Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek Nordic Track

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW700

  4 999,00 zł
  Wioślarz RW 700 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA T 6.5 SI

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA T 6.5 SI pytaj o rabaty

  6 800,00 zł

  WYŚWIETLACZ: 10” kolorowy, dotykowy. Kontroluje parametry treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Szeroki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE SZYBKIEGO DOSTĘPU: Dostosuj swoją prędkość oraz nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni.

 • NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 900, pytaj o rabat

  7 999,00 zł
  Wioślarz RW 900 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 22" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit® . Różnorodność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.
 • NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 14i

  NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 14i pytaj o rabaty!

  9 900,00 zł
  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 14i to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. w szeroki zakres regulacji kąta nachylenia, szeroki pas bieżni i wydajny silnik.
 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S22i
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S22i pytaj o rabaty!

  9 999,00 zł
  Rower spinningowy Commercial S22i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Dodatkowo, rower posiada 22 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.
 • NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S27i
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

  NORDICTRACK ROWER SPININGOWY COMMERCIAL S27i negocjuj cenę !

  12 999,00 zł
  Rower spinningowy Commercial S27i to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Dodatkowo, rower posiada 22 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.