Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek Nordic Track

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  4 999,00 zł
  Wioślarz RW 700 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA T 6.5 SI
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA T 6.5 SI pytaj o rabaty

  5 399,00 zł

  WYŚWIETLACZ: 10” kolorowy, dotykowy. Kontroluje parametry treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Szeroki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE SZYBKIEGO DOSTĘPU: Dostosuj swoją prędkość oraz nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni.

 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 5i

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 5i negocjuj cenę :-)

  5 444,00 zł

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 5i to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. w 5” kolorowy wyświetlacz, regulację kąta nachylenia, szeroki pas bieżni i wydajny silnik, a przede wszystkim dostęp do tysięcy programów treningowych, które są dostępne do wyboru z aktywnym członkostwem iFit®

  Bieżnia elektryczna EXP 5i to funkcjonalny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S10i

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S10i

  5 999,00 zł
  Rower spinningowy Commercial S10i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Rower posiada 10 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i negocjuj cenę !

  6 555,00 zł
  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 7i to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. w szeroki zakres regulacji kąta nachylenia, szeroki pas bieżni i wydajny silnik. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie bieżni w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród 28, które są dostępne bez aktywnego członkostwa iFit®.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 10i

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 10i

  7 222,00 zł

  ieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 10i to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. w dotykowy 10” wyświetlacz, szeroki zakres regulacji kąta nachylenia, szeroki pas bieżni i wydajny silnik, a przede wszystkim dostęp do tysięcy programów treningowych, które są dostępne do wyboru z aktywnym członkostwem iFit®

  Bieżnia elektryczna EXP 10i to funkcjonalny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900, pytaj o rabat

  7 999,00 zł
  Wioślarz RW 900 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 22" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL 1250

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL 1250 negocjuj cenę :-)

  9 990,00 zł
  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 1750 to najwyższej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. w szeroki zakres regulacji kąta nachylenia, szeroki pas bieżny, różnorodne programy treningowe oraz dwustrefowy wentylator AutoBreeze™. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie bieżni w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród 62, które są dostępne bez aktywnego członkostwa iFit® , jak również zaawansowany system amortyzacji FLEXCushoning™.
 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S22i
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S22i pytaj o rabaty!

  9 999,00 zł
  Rower spinningowy Commercial S22i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Dodatkowo, rower posiada 22 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL 1750

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL 1750

  10 299,00 zł
  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 1750 to najwyższej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. w szeroki zakres regulacji kąta nachylenia, szeroki pas bieżny, różnorodne programy treningowe oraz dwustrefowy wentylator AutoBreeze™. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie bieżni w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród 62, które są dostępne bez aktywnego członkostwa iFit® , jak również zaawansowany system amortyzacji FLEXCushoning™.

  NORDICTRACK LUSTRO FITNESS VAULT negocjuj cenę

  11 111,00 zł
  Lustro fitness Vault to całkowicie nowe spojrzenie na ćwiczenia. Vault nie tylko pomaga w prawidłowym wykonaniu treningu, ale jest też miejscem, w którym możesz schować swoje akcesoria fitness takie jak mata, kettlebell, ciężarki czy kostki do jogi. Dzięki temu zachowasz porządek w swojej przestrzeni treningowej. 32" kolorowy ekran dotykowy umożliwia użytkownikowi wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL 2450

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL 2450 negocjuj cenę :-)

  12 499,00 zł
  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 2450 to najwyższej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. w szeroki zakres regulacji kąta nachylenia, szeroki pas bieżny, różnorodne programy treningowe oraz dwustrefowy wentylator AutoBreeze™.
 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S27i
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S27i negocjuj cenę !

  12 999,00 zł
  Rower spinningowy Commercial S27i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Dodatkowo, rower posiada 22 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.