Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

  • Obecnie brak na stanie
SKARPETY TRUSOX MID-CALF/CREW CUSHION białe /57053

SKARPETY TRUSOX MID-CALF/CREW CUSHION białe /57053

130,00 zł
Brutto
Uzyskaj maksymalną przyczepnośd w swoich butach. Skarpety Trusox posiadają technologie antypoślizgowe zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz skarpety.
Rozmiar
Ilość
Obecnie brak na stanie


SKARPETY TRUSOX MID-CALF/CREW CUSHION białe

 

Uzyskaj maksymalną przyczepnośd w swoich butach. Skarpety Trusox posiadają technologie antypoślizgowe zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz skarpety. Panele zastosowane na zewnątrz skarpety pozwalają uzyskać przyczepnoś skarpety do buta natomiast panele od wewnątrz zapewniają przyczepnośd stopy do skarpety, dzięki czemu stopa, skarpeta oraz but tworzą jedną całość.

Technologia sprawdza się jeszcze lepiej gdy stopa zacznie się pocić, mikrokosmki zastosowane w panelach wpijają się delikatnie w pory w skórze zapewniając jeszcze lepszą stabilizację.

Technologie antypoślizgowe zastosowane w produktach Trusoch pozwalają poprawić szybkość, zwinność, lepszą kontrolę nad własnym ciałem, szybszą reakcję a co za tym idzie bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Nawet minimalny ruch stopy w bucie może sprawić że tracisz ułamki sekundy które mogą zdecydować o Twoim skutecznym działaniu. Podczas korzystania z produktów Trosox możesz mieć pewność że nie zawiodą Cię w istotnym momencie.

 

Wersja CUSHION jest wersją grubszą bardziej amortyzującą można ją porównać z grubością klasycznej skarpety sportowej zalecane są do obuwia rozbitego.

 

ROZMIARY:

S - 34,5 - 38,5

M - 38,5 - 43,5

L - 44+

TRUSOX
57053
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: