Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Piłka siatkowa Molten V4M4000

Piłka siatkowa Molten V4M4000

151,00 zł
Brutto do 3 dni

wykonana przez renomowaną firmę. Ten model to godny następca modelu V5FLC . Spełnia wymogi FIVB i jest przeznaczona do gry na hali.

Ilość

Piłka siatkowa Molten V4M4000 - przeznaczona do gry na halę

Certyfikat FIVB Approved.

Piłka siatkowa Molten z nowej serii V5M spełniająca wszystkie wymogi FIVB.

Wykonana z syntetycznej skóry poliuretanowej.

W dotyku i odbiciu zbliżona do skóry naturalnej ale bardziej trwała.

Nowy układ paneli poprawił widoczność piłki oraz zapewnił jej lepszą chwytliwość.

Podwójnie laminowana butylo-gumowa dętka oraz wewnętrzne nylonowe wzmocnienie zwiększa wytrzymałość piłki na utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia powietrza.

Wykonanie:

  • klejona,
  • dętka butylowa,
  • wykonana z 18 paneli.

Oficjalny obwód i waga,

Parametry:

  • rozmiar 4

Jak każdy produkt marki Molten, również piłka do siatkówki V4M4000 stanowi przykład wykorzystania najwyższej jakości materiałów oraz najnowszych technologii po to, by zapewnić sportowcom oraz amatorom maksymalny komfort użytkowania. Jej rozmiary są zestandaryzowane i nadają się do rozgrywek amatorskich i profesjonalnych.

Połączenie syntetycznej, poliuretanowej skóry z wewnętrznym nylonowym wzmocnieniem pochłaniającym wilgoć zapewnia nie tylko miękkość, ale i optymalny chwyt oraz przyczepność. A to cechy kluczowe w przypadku rozgrywek halowych, niezależnie od ich kalibru. Wzmocnienie butylo-gumowej dętki przy pomocy dwukrotnego laminowania dodatkowo gwarantuje, że nie będzie dochodziło do niespodziewanych ujść powietrza w toku gry. Piłka siatkowa Molten V4M4000 jest udoskonaloną wersją poprzedniego modelu. Piłka jest bardziej widoczna (co jest nie tylko zasługą kolorystyki, ale też struktury powierzchni), trwalsza, charakteryzuje ją lepsze ciśnienie powietrza. A wszystko to za rozsądną cenę - co czyni produkt ogólnodostępnym. 

Piłka do siatkówki V4m4000

Przy produkcji modelu piłki siatkowej V4M4000 marki Molten zastosowano najnowsze technologie. Zadanie pozornie niewykonalne stało się dzięki nim możliwe - zwiększono stabilność lotu poprzez zwiększenie ilości paneli szytych maszynowo do 18. Dzięki temu celność oraz kontrola nad torem lotu w przypadku Molten V4M4000 są większe, niż w przypadku modeli produkowanych masowo przez inne podmioty. Szwy są oczywiście wykonane tak, by w żaden sposób nie wpływać na aerodynamikę piłki. Piłka do siatkówki V4M4000 doskonale sprawdza się w roli piłki treningowej, jak i do rozgrywek minisiatkówki halowej dla młodszych miłośników tej wspaniałej gry zespołowej.

Piłka w rozmiarze 4.

M403
117 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci, którzy kupili ten produkt:

16 innych produktów w tej samej kategorii: