Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Tarcza - online - VDarts H4L kurier gratis

2 199,00 zł
Brutto do 2 dni

Tarcza elektroniczna H4L to najnowsza i najbardziej innowacyjna tarcza przeznaczona do użytku domowego, jaką obecnie można znaleźć na rynku. H4L posiada rewelacyjne oświetlenie LED, które nadaje wyjątkowego efektu wizualnego oraz podświetla bezpośrednio na tarczy segmenty, w które ma trafić gracz

Ilość

Tarcza — online — VDarts H4L

Tarcza elektroniczna H4L to najnowsza i najbardziej innowacyjna tarcza przeznaczona do użytku domowego, jaką obecnie można znaleźć na rynku. H4L posiada rewelacyjne oświetlenie LED, które nadaje wyjątkowego efektu wizualnego oraz podświetla bezpośrednio na tarczy segmenty, w które ma trafić gracz. Nie trzeba liczyć, ile punktów zostało do końca partii. Pozwala to jeszcze lepiej skupić uwagę i skoncentrować się na celu, przez co rozgrywka staje się jeszcze dokładniejsza, zacięta i atrakcyjna dla oka.

H4L świetnie sprawdzi się jako rozrywka dla całej rodziny. Tarcza łączy się przez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i dzięki aplikacji z intuicyjnym, wielojęzycznym interfejsem bez problemu można wybrać spośród wielu dostępnych gier. Liczba gier dostępnych w aplikacji jest zwiększana wraz z jej aktualizacjami. Rozgrywkę uatrakcyjniają efektowne animacje wyświetlane na ekranie urządzenia połączonego z tarczą, które jednocześnie pomagają w poznawaniu nowych gier poprzez wyświetlanie kolejnych pól, w które musi trafić gracz.

Dzięki funkcji ONLINE można zmierzyć się z graczami z całego świata. Aplikacja jest wyposażona w opcję wideo rozmów, więc bez problemu można dzielić się wrażeniami z gry, słuchać wskazówek bardziej doświadczonych graczy czy po prostu szlifować język obcy. Oczywiście można też grać samemu i rozwijać swoje umiejętności.

Do uruchomienia aplikacji potrzebne jest urządzenie z systemem Android 4.4.2 i IOS od Iphone 5 i Ipad4 (smartfony, tablety itp.) LUB NOWSZE.

Co jest w zestawie?

  • Nowa tarcza elektroniczna VDarts H4L
  • Aplikacja mobilna w JĘZYKU POLSKIM do zainstalowania na tablecie i/lub smartphonie
  • 6 rzutek soft tip
  • 30 wymiennych grotów
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja w j. angielskim
  • Metr, do odmierzenia odpowiednich odległości podczas montażu tarczy
  • Do tarczy dołączamy GRATIS -linię stratową i instrukcję w j. polski

PS853
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: