Kategorie

Strona główna

Lewy baner

Lewy baner1

Piłka siatkowa Molten V5M5000 -FiVB

275,00 zł
Brutto do 2 dni

Piłka do siatkówki jednej z najbardziej cenionych marek. Spełnia wymogi Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej i jest dopuszczona do rozgrywek meczowych.

Ilość

Piłka Molten V5M5000 - model wart wyboru

 

Piłka siatkowa Molten V5M5000 to produkt renomowanej marki. Piłki cieszą się popularnością na całym świecie. Piłka składa się z 18 paneli, które połączono nowoczesną metodą sklejania. Panele mają ergonomiczny, opływowy kształt, który ułatwia chwyt i zwiększa płynność ruchu obrotowego. Piłka jest miękka w dotyku - przy jej produkcji zastosowano kompozyt skóry najwyższej jakości, a oprócz tego strukturę wzbogacono o warstwę mikro - soft. Włókna te pełnią jeszcze jedną rolę, mianowicie ułatwiają pochłanianie wilgoci. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania zastosowano przy butylowej dętce podwójne laminowanie - przepuszczalność powietrza ograniczono tym samym do minimum. W toku użytkowania piłka nie traci swej sprężystości. Doskonała aerodynamika piłki do siatkówki V5M5000 to wynik zastosowania specjalistycznej technologii Flistatec. Odpowiada ona za optymalną stabilizację lotu, co z kolei zwiększa możliwość kontrolowania toru piłki.

Piłka do siatkówki V5M5000

 

  • iłka do siatkówki marki Molten model V5M5000.
  • Klejona, wykonana z najwyższej jakości tworzyw sztucznych.
  • Składa się z 18 paneli.
  • Posiada podwójnie laminowana butylową dętkę.
  • Rozmiar piłki: 5
  • Piłka spełnia wszelkie wymogi FIVB i jest dopuszczona do rozgrywek meczowych w każdej klasie rozgrywkowej.

piłka siatkowa spełniająca wszystkie wymogi FiVB

W piłce zastosowano technologię stabilizacji lotu FLISTATEC przynosi rewolucyjne zmiany w tradycyjnej koncepcji siatkówki. Dzieki niej gra staje się bardziej ekscytująca niz dotychczas.

 

Technologia stabilizacji lotu FLISTATEC Molten

FLISTATEC ball

Na podstawie analizy naukowej odkryto, że nieregularny strumień powietrza wokól piłki ma negatywny wpływ na jej tor lotu. Kontynuowano testy laboratoryjne, aż udało się stworzyc technologię FLISTATEC, polegającą na kontroli zaburzeń powietrza okół piłki poprzez umieszczenie sześciokątnych wzory ukształtowanych na powierzchni piłki.

Przeprowadzono testy stabilności lotu za pomocą urządzenia do fotografowania rzutów i analizy punktów spadu. Wyniki pokazały znaczna różnicę pomiędzy piłką z technologią Flistatec, a piłką tradycyjną. W przypadku piłek Flistatec nieprawidłowy wzór lotu jest znacznie mniejszy, a punkty spadu piłki są bardziej spójne.

technologia wykorzystywana w piłkach siatkowych marki molten

 

Piłka Molten jest wyjątkowo miękka w dotyku. Ma wyjątkową struksturę, doskonałąk onsystencję i jest bardzo trwała.

Wykonana z kompozytu super miękkiej skóry, posiada warstwę mikro-soft. Mikro włókna syntetyczne zapewniają piłce miękkość, pochłaniają pot przy zachowaniu suchej powierzchni. Gumowa warstwa piłki jest mieszana z niższymi warstwami, dzięki temu stwarza lepsze warunki chwytu. Dwu-warstwowa laminowana dętka zapewnia bardzo niską pprzepuszczalność powietrza i zapobiega ujściom.

Wykonana z kompozytu super miękkiej skóry, posiada warstwę mikro-soft

Połączenie białego, czerwonego i zielonego pozwala na dobra widocznośc piłki w każdych warunkach, opływowe kształty paneli tworzą wizualnie płynniejszy ruch obrotowy.

Połączenie białego, czerwonego i zielonego

Dętka butylowa
Niski poziom nieszczelności pozwala utrzymać ciśnienie na stałym poziomie. Najlepsze do użytku na twardych nawierzchniach.

Dętka lateksowa
Miękka, sprężysta, idealna do użytku na trawie. Lateks ma większą przepuszczalnośc powietrza niż kauczuk butylowy, co oznacza, że powietrze stopniowo ucieka. Piłki takie powinny byc zawsze napompowane przed użyciem

M411
196 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci, którzy kupili ten produkt:

16 innych produktów w tej samej kategorii: