarazem niezbędnik każdej domowej siłowni. Nie może w niej zabraknąć SGD20, czyli zestawu dwóch kompozytowych sztangielek, które dodatkowo mają możliwość złączenia, dzięki czemu otrzymujemy sztangę.

 • SGD SET30 ZESTAW SZTANGA HANTLE REGULOWANE + GRYFY 30KG
  • Obecnie brak na stanie

  SGD SET30 ZESTAW SZTANGA HANTLE REGULOWANE + GRYFY 30KG

  189,00 zł

  Sztangielka z wymiennym obciążeniem, to klasyka, a zarazem niezbędnik każdej domowej siłowni. Nie może w niej zabraknąć SGD30, czyli zestawu dwóch kompozytowych sztangielek, które dodatkowo mają możliwość złączenia, dzięki czemu otrzymujemy sztangę.

 • Polar T34 Nadajnik Pulsu

  Polar T34 Nadajnik Pulsu

  229,00 zł

  Pas na klatkę piersiową Polar do bezpośredniego pomiaru częstotliwości uderzeń serca

 • L8021 ŁAWKA DO ĆWICZEŃ HMS

  L8021 ŁAWKA DO ĆWICZEŃ HMS

  449,00 zł

  Ławka treningowa L8021  dzięki swojej wielofunkcyjności doskonale sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Ławka L8021 została wyposażona w regulowany modlitewnik, a także ekspandery montowane z przodu podstawy

 • PWS08 (2 części) STOJAK WIELOFUNKCYJNY HMS

  PWS08 (2 części) STOJAK WIELOFUNKCYJNY HMS

  929,00 zł

  tojak Wielofunkcyjny  PWS08  to wielofunkcyjne stanowisko do treningu firmy HMS. Stojak został wyposażony w uchwyt na sztangę oraz haki do asekuracji, dzięki którym możesz bezpiecznie i samodzielnie wykonywać   trening siłowy  z dodatkowym obciążeniem

 • Brama Gymost L101

  Brama Gymost L101

  12 590,01 zł

  GYMOST L101 to profesjonalna brama treningowa przeznaczona dla wymagających użytkowników. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wielkości stosów oraz błyskawicznej zmianie obciążenia, brama idealnie nadaje się do ćwiczeń siłowych i treningu sportowego.