Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Lista produktów wg marek Pro Form

  • Obecnie brak na stanie
 • PROFORM BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SPORT 3.0

  PROFORM BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SPORT 3.0 kurier gratis

  2 899,00 zł
  Bieżnia elektryczna ProForm Sport 3.0 to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. W trakcie treningu użytkownik może wybierać spośród ponad 11 000 programów treningowych, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®. Bieżnie idealnie sprawdzi się dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Można na niej osiągnąć prędkość do 16 km/h, co początkującym spokojnie wystarczy na lata treningów. Dodatkowo posiada także możliwość regulacji nachylenia, co pozwoli użytkownikowi zróżnicować swoje treningi.
 • PROFORM ORBITREK PROGRAMOWANY ENDURANCE 420E
  • Obecnie brak na stanie

  PROFORM ORBITREK PROGRAMOWANY ENDURANCE 420E

  4 399,00 zł

  Orbitrek programowany ProForm® Endurance 420 E to solidny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, przeznaczony do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie parametry i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia zróżnicowanego treningu zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

  • Obecnie brak na stanie

  PROFORM ROWER SPININGOWY PRO C22 negocjuj cenę

  4 499,00 zł
  Rower spinningowy C22 to doskonały sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Dodatkowo, rower posiada 22 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.
 • PROFORM BIEŻNIA ELEKTRYCZNA TRAINER 12.0
  • Obecnie brak na stanie

  PROFORM BIEŻNIA ELEKTRYCZNA TRAINER 12.0 kurier gratis

  4 899,00 zł

  Bieżnia elektryczna ProForm Trainer 12 to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. W trakcie treningu użytkownik może wybierać spośród ponad 11 000 programów treningowych, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit. Bieżnia posiada także możliwość regulacji nachylenia od 0 do 12%, co pozwoli użytkownikowi zróżnicować swoje treningi. Silnik o stałej mocy 3.0 CHP gwarantuje cichą i płynną pracę, a dodatki takiej jak wentylator czy głośniki sprawiają, że Twój bieg będzie jeszcze bardziej komfortowy.